SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En hopen dat het nu goed gaat
Oui, je saisquote:Op zaterdag 2 juni 2012 12:58 schreef twi het volgende:
Het is Audrey Tautou, ouwe. Niet Marion Cotillard
Pfff, ja ik vind haar echt prachtigquote:Op zaterdag 2 juni 2012 12:58 schreef twi het volgende:
Het is Audrey Tautou, ouwe. Niet Marion Cotillard
[ afbeelding ]
Ook mooi
quote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:00 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Pfff, ja ik vind haar echt prachtig![]()
Zwoel
Ik vond het geen leuke filmquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:12 schreef formerjellybean het volgende:
Audrey Tatou is uit Amelie die film is zolief en Cottilard was Piaf wat ze overigens schitterend deed
Beide in Un long dimanche de Fiancellesquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:12 schreef formerjellybean het volgende:
Audrey Tatou is uit Amelie die film is zolief en Cottilard was Piaf wat ze overigens schitterend deed
Zij was schitterend als Marilyn in My week with Marilyn. Heath had heel trots op haar geweest.quote:
Heb ik nog niet gezien, ik ben wel benieuwd hoe ze het heeft gedaanquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:17 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Zij was schitterend als Marilyn in My week with Marilyn. Heath had heel trots op haar geweest.
Heb hem met mijn moeder gezien, en niet alleen als icoon maar ook als supercomplex mens en ik vond dat zij die kwetsbaarheid die Marilyn had zo mooi had neergezet. Als die uit is op dvd wat binnenkort is dan ren ik naar de winkel. Ik ben zelf nogal Marilyn fan.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:20 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Heb ik nog niet gezien, ik ben wel benieuwd hoe ze het heeft gedaan![]()
Het lijkt me heel erg moeilijk om in de huid van een icoon te kruipen.
Oh echt?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:23 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Heb hem met mijn moeder gezien, en niet alleen als icoon maar ook als supercomplex mens en ik vond dat zij die kwetsbaarheid die Marilyn had zo mooi had neergezet. Als die uit is op dvd wat binnenkort is dan ren ik naar de winkel. Ik ben zelf nogal Marilyn fan.
Als je in haar leven duikt en biografieen leest was een hele intelligente maar ook kwetsbare vrouw, ze wilde graag serieuze actrice worden . Haar tragiek was juist dat ze door Hollywood het domme blondje is gemaakt terwijl ze juist heel belezen en alles was , en ze wilde echt serieuze rollen maar dat lukte haar niet en haar prive-leven was gewoon een puinhoop.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:28 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Oh echt?![]()
Grappig, ik weet niet veel van haar. Vroeger zag ik haar echt als een irritant geblondeerd mokkel. Ik hou niet van dat kindvrouwtjesachtige. Maar volgens mij zat er wel iets meer diepgang in dan dat, in ieder geval een complex persoontje idd.
Nou, ik begon haar eigenlijk interessant te vinden toen ik een paar quotes van haar las. Ik weet niet meer precies wat het was maar ik was echt verbaasd. Hmm misschien ga ik die film wel even van het internet lenenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:32 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Als je in haar leven duikt en biografieen leest was een hele intelligente maar ook kwetsbare vrouw, ze wilde graag serieuze actrice worden . Haar tragiek was juist dat ze door Hollywood het domme blondje is gemaakt terwijl ze juist heel belezen en alles was , en ze wilde echt serieuze rollen maar dat lukte haar niet en haar prive-leven was gewoon een puinhoop.
Tip ga na share.info daar zag ik hem van de week tussen en ik heb daar van de week al gratis films gekeken. Gisteren Across the universe een leuke film met beatle nummersquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:36 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Nou, ik begon haar eigenlijk interessant te vinden toen ik een paar quotes van haar las. Ik weet niet meer precies wat het was maar ik was echt verbaasd. Hmm misschien ga ik die film wel even van het internet lenen
megashare.info that isquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:38 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Tip ga na share.info daar zag ik hem van de week tussen en ik heb daar van de week al gratis films gekeken. Gisteren Across the universe een leuke film met beatle nummers
Pics?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:47 schreef marbasnarf het volgende:
tis paarse verf geworden voor op mn muur =D t ziet er echt wel gezellig uit... twijfel nog of 50 cm voldoende is, of dak m doortrek naar een meter, maar dat beslis ik aan t eind van t weekend wel, als ik beetje gewend ben!
Ja foto'squote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:47 schreef marbasnarf het volgende:
tis paarse verf geworden voor op mn muur =D t ziet er echt wel gezellig uit... twijfel nog of 50 cm voldoende is, of dak m doortrek naar een meter, maar dat beslis ik aan t eind van t weekend wel, als ik beetje gewend ben!
tnx! ja t valt wel mee he, omdat t een hoek is en niet 1 muur... ! ben wel content.. (behalve met mn technieken, moet echt nog hoop uitschieters weghalen op plafond enzo)quote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:51 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik vind 't eigenlijk wel wat hebben (en ik ben totaal niet van de "felle" kleuren).
vrijwel allemaal, behalve de chicklits die niet allemaal, ben meer van de informatieve boekenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:52 schreef DigitalGirl het volgende:
Hoeveel boeken aan de linkerkant heb je daadwerkelijk gelezen?
Pas op dat je geen uitschieters maakt naar het paarse gedeelte, anders blijf je bezigquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:52 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
tnx! ja t valt wel mee he, omdat t een hoek is en niet 1 muur... ! ben wel content.. (behalve met mn technieken, moet echt nog hoop uitschieters weghalen op plafond enzo)
Ik vind het wel gezelligquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:52 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
tnx! ja t valt wel mee he, omdat t een hoek is en niet 1 muur... ! ben wel content.. (behalve met mn technieken, moet echt nog hoop uitschieters weghalen op plafond enzo)
haha nou ga eerst met thinner aan de gang... maar op mn kozijn werd dat gewoon een heel groot licht paarse vlek... dus vrees dak met de witte verf aan de slag moet.... komt morgen wel ofzo, ga echt niet weer alles aan de kant schuiven en kwasten enzo zoekenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:54 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Pas op dat je geen uitschieters maakt naar het paarse gedeelte, anders blijf je bezig
dankjequote:
Ja, zou ik wel doenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:56 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
dankjeweet alleen niet of de linkerkant iets groter moet (in verhouding tot mn tvkastje)
ja he, dat dacht ik ook, gewoon een halve meter extra... maar wederom... komt welquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:56 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Ja, zou ik wel doenGeeft iets meer rust denk ik.
Met dat soort dingen moet ik ook altijd de tijd nemen, anders ga ik het afraffelenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:57 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
ja he, dat dacht ik ook, gewoon een halve meter extra... maar wederom... komt welmisschien vanavond ofzo
jep..!quote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:03 schreef DigitalGirl het volgende:
Maar is het de bedoeling dat het zo blijft of zo??
Ik heb ook een keer een muur paars geverfd, en ja lagen, lagen, lagen. En bij mij pakte het niet zo mooi uit dus er moesten daarna 4 lagen witte verf overquote:Op zaterdag 2 juni 2012 14:03 schreef marbasnarf het volgende:
hm... crap... zie dat t niet geheel egaal opdroogt, moet nog ene keer extra vrees ik... wilde halverwege mn muur nog een vertikale baan maken, maar dat ga ik niet redden. eerst deze hoek maar ff perfect makenm ben er nu al blij mee, leuke kleur!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |