Hadden......... kan hem nergens meer vinden op die sitequote:Op dinsdag 5 juni 2012 23:10 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Zo'n quads hebben ze bij Heuts ook gewoon voor 1499 euro....
Zie: http://www.heuts.nl/shop/aanbiedingen-4
Laat maar weten.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 20:51 schreef Zolderkamer het volgende:
Ik ga me maar eens scheren in James Bond stijl.....![]()
Ben helemaal klaar met die plastic scheertroep.. te veel irritatie en het is ook nogal goedkoper![]()
Nu maar afwachten of het bevalt of dat ik binnenkort zelf mn eerste huidtransplantatie doe..
Is dat dat ding waarvan je eerst beweerde dat het qua specs exact op de Ipad lijkt? Zo ja, dan ben je duped.. Aangezien er 2 varianten zijn en de goedkopere variant (die jij wel moet hebben gezien de prijs) duidelijk geen ipad 2 specs heeft..quote:Op dinsdag 5 juni 2012 22:56 schreef Xetran het volgende:
[..]
Ik heb een Ramos w17 pro aangeschaft voor exact 100 euro. Prima ding en draait alles soepel. Heeft alleen geen hdmi of bluetooth of 3g ofzo, mocht je daar echt naar zoeken.
Zie die actuele folder waarnaar ik link. In de winkel staat er ook gewoon eentje als proefmodel.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 23:57 schreef Zolderkamer het volgende:
[..]
Hadden......... kan hem nergens meer vinden op die site
en er zullen wel meer shops zijn waar ze "gewoon" te krijgen zijn..
Haha, psies! Al doe ik het lekker elektrisch, stuk minder gedoe en zooi!quote:Op woensdag 6 juni 2012 08:56 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Laat maar weten.Handig voor emo's ook, die scheermesjes. Vind het altijd wel grappig, zulke experimenten. Alhoewel dit natuurlijk pas de eckte manier van scheren is:
[..]
Het enige goede aan de W17 Pro is w.m.b. de dualcore processor die het browsen e.d. vlot maakt. Al kunnen de meeste mensen wel uit de voeten nog met de Allwinner A10. De W17 Pro vind ik alleen lelijk (en alleen in wit) en goedkoop eruit zien, geen toegankelijk design voor iedereen, de camera is niet super, het beeldscherm is niet IPS, maar het is ook nog eens niet helemaal optimaal voor een gewoon scherm, geen HDMI-support... meh, ik ben iemand die gaat voor het totaalplaatje, niet alleen het innerlijk.quote:Is dat dat ding waarvan je eerst beweerde dat het qua specs exact op de Ipad lijkt? Zo ja, dan ben je duped.. Aangezien er 2 varianten zijn en de goedkopere variant (die jij wel moet hebben gezien de prijs) duidelijk geen ipad 2 specs heeft..
Edit: ik zie dat Downstar dat als eerste aangaf. Wat ik dus wil zeggen is dat er 2 varianten zijn:
http://www.tinydeal.com/r(...)=USD&sk=1249835587Og
Deze is dan schijnbaar non-pro, alhoewel er bij sommige sites met dezelfde specs ook nogal eens pro bij staat.. :/
http://www.pandawill.com/(...)=killger&pclid=24265
En dit is dan de goedkoopste pro. (Goedkoopste als in: met free shipping en hoogstwaarschijnlijk extragratizz douanekosten aangezien douane inmiddels de maten van pakketjes met tablets aardig doorheeft zeg maar..)
quote:Edit 2: En bedankt, nu dus ook zo'n cheape Lucky Bag besteld @ DX.Nu 6 maanden wachten tot die cheape onzinnige crap m'n huis bereikt. Dafuq.
Beter hadden ze die dingen gewoon funbags genoemd trouwens.![]()
Enbmet wat geluk vanavind ook een van een min of 20quote:Op woensdag 6 juni 2012 12:30 schreef shiznuts het volgende:
Free shipping gaat niet zo snel als DHL/UPS/FedEx.Ze hebben 'em maandag op de post gedaan.
(Latest YT-vids here)
quote:Op woensdag 6 juni 2012 12:40 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Enbmet wat geluk vanavind ook een van een min of 20
Tijdje geleden nog in een 4 wheel buggy/quad achtig ding gereden, en bij regenplassen e.d. is het toch al snel wat.. Onhandig bij de electronica qua starten etc. Moet best over nagedacht zijn en goed afgeschermd zijn en zo..quote:Op woensdag 6 juni 2012 13:06 schreef monkeybrain het volgende:
Al die Chinese quads zijn zeker alleen bruikbaar als het kurkdroog is en als je een droge ruimte hebt om ze te parkeren? Anders roest dat volgens mij zo onder je kont vandaan
Nou ja, voor de prijs van een iPad kun je nog altijd een stuk of drie U30GTs halen.quote:Op woensdag 6 juni 2012 13:01 schreef neo2000 het volgende:
Die Cube U30GT ontloopt dan de ipad niet zoveel meer qua specs, maar ook qua pijs niet meer.
Doen ze tegenwoordig allemaal, andere zeggen in plaats daarvan 'HQ' or 'Hi-res'. Op 7" is het natuurlijk wel aardig wat 1024x600 (tot voor kort eigenlijk 800x480) en op YouTube heb je de keuze tussen 240p, 360p, 480p, 720p en 1080p, waarbij 720p en 1080p HD zijn. Bij 600 pixels hoogte doe je jezelf tekort met 480p, dus moet je wel voor 720p footage gaan, dus wat dat betreft kun je ook zeggen HD. Of je zegt alles met meer dan 130 PPI is HD. Is nogal vrij ter interpretatie waar dat nu precies op slaat. Maar grotendeels natuurlijk een marketinggag.quote:Op woensdag 6 juni 2012 13:30 schreef Xetran het volgende:
Ik heb niet gezegd dat de ramos qua specs op de iPad lijkt hoor, dat zal iemand anders geweest zijn. Qua benchmarks komt hij wel boven de Galaxy tab, maar goed. Hier zat ook geen Allwinner a10 in trouwens, maar een cortex a9 met een mali dc gpu als ik mij niet vergis.
Maar als die nieuwe Ainol er echt zo uit ziet als die plaatjes doen denken dan zou ik idd voor die gaanIk snap alleen niet hoe ze bij dat '7 inch HD LCD screen komen?
Echter zie ik dat het gaat op een Browsermark score, ik heb dit denk ik gezien als normale benchmark..quote:Op vrijdag 11 mei 2012 18:10 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Wow; Browsermark score van Ramos W17 Pro: 101975
Hoger dan iPad 2, bijna even hoog als de Transformer Prime op 3.2
http://tweakers.net/benchdb/test/838
Veel hoger dan de Galaxy tab.
Cheap bag-o-crap sucker hier. Dure bag-o-crap was mij.. Te duur.quote:Op woensdag 6 juni 2012 14:19 schreef shiznuts het volgende:
Foei!
Maar voor tablets ff verder in het tablettopic ouwehoeren.
Ik wil nu weleens weten wie er allemaal zo'n bag-o-crap bij DX heeft besteld!
Jup, wel bluetooth, ook a2dp support, maar met het gesloten filesystem is bluetooth niet zo nuttig voor file uitwisseling.quote:Op woensdag 6 juni 2012 13:39 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Nou ja, voor de prijs van een iPad kun je nog altijd een stuk of drie U30GTs halen.En dan heb je er ook nog eens USB, HDMI, MicroSD-slot en kweenie of de basic iPad bluetooth heeft? En video's mag je dan gaan kijken met zwarte balken waar je 2 criminelen nog mee kunt anonimiseren.
ff over die bamiscooters..quote:Op dinsdag 5 juni 2012 12:46 schreef revpolen het volgende:
vandaag mailtje gehad van de scooterchinees
120 USD voor een scootertje.. bezorgkosten DHL 650 USD!!
of
120 USD voor scootertje bezorgkosten per containerschip 250 USD
dan kon ik er ook 10 nemen omdat de bezorgkosten van 1 tot 10 stuks 250 USD is..
ff verder zoeken dus..want wil der gewoon 1 voor de fun
een stylus werkt toch niet op capacitive schermen?quote:Op woensdag 6 juni 2012 14:55 schreef Xetran het volgende:
Ik had trouwens een stylo besteld voor mijn ramos, maar is dat eigenlijk niet gevaarlijk vanwege krassen op het scherm?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |