Je hebt geen relatie. Die jongen wil graag buiten de deur neuken en jij hebt hem de gelegenheid gegeven. Hij geeft op alle niveaus aan dat hij je niet anders ziet dan een fuck-buddy.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 10:12 schreef HelpZwanger het volgende:
Ik zit een beetje in een lastige situatie. Ik heb een "relatie" met een jongen. Deze ken ik nu ongeveer 4 maanden.
Ja inderdaad, want een kind gaan opvoeden terwijl je er niet klaar voor bent is ook zo'n potentieel succes in wording.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 10:29 schreef kwiwi het volgende:
Een abortus laten plegen omdat je vreemdgaan anders uitkomtIk ben niet tegen abortus maar dit is gewoon een achterlijke reden
Lijkt me overigens ook wel een goede reden om het klompje cellen dan maar de aborteren.quote:En ga er bij het maken van je keuze maar niet vanuit dat hij er in de toekomst voor je zal zijn TS.
Dat is een hele andere reden, en een redelijk goede w.m.b.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 10:33 schreef Semisane het volgende:
[..]
Ja inderdaad, want een kind gaan opvoeden terwijl je er niet klaar voor bent is ook zo'n potentieel succes in wording.
Jij bent zo'n mafketel die niet snapt waar de verantwoordelijkheid ligt van het hele neukertje verhaal he. Daarom dat je ook zeikt op TS dat boontje om zijn loontje komt. Zij heeft geen verantwoordelijkheid over iemand anders zijn relatie. Dat heeft niemand.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 10:34 schreef wickedmen het volgende:
Karma <3
Weet je waar ik een schijthekel aan heb?
Mensen die een vriend/vriendin en gewoon een 2de neukertje erop na houden, daarbij heb ik een nog grotere hekel aan het neukertje die weet dat de gast een vriend/vriendin heeft.
Normaal zou ik je tips geven zoals bij elk ander topic maar ik denk dat ik liever ga genieten van deze topic en hoe boontje op z'n loontje komt.
Dit meisje want ik schat dat ze daar niet ver vanaf zit is gewoon het buitenvrouwtje van deze gozer....die gast gaat echt zijn vriendin niet verlaten...of wel maar dan heeft ze waarschijnlijk nog even weinig aan die gast, vermoed ik zo.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 10:34 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat is een hele andere reden, en een redelijk goede w.m.b.
quote:Op zaterdag 2 juni 2012 10:29 schreef Kumerian het volgende:
2. Je zwangerschap
Vraag jezelf af of je in staat bent nu een kind op te voeden. Mijn mening: Nee, dat ben je niet. Al was het alleen maar omdat je zwanger bent geworden.
Ik ben bang dat de statistieken niet in het voordeel gaat gaan spreken voor het gros van de ongewenste zwangeren nee.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 10:37 schreef Knutknuttsson het volgende:
[..]![]()
Wat een bullshit.Iedereen die ongewenst zwanger is is niet in staat een kind op te voeden?
Hoezo is het neukertje erger dan de vreemdgaander?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 10:34 schreef wickedmen het volgende:
Karma <3
Weet je waar ik een schijthekel aan heb?
Mensen die een vriend/vriendin en gewoon een 2de neukertje erop na houden, daarbij heb ik een nog grotere hekel aan het neukertje die weet dat de gast een vriend/vriendin heeft.
Normaal zou ik je tips geven zoals bij elk ander topic maar ik denk dat ik liever ga genieten van deze topic en hoe boontje op z'n loontje komt.
Dan ben jij vast zo'n mafketel die niet begrijpt dat je iemands vriend/vriendin gewoon niet aanraakt met je vingers.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 10:36 schreef RichardDawkins het volgende:
[..]
Jij bent zo'n mafketel die niet snapt waar de verantwoordelijkheid ligt van het hele neukertje verhaal he. Daarom dat je ook zeikt op TS dat boontje om zijn loontje komt. Zij heeft geen verantwoordelijkheid over iemand anders zijn relatie. Dat heeft niemand.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |