Voor zover ik weet kan je alleen alles of niets toetstaan waar de app gebruik van wil maken..quote:Op vrijdag 29 juni 2012 20:56 schreef gogosweden het volgende:
[..]
nee, ik bedoelde meer dat je nu zelf de permissions die apps hebben kan inperken toch? Stel facebook wil gebruik maken van GPS, dan kan ik die permissie toch weghalen zodat die app er niet meer bij kan?
Niet als het niet bij de instellingen van de App zelf staat.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 21:40 schreef gogosweden het volgende:
Oh dat is wel klote
en ik maar hopen dat je bijvoorbeeld 1 permission eruit kon halen bij een app. Jammer
Jammer genoeg niet idd anders had ik de meeste apps de toegang tot internet ontzegd scheelt een hele hoop reclame danquote:Op vrijdag 29 juni 2012 21:40 schreef gogosweden het volgende:
Oh dat is wel klote
en ik maar hopen dat je bijvoorbeeld 1 permission eruit kon halen bij een app. Jammer
waarom niet gewoon adblocker?quote:Op zaterdag 30 juni 2012 01:42 schreef netolk het volgende:
[..]
Jammer genoeg niet idd anders had ik de meeste apps de toegang tot internet ontzegd scheelt een hele hoop reclame dan
Morgen even de pro versie "testen"quote:Op zaterdag 30 juni 2012 01:47 schreef gogosweden het volgende:
[..]
waarom niet gewoon adblocker?
maar klopt. ik heb wel dit gevonden in de market, maar of dat nou echt zou werken.. Kan iemand dat testen?
https://play.google.com/s(...)4ucGVybWlzc2lvbnMiXQ..
tof! ik wacht het afquote:Op zaterdag 30 juni 2012 02:53 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Morgen even de pro versie "testen"
Die Green Power Premium app bevalt wel moet ik zeggen, telefoon staat nu 6 uur aan en de batterij is pas 10% leger..
Dit is dan weer zo'n app die ik waarschijnlijk wel echt ga kopen (kwartier testtijd via google play is me tekort om echt te testen)
omdat ik hem dan moet rooten en dat niet gedaan heb...quote:Op zaterdag 30 juni 2012 01:47 schreef gogosweden het volgende:
[..]
waarom niet gewoon adblocker?
maar klopt. ik heb wel dit gevonden in de market, maar of dat nou echt zou werken.. Kan iemand dat testen?
https://play.google.com/s(...)4ucGVybWlzc2lvbnMiXQ..
Dat wil ik eigenlijk ook wel weten. Ik heb nu allemaal maps op mijn intern geheugen zitten die ik nooit gebruik.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 03:07 schreef SiGNe het volgende:
Ik zoek trouwens ook nog iets om de google play geschiedenis mee te deleten..
best irritant dat alles dat je een keertje installeert gewoon bij de gebruikte apps blijven staan, ook als je je ze op je telefoon gedelete hebt..
dit is alleen een google probleem en er is dus ook geen app voor en hoogstwaarschijnlijk zal google er nog wel even over doen voor ze dat aanpassen
oh op zo'n fiets.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 10:20 schreef netolk het volgende:
[..]
omdat ik hem dan moet rooten en dat niet gedaan heb...
anders had ik btw een firewall genomen en die apps gewoon het internet ontzegt aangezien ze daar toch verder niks mee doen
JB zal waarschijnlijk een maandje duren voor die er is.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 12:57 schreef gogosweden het volgende:
[..]
oh op zo'n fiets.
Iemand die hier al de Release Candidate van cyanogenmod 9 draait? Als die stabiel is zit ik er over te denken om die te flashen tot jellybean uitkomt. Ik wil echt van touchwiz af nu.
Hij runned sowieso al op een kernel van CM9 dus je krijgt sowieso hetzelfde + nog veel meer.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 15:45 schreef gogosweden het volgende:
[..]
waarom?
wat zijn de voordelen tegenover cyan dan?
quote:Op zaterdag 30 juni 2012 16:18 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Hij runned sowieso al op een kernel van CM9 dus je krijgt sowieso hetzelfde + nog veel meer.
Wel eerst de Siyah Kernel erop zetten.
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1436854
ik zit nu op 3 dagen en 3 uur en heb nog 65% over XDquote:Op zaterdag 30 juni 2012 20:31 schreef SiGNe het volgende:
Op een kwartier na heb ik m'n telefoon nu een dag aanstaan en de batterij staat nog steeds op 72%, nog 2 dagen en 12 uur over volgens de batterijstatus![]()
Green Power for the win!
Ik zit nu op 1 dag 16 uur 24 minuten en hij hangt nu net weer aan de oplader met nog 15% over.quote:Op zondag 1 juli 2012 11:31 schreef netolk het volgende:
[..]
ik zit nu op 3 dagen en 3 uur en heb nog 65% over XD
alleen ik heb de laatste dagen dan ook geen reet met mijn mobiel gedaan...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
ligt eraan wat voor waardes er aan die procenten hangen..quote:Op zondag 1 juli 2012 11:39 schreef FredVleespet het volgende:
Sinds ik cyanogenmod erop heb (voor het eerst) is mijn Android-systeem gebruik altijd boven de 80%. Is dat normaal ?
ik gebruik geen Greenpower hoor, hij ligt gewoon thuis aan de wifi te niksen, af en toe wat checken en whatsapp enzo dus dan hou je het lang volquote:Op zondag 1 juli 2012 11:36 schreef automatic_ het volgende:
Wow...
Wat zijn bij Greenpower dan goede instellingen / welke instellingen gebruiken jullie?
volgens mij niet hoor...quote:Op zondag 1 juli 2012 13:24 schreef SiGNe het volgende:
[..]
ligt eraan wat voor waardes er aan die procenten hangen..
Misschien doet de rest van je telefoon nu geen flikker en is het dus goed..
Volgens mij geven die percentages alleen aan hoeveel % van de programma's op de voorgrond hebben gedraaid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |