bij ijn buren niet... meisje verderop viert haar 18e verjaardag... en tis zulke leuke muziek! denk alleen niet dat ze zit te wachten op haar "volwassen en duidelijk oudere" buurvrouw (= ik) die best in in haar pyama mee wil feestenquote:
Dat zou echt een stoere zet zijn , in pyama een party crashenquote:Op zondag 3 juni 2012 01:09 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
bij ijn buren niet... meisje verderop viert haar 18e verjaardag... en tis zulke leuke muziek! denk alleen niet dat ze zit te wachten op haar "volwassen en duidelijk oudere" buurvrouw (= ik) die best in in haar pyama mee wil feesten
verkeerde huis...?quote:Op zondag 3 juni 2012 01:09 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Nee, ergens zit een slot op, niemand kan de sleutel vinden
best wel hequote:Op zondag 3 juni 2012 01:10 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Dat zou echt een stoere zet zijn , in pyama een party crashen
ah, UDOWUquote:Op zondag 3 juni 2012 01:09 schreef Dientje12 het volgende:
[..]
Nee, ergens zit een slot op, niemand kan de sleutel vinden
dan schrik je je echt helemaal de ziekte denk ik....!quote:Op zondag 3 juni 2012 01:12 schreef formerjellybean het volgende:
ahhh ik had een keer een man naast mijn bed liggen, die was over mijn balkon geklommen , ik heb hem wakker gemaakt en toen was die heel snel weg , sindsdien is die deur op de knip s'nachts
nou ik hebt een ker gehad (en was toen nuchter... woonde gewoon nog niet zo lang in mn flatje) ik maar pielen met die sleutel.... staat er een vrouw achter me en toen vroeg ze wat ik aan t doen was...quote:
Dat viel bij mij mee , ik lag te slapen en hoorde ritselen en dacht dat kan mijn kat niet zijn , was zijn leren jas en toen werd die ook wakker en toen zei ik what the fuck en hij schrok zich ook rot en was snel weg , het was heel bizar en toen hij weg was heb ik even in de woonkamer zitten lachen omdat het zo bizar was.quote:Op zondag 3 juni 2012 01:13 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
dan schrik je je echt helemaal de ziekte denk ik....!
Wie ben jij?quote:Op zondag 3 juni 2012 01:06 schreef formerjellybean het volgende:
Plastic zak lang niet gezien geloof ik
ook handigquote:Op zondag 3 juni 2012 01:15 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
nou ik hebt een ker gehad (en was toen nuchter... woonde gewoon nog niet zo lang in mn flatje) ik maar pielen met die sleutel.... staat er een vrouw achter me en toen vroeg ze wat ik aan t doen was...
dus ik antwoord dak naar binnen wil maar dat t niet lukt...
dus zij een beetje bozig "ja dat kotm omdat IK hier woon...!!" en toen ik heel zielig "oh... maar waar woon ik dan..????" bleek dak gewoon in een heel verkeerde straat was ghehehe
ghehehe tis idd nogal een bizarre situatie...quote:Op zondag 3 juni 2012 01:16 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Dat viel bij mij mee , ik lag te slapen en hoorde ritselen en dacht dat kan mijn kat niet zijn , was zijn leren jas en toen werd die ook wakker en toen zei ik what the fuck en hij schrok zich ook rot en was snel weg , het was heel bizar en toen hij weg was heb ik even in de woonkamer zitten lachen omdat het zo bizar was.
trustequote:Op zondag 3 juni 2012 01:17 schreef marbasnarf het volgende:
filmpje is klaaar.... nu snel mn bed in over 5 uur alweer de wekker....
Ik zie dat je geen pener hebt dus ik wil je best leren kennen hoor popje.quote:Op zondag 3 juni 2012 01:17 schreef formerjellybean het volgende:
oh volgens mij ken ik je dan dus niet sorry plastic zak
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |