Hele vage vrouwquote:Op maandag 16 juli 2012 14:10 schreef methodmich het volgende:
[..]
Soap & Skin, ook een mooie keuze. Had ik ook op de shortlist.
Eerste indruk is dat het idd een lekkere plaat is. Niet helemaal de hele mega-hype en 9.5 op Pitchfork waard, maar wel een goede plaat.quote:Op zaterdag 14 juli 2012 14:36 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vind hem erg fijn!!!Dacht dat het voornamelijk hiphop zou zijn. Nu ben ik geen hiphop hater, maar ook niet echt een mega-liefhebber, mara dit is een heerlijk R&B en soul album met hele chille beats
Nieuw album?quote:Op maandag 16 juli 2012 18:58 schreef Arn0 het volgende:
Ze zijn terug. Klinkt al goed, maar Open Eyes klonk beter.
Jazeker, begin september. Beloven mooie maanden te wordenquote:
Ik heb nog weinig waar ik naar uitkijk eigenlijk, heb het idee dat het zomaar zou kunnen dat m'n eindlijst wel een beetje klaar is. Al komen er natuurlijk wel wat dingen, zoals Susanna Hoffs (vandaag officieel), Juliana Hatfield met een cover album via Pledge, The Cold and Lovely via Pledge, The Gathering... maar voor een heel half jaar is dat niet een grote lijst.quote:
Ook de mijnequote:
Dat Bobby Womack kan me echt niet bekoren....wel leuk maar niks speciaals. Dat heb ik met al die "soul". Ook zo'n Kiwanuka en zo...dat maakt Frank Ocean wel zo speciaal, dat is gewoon een mix van genres....vind ik veel spannender.quote:Op maandag 16 juli 2012 18:42 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Eerste indruk is dat het idd een lekkere plaat is. Niet helemaal de hele mega-hype en 9.5 op Pitchfork waard, maar wel een goede plaat.
Als je nog een andere lekkere soul plaat wil horen, moet je die nieuwe van Bobby Womack proberen.
Als mede hiphop-hater noch mega-liefhebber.Kan ik het album van Joey Bada$$ aanraden. Lekker old-school hiphop achtig.
Flaming Lipsquote:Op maandag 16 juli 2012 20:24 schreef methodmich het volgende:
Ik weet niet exact wat er nog allemaal gaat komen dit jaar, maar van het lijstje dat ik op de site van VelvetMusic kan vinden lijken in elk geval Flaming Lips, Antony & The Johnsons, Cat Power, Amanda Palmer en wellicht Arno me interessant. Verder zie ik een verwachte release van Ben Folds Five, maar geen idee of dat een soort best of is of echt nieuw werk.
Ach dan verschillen wij daarin. Kan zelf soms wel genieten van gewoon goed gemaakte veilige genre muziek. Het hoeft niet altijd revolutionair te zijn om lekker te zijn.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:56 schreef Norrage het volgende:
[..]
Dat Bobby Womack kan me echt niet bekoren....wel leuk maar niks speciaals. Dat heb ik met al die "soul". Ook zo'n Kiwanuka en zo...dat maakt Frank Ocean wel zo speciaal, dat is gewoon een mix van genres....vind ik veel spannender.
Kan ik ook waarderen hoor, in andere genres dan Soul. In soul vind ik ze bijna allemaal dezelfde stem hebben, dezelfde trucjes gebruiken en eentonig zijn. 1 liedje heel leuk, 2e liedje ietsje minder leuk, 3e liedje zap. Kan ik die echte R&B veel meer waarderen. Wat rauwere stemmen, wat meer gegoochel met stemmen, wat meer vrijheid.quote:Op maandag 16 juli 2012 23:46 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Ach dan verschillen wij daarin. Kan zelf soms wel genieten van gewoon goed gemaakte veilige genre muziek. Het hoeft niet altijd revolutionair te zijn om lekker te zijn.
Dit hele rijtje plus ook nog eens Mumford & Sons en The Gaslight Anthem. Niets mis mee.quote:Op maandag 16 juli 2012 20:37 schreef Arn0 het volgende:
Ja, en ook naar Band of Horses, Grizzly Bear, The XX, Tame Impala en Two Door Cinema Club kijk ik zeer uit. En dan zijn er ongetwijfeld nog een hele hoop onverwachte toppers.
Ik word niet heel erg opgewonden van die bands. Band of Horses is wel leuk, maar heb ik eigenlijk nooit echt in kunnen komen. XX heb ik nu weer eens opgezet maar wat is dat toch een saaie muziek zeg...zitten paar uitschieters tussen maar dat hele album, help. Tame Impala is er ook eentje waar ik nooit in ben gekomen...terwijl al mijn "soulmates" dat fantastisch vinden...snap ik ook nooitquote:Op maandag 16 juli 2012 20:37 schreef Arn0 het volgende:
Ja, en ook naar Band of Horses, Grizzly Bear, The XX, Tame Impala en Two Door Cinema Club kijk ik zeer uit. En dan zijn er ongetwijfeld nog een hele hoop onverwachte toppers.
Dat is dus precies wat ik bij hun muziek hebquote:Op dinsdag 17 juli 2012 11:35 schreef ranja het volgende:
En dat nieuwe nummer, tjonge. Vraag me steeds af wanneer die nou echt begint en ineens is-ie afgelopen. Laat maar dus.
Mooie dingen, een dubbele bumpquote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:04 schreef methodmich het volgende:
Top 5 van de dag #14
Heel simpel, je 5 favoriete nummers van Pavement noemen. Dat moet voor de meeste bezoekers van dit topic wel lukken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |