Nou ja, ik zal wel wat zakelijk ingesteld zijn, dat geloof ik gelijkquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:12 schreef Oognip het volgende:
[..]
Ik denk dat er maar weinig vrijwilligers zijn die hun was daadwerkelijk brengen, maar verder heb je gelijk denk ik.
Bovendien moet ik ook nog een eindje rijden naar het asiel dus ik denk dat het nog goedkoper is om zelf te wassen dan om naar het asiel te rijden met m'n was
Daar ben ik het helemaal mee eensquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:18 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nou ja, ik zal wel wat zakelijk ingesteld zijn, dat geloof ik gelijk, maar een asiel heeft doorgaans moeite genoeg om vrijwilligers te vinden die kittens willen huisvesten. Als een student met een klein budget daartoe bereid is, vind ik dat je die best wat tegemoet kan komen in de kosten. Ook als het gros van de mensen het anders zou doen of geen vergoeding voor eigen gemaakte kosten wenst. Het zou jammer zijn als je de volgende keer nee moet zeggen omdat het te duur is, vooral voor het asiel
Ja, maar dan zit je toch met een hele stapel washandjes waar je verder niet veel aan hebt? Ook zonde van de kastruimte en zoquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:23 schreef Rewimo het volgende:
Dan gewoon zoveel washandjes kopen dat je altijd een stapel schone hebt?
Ik zou dat letterlijk zo melden bij het asiel (op dat laatste van lief zijn na dan, want dat ondergraaft je hele betoogquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:21 schreef Oognip het volgende:
k heb er wel over nagedacht om hierna geen flessenkittens meer te doen omdat het me eigenlijk gewoon te duur is (en het kost gewoon onwijs veel tijd, maar is wel leuk). Maar ja, aan de andere kant ben ik dan te 'lief' om te stoppen want er zijn maar weinig gastgezinnen voor flessenkittens.
Dan moet ik dus voor elke wasbeurt schone pakken. Er zijn 7 wasbeurten per dag x 4 kittens is 28 washandjes per dagquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:23 schreef Rewimo het volgende:
Dan gewoon zoveel washandjes kopen dat je altijd een stapel schone hebt?
Ik heb ze nu al gemaild dat ik dinsdag washandjes en handdoeken op kom halenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:26 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja, maar dan zit je toch met een hele stapel washandjes waar je verder niet veel aan hebt? Ook zonde van de kastruimte en zo
[..]
Ik zou dat letterlijk zo melden bij het asiel (op dat laatste van lief zijn na dan, want dat ondergraaft je hele betoog)
Ja, dat wist ik dan weer nietquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:29 schreef Oognip het volgende:
[..]
Ik heb ze nu al gemaild dat ik dinsdag washandjes en handdoeken op kom halen(had ik nog niet moeten doen maja). Dus dat is nu een beetje gek
Nee hoorquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:33 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja, dat wist ik dan weer nietHoeveel kosten die watjes per dag eigenlijk? Of ben ik nu te brutaal
Toiletpapier kan, keukenrol ook maar ik vind dat veel te dun, ook al heb je het dubbelgevouwen. De watjes die ik nu heb lekt de urine ook gewoon doorheen dus daar gebruik ik er per keer 2 van.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:43 schreef Fuzzy4 het volgende:
Oognip, ik heb zelf kittens opgevangen en ik begrijp je wel met die washandjes. Ik vind dat ook niets, het is al moeilijk zat om die kleintjes schoon te houden en die washandjes kan je maar een keer gebruiken per kitten, dan zit je zo met een hele stapel was. Ik gebruikte trouwens toiletpapier. Wel lekker zachte natuurlijk.
Ik heb kittens opgevangen voor een vrijwillige stichting waar je geen vergoeding kreeg voor eten/ verzorging. Wel voor medische dingen maar de stichting had niet veel geld dus dat betaalde ik ook weleens zelf. Van het geld wat dat kostte had ik ook op vakantie kunnen gaan. Maar ik moet zeggen dat ik er zo van genoten heb, daar kon geen vakantie tegenop.
Wat voor eten?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 12:01 schreef Qwea het volgende:
JEEEEJ MO IS TERUG MT ETEN.
En naar de kapper geweest, bietje heul kort
We hadden GB mee moeten nemenquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:16 schreef Greys het volgende:
[..]
Veel plezier maiiiiiiiiiiiiiisjes!!!
En veel foto's maken in De Klomp! Mocht je er geen tijd genoeg voor hebben, gewoon 'ksssssht' roepen tegen opdringerige Japanners!
Wibra en Zeeman en zo, daar zou ik eens kijken. Of bij Action of een op=op voordeelshopquote:Op zaterdag 2 juni 2012 11:57 schreef Oognip het volgende:
[..]
Nee hoor1 pak (a 40 watjes) koste 2.50, dat was de enige soort die de AH had en op dat moment had ik geen tijd om naar andere winkels te gaan. De eerste week heeft het dus minstens 2.50 euro per dag gekost. De watjes die ik later heb gevonden kosten 70 eurocent per pak maar daar verbruik ik er weer meer van, ik denk 1 euro per dag. Maar vanmiddag ga ik even in de stad zoeken naar goedkopere watjes.
ze hebben een wc hoor bij de macquote:Op zaterdag 2 juni 2012 12:31 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
We hadden GB mee moeten nemen
En tnx, ik zit met een cappuchino te wachten op tombo....en ik moet plassen
Hebben Wibra en Zeeman dat ook ja?quote:Op zaterdag 2 juni 2012 12:36 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Wibra en Zeeman en zo, daar zou ik eens kijken. Of bij Action of een op=op voordeelshop
quote:Op zaterdag 2 juni 2012 12:01 schreef Qwea het volgende:
JEEEEJ MO IS TERUG MT ETEN.
En naar de kapper geweest, bietje heul kort
Kapsalon natuurlijk.quote:
Jep, als het goed is wel. En de Zeeman heeft ook heule goedkope washandjes, 4 voor 1.50quote:Op zaterdag 2 juni 2012 12:38 schreef Oognip het volgende:
[..]
Hebben Wibra en Zeeman dat ook ja?Die zitten hier vlakbij maar kom er nooit, wist niet eens dat ze dat soort dingen verkochten
Weet ikquote:
Goed bezigquote:Op zaterdag 2 juni 2012 12:46 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Weet ik
Maar ik wilde eerst de koffie op hebben.
Tombo haalt nu een cheeseburgertje voor me
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |