Op een flirterige manier dus hequote:Op zondag 24 juni 2012 13:40 schreef julia22 het volgende:
[..]
Ja, ik ben slecht met oogcontact. Lijkt altijd alsof ik heel zelfverzekerd ben, maar durf niet echt oogcontact te maken
quote:Op zondag 24 juni 2012 13:49 schreef julia22 het volgende:
Ja ach ik zie het wel. Ik ga niet op zoek.
Nja ik weet niet. Voorheen was ik er best mee bezig..op dit moment heb ik een soort 'rust' wat dit betreft. Zo van ik zie wel hoe het gaat.quote:Op zondag 24 juni 2012 13:50 schreef kingtoppie het volgende:
[..]![]()
![]()
Wat nou ''op zoek''
Als je iemand aanspreekt bied je jezelf niet gelijk aan ofzo... Of wel?
Sorryquote:Op zondag 24 juni 2012 13:57 schreef julia22 het volgende:
[..]
Nja ik weet niet. Voorheen was ik er best mee bezig..op dit moment heb ik een soort 'rust' wat dit betreft. Zo van ik zie wel hoe het gaat.
En die irritante smiley's altijd![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
O, nog nooit meegemaakt eerlijk gezegd, ik ben geneigd te zeggen dat het gewoon dikke bullshit is en dat vrouwen gewoon excuses zoeken om niet op een man af te stappen omdat ze daar stiekem voor schijten en liever veroverd worden.quote:Op zondag 24 juni 2012 14:22 schreef Morera het volgende:
Vaak is het zo dat als een vrouw zich gaat zitten aanbieden, als in een man achterna jagen, ze voor de man geen uitdaging vormt. Hij krijgt onbewust een verkeerd beeld en denkt dat die vrouw "makkelijk" is. Waardoor als een vrouw dan een man "verovert" er bij hem minder snel het gevoel van vastleggen komt, maar het allemaal wel lekker makkelijk vond tot er weer wat nieuws voorbij komt. Daarom jagen vrouwen niet massaal op mannen.
Is niet waar wat je zegt. Vraag maar eens aan verschillende groepjes vrouwen hoe vaak ze (bijna) er in getuind zijn als ze iemand achterna zijn gegaan. Dat is echt zo een Fok uitspraak wat je daar doet. Het is simpel gewoon niet waar.quote:Op zondag 24 juni 2012 14:25 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
O, nog nooit meegemaakt eerlijk gezegd, ik ben geneigd te zeggen dat het gewoon dikke bullshit is en dat vrouwen gewoon excuses zoeken om niet op een man af te stappen omdat ze daar stiekem voor scheiten en liever veroverd worden.
Ik snap je niet, wat bedoel je?quote:Op zondag 24 juni 2012 14:26 schreef Morera het volgende:
[..]
Is niet waar wat je zegt. Vraag maar eens aan verschillende groepjes vrouwen hoe vaak ze (bijna) er in getuind zijn als ze iemand achterna zijn gegaan.
Dat het niet waar is, die gedachte van je. Over slappe excuses. Ik denk dat zowat elke vrouw wel 1 of meerdere mannen heeft geprobeerd te veroveren. Het veroveren is het probleem niet, het beeld wat er door ontstaat wel en de gevolgen daar van ook. Misschien moet je eens veroverd worden zodat je weet waar ik het over heb.quote:
Ja misschien zou dat eens moeten ja, maar dat durven vrouwen niet door die aannames die jij hier maaktquote:Op zondag 24 juni 2012 14:29 schreef Morera het volgende:
[..]
Dat het niet waar is, die gedachte van je. Over slappe excuses. Ik denk dat zowat elke vrouw wel 1 of meerdere mannen heeft geprobeerd te veroveren. Het veroveren is het probleem niet, het beeld wat er door ontstaat wel. Misschien moet je eens veroverd worden zodat je weet waar ik het over heb.
Zijn geen aannames. Nogmaals, niks met durven te maken.quote:Op zondag 24 juni 2012 14:29 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja misschien zou dat eens moeten ja, maar dat durven vrouwen niet door die aannames die jij hier maakt
Wat zijn het dan?quote:Op zondag 24 juni 2012 14:31 schreef Morera het volgende:
[..]
Zijn geen aannames. Nogmaals, niks met durven te maken.
Ja, zucht ja, als ik vertel hoe het op mij overkomt dan is het niet waar, en als jij wat dingen roept dan is het de waarheidquote:
Vrouwen zijn gewoon subtieler erin, ze veroveren wel. Maar niet door er direct op af te stappen.quote:Op zondag 24 juni 2012 14:25 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
O, nog nooit meegemaakt eerlijk gezegd, ik ben geneigd te zeggen dat het gewoon dikke bullshit is en dat vrouwen gewoon excuses zoeken om niet op een man af te stappen omdat ze daar stiekem voor schijten en liever veroverd worden.
Ze zorgen ervoor dat ze veroverd worden, ongelijk aan veroveren.quote:Op zondag 24 juni 2012 14:42 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Vrouwen zijn gewoon subtieler erin, ze veroveren wel. Maar niet door er direct op af te stappen.
Tis geen konijnenjacht ofzoquote:Op zondag 24 juni 2012 14:55 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ze zorgen ervoor dat ze veroverd worden, ongelijk aan veroveren.
Ik moet zeggen dat het mij altijd ENORM opvalt als een vrouw initiatief neemtquote:Op zondag 24 juni 2012 15:14 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Tis geen konijnenjacht ofzo![]()
Het is een spel van elkaar aantrekken, een combinatie van traditionele rollenspellen en hogere doelgericht van mannen zorgt ervoor dat mannen vaker het eerste initiatief nemen.
Maar zie vaak genoeg dat vrouwen ook het voortouw nemen. Dat is alleen wat minder duidelijk, niet direct aanspreken maar langslopen en lichte aanraking. Een blik/houding die de man uitnodigt naast haar plaats te nemen. Ik vind die gevallen dat de vrouw het initiatief wel neemt zij het wat subtieler.
Jahoorquote:Op zondag 24 juni 2012 14:32 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ja, zucht ja, als ik vertel hoe het op mij overkomt dan is het niet waar, en als jij wat dingen roept dan is het de waarheid
De persoonlijke aanval, een argumentatie methode die niet zozeer doeltreffend is op het onderwerp, maar gebruikt wordt uit onmacht om de speler de illusie te geven dat ze toch nog beter is dan de tegenspeler door de tegenspeler af te doen als imbiciel/minderwaardig etc.quote:Op zondag 24 juni 2012 16:50 schreef Morera het volgende:
[..]
Jahoorje bent gewoon een doordrammer. Dit is een forum en ik heb mijn mening gedeeld, en moeite genomen om op jouw visie in te gaan. Hoeft van mij niet uren door te gaan, daar heb jij wel een handje van. Jij jouw visie ( blijkbaar ben jij een vrouw, en weet je het zo goed. Om vervolgens mij van aannames te betichten
) , ik de mijne en dat is prima dan.
quote:Op zondag 24 juni 2012 19:38 schreef julia22 het volgende:
Maar als man stap je misschien ook niet snel af op een vrouw die geen oogcontact maakt/signalen geeft, dus wie neemt dan eigenlijk het initiatief: de vrouw.
En het werkt?quote:Op zondag 24 juni 2012 20:12 schreef kingtoppie het volgende:
[..]Ik zoek ook altijd oogcontact dus ik neem ook initiatief
quote:Op zondag 24 juni 2012 20:52 schreef julia22 het volgende:
Ik heb pas een keer iemand echt heel erg leuk gevonden (in de zin van bibberende knieën als ik hem zie) ..en ik betrapte mezelf erop dat ik het gewoon niet kon weerstaan. Ik MOEST gewoon telkens kijken.
Nee, hij bleek getrouwd te zijn.quote:Op zondag 24 juni 2012 20:53 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
En toen keek je nog eens en toen stond ie ineens voor je neus?
Bummerquote:
Zeker.. Ik ben geneigd te zeggen dat oogcontact het belangrijkste is wat betrefd spanning creeeren...quote:
Zeg dat. Zeker als je het gevoel hebt dat er toch een bepaalde spanning hangt. Maar goed, ik ga niet in een huwelijk lopen stoken.quote:
Mannen die daar uberhaupt voor open staan..... Achja de wereld...quote:Op zondag 24 juni 2012 21:02 schreef julia22 het volgende:
[..]
Zeg dat. Zeker als je het gevoel hebt dat er toch een bepaalde spanning hangt. Maar goed, ik ga niet in een huwelijk lopen stoken.
Zover ik hem kan inschatten zit hij ook niet zo in elkaarquote:Op zondag 24 juni 2012 21:04 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Mannen die daar uberhaupt voor open staan..... Achja de wereld...
Al een goeie vervanger gevonden?quote:Op zondag 24 juni 2012 21:02 schreef julia22 het volgende:
[..]
Zeg dat. Zeker als je het gevoel hebt dat er toch een bepaalde spanning hangt. Maar goed, ik ga niet in een huwelijk lopen stoken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Op maandag 28 mei 2012 19:03 schreef freshy98 het volgende:[/b]
Vrouwen en hints geven. Dat moeten ze echt eens afleren.
quote:Op zondag 24 juni 2012 21:06 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Al een goeie vervanger gevonden?![]()
![]()
![]()
Nee,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rustig aan.
Beetje flirten mag best. Als het daar maar bij blijft.quote:Op zondag 24 juni 2012 21:04 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Mannen die daar uberhaupt voor open staan..... Achja de wereld...
quote:Op zondag 24 juni 2012 21:06 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Al een goeie vervanger gevonden?![]()
![]()
![]()
Nee helaas.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik wil trouwens zelf helemaal niet trouwen haha
Dat ken ikquote:Op zondag 24 juni 2012 20:52 schreef julia22 het volgende:
Ik heb pas een keer iemand echt heel erg leuk gevonden (in de zin van bibberende knieën als ik hem zie) ..en ik betrapte mezelf erop dat ik het gewoon niet kon weerstaan. Ik MOEST gewoon telkens kijken.
Wie heeft het over trouwenquote:Op zondag 24 juni 2012 21:09 schreef julia22 het volgende:
[..]
Nee helaas.
Ik wil trouwens zelf helemaal niet trouwen haha
Kingtoppie!quote:Op zondag 24 juni 2012 21:14 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Wie heeft het over trouwen
Koffie?
Ik zie hier een matchquote:Op zondag 24 juni 2012 21:14 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Wie heeft het over trouwen
Koffie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |