Hier ga je ervan uit dat afvallen de enige reden is om te willen sporten. Lijkt me niet direct een goede motivatie, tenminste: niet als dat de enige motivatie is. Wat je niet leuk vindt houd je niet lang vol. Ik sport voornamelijk om m'n hoofd leeg te maken en de energie eruit te rennen aan het eind van de dag. Ook als ik er niet van zou afvallen (en dat doe ik volgens mij ook nietquote:Op donderdag 31 mei 2012 08:19 schreef blue-eye het volgende:
[..]
ik heb het nogmaals gelezen was overduidelijk niet goed wakker bij het lezenik verbaas me dat mensen 5uur per week sporten etc. daardoor heb ik een verkeerd beeld gekregen, omdat actieve afvallers dat altijd willen doen. Ik ken geen mensen die voor de fun gezond leven en sporten. Zelf heb ik een spierziekte waardoor ik niet wekelijks op een vast tijdstip kan sporten, het kost me veel moeite/stress om het in te plannen voor mezelf.
Ikke niet hoor!quote:Op donderdag 31 mei 2012 08:06 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik denk dat ze het wel weten en dat gebrek aan kennis (over het algemeen!) niet de reden is dat het velen in Dieet niet lukt er niet naar te leven. En wees eerlijk, ons lukt het ook niet altijd. Nou is de urgentie lager, omdat we al slank zijn, maar toch...
Johquote:Op woensdag 30 mei 2012 23:29 schreef Ml-etje het volgende:
Lekker lijstje maar wat zonde van je D en erop volgende T!
Het lukt ons wel!quote:Op donderdag 31 mei 2012 08:54 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ikke niet hoor!![]()
![]()
Meh verslapen. Meh vertragingMl, als ik er niet uit kom dan ga ik je PMen
Maar denk dat het wel lukt vandaag
Beter geslapen vannacht?
quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:04 schreef Novem het volgende:
[..]
Het lukt ons wel!hoeveel kilo wil je nog kwijt?
@ Tink, er zal waarschijnlijk wel andere problematiek achter zitten dan onwetendheid, je hebt daar gelijk in.
Zeg nooit nooit.quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:07 schreef Viking84 het volgende:
Ook al weet je het wel: er moet een knop om. Bij de een gaat dat sneller dan bij de ander en bij sommigen - mijn zus, bijv - gebeurt het nooit.
Kan toch prima dat het bij haar zus zo werkt? Als het dik zijn onderdeel is van de persoonlijkheid die ze heeft?!quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:20 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Zeg nooit nooit.Vind het niet zo'n aardige opmerking en dat heb ik wel vaker met dingen die je over je zus post. Maar goed, jij kent haar het best natuurlijk.
quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:16 schreef Perruche het volgende:
Planning!
O: havermout met diepvriesfruit en sojamelk
T: 200 gr cherrytomaten, koffie (niet tegelijk)
L: 300 gr salade met ei en kip ofzo,en hopelijk een groentesoep
T: 150 ml yoghurt
T: mandarijn en peer
B: 2x20 minuten fietsen
D: Of marokkaans (uit eten) of een pasta en salade
Mijn zus is al 45 en loopt al zo'n 15 jaar te steggelen met haar gewicht. Ze is al een keer flink afgevallen met LadyLine, maar daarna ook weer flink aangekomen. Ik zie het gewoon niet meer goedkomen.quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:20 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Zeg nooit nooit.Vind het niet zo'n aardige opmerking en dat heb ik wel vaker met dingen die je over je zus post. Maar goed, jij kent haar het best natuurlijk.
Dat fun4two blijft je achtervolgen he?quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:23 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Mijn zus is al 45 en loopt al zo'n 15 jaar te steggelen met haar gewicht. Ze is al een keer flink afgevallen met LadyLine, maar daarna ook weer flink aangekomen. Ik zie het gewoon niet meer goedkomen.
En sorry: ik stoor me er gewoon aan - ook bij m'n zus: mensen die willen afvallen en dan puddingbroodjes gaan eten. En in vage cabines gaan liggen sporten.
Van wat ik weet (en dat is natuurlijk maar héél weinig) wil haar zus wel afvallen. Dus dat het haar dan nóóit gaat lukken weet je niet. Ik hoop voor haar zus dat het wel gaat lukken, die knop omzetten!quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:22 schreef An24 het volgende:
[..]
Kan toch prima dat het bij haar zus zo werkt? Als het dik zijn onderdeel is van de persoonlijkheid die ze heeft?!
Morgen slankies!
Deze ochtend thuis werken en vanmiddag de deur uit. Jammer dat het weer niet echt mee zit.
Ja, lijkt me ook vervelend hoor. Je houdt van je zus en ziet het liefst dat ze gewoon doet wat goed voor haar is.quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:23 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Mijn zus is al 45 en loopt al zo'n 15 jaar te steggelen met haar gewicht. Ze is al een keer flink afgevallen met LadyLine, maar daarna ook weer flink aangekomen. Ik zie het gewoon niet meer goedkomen.
En sorry: ik stoor me er gewoon aan - ook bij m'n zus: mensen die willen afvallen en dan puddingbroodjes gaan eten. En in vage cabines gaan liggen sporten.
Werkelijk: het hele idee is zó simpel, het kwartje moet gewoon een keer vallen bij haar. Maar hoe langer dat duurt, hoe somberder ik het inzie.
Het lastige is gewoon dat dat inzicht een keer moet komen. Ik weet ook niet of het helpt om dag in dag uit commentaar te leveren op het eet- en bewegingspatroon van iemand die te dik is.quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:24 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Van wat ik weet (en dat is natuurlijk maar héél weinig) wil haar zus wel afvallen. Dus dat het haar dan nóóit gaat lukken weet je niet. Ik hoop voor haar zus dat het wel gaat lukken, die knop omzetten!
quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:23 schreef V1z0R het volgende:
[..]
Alsof jij alleen dat eet vandaagDat worden dus wel twee 'Perr'-etjes...
Ja, jammer dat ze niets van mij aanneemt, want ik ben maar het kleine zusje en wat weet ik er nu van? Intussen ben ik wel de slankste en de sportiefste in ons gezin, dat zegt ook wat, lijkt me.quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:25 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja, lijkt me ook vervelend hoor. Je houdt van je zus en ziet het liefst dat ze gewoon doet wat goed voor haar is.
Er zit een verschil tussen willen en kunnen. Mensen die willen, maar waarbij het niet lukt om de knop om te zetten hebben heel vaak een gedragsprobleem. (niet altijd dus he, voordat er gezegd gaat worden dat ik generaliseerquote:Op donderdag 31 mei 2012 09:24 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Van wat ik weet (en dat is natuurlijk maar héél weinig) wil haar zus wel afvallen. Dus dat het haar dan nóóit gaat lukken weet je niet. Ik hoop voor haar zus dat het wel gaat lukken, die knop omzetten!
Oeh! Rare gewaarwording is dat he?quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:27 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ja, jammer dat ze niets van mij aanneemt, want ik ben maar het kleine zusje en wat weet ik er nu van? Intussen ben ik wel de slankste en de sportiefste in ons gezin, dat zegt ook wat, lijkt me.
Je weet het inderdaad nooit, maar ik denk wel dat je als zus een inschatting kan maken van iemands levensstijl. Het is vervelend als iemand eigenlijk wel zou wíllen afvallen en niet lekker in zijn/haar vel zit door het overgewicht. Als dat niet zo is, is het prima toch (gezondheidsrisico's daargelaten...)?quote:Op donderdag 31 mei 2012 09:20 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Zeg nooit nooit.Vind het niet zo'n aardige opmerking en dat heb ik wel vaker met dingen die je over je zus post. Maar goed, jij kent haar het best natuurlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |