Haha, hij is gebannedquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:17 schreef Lindgren. het volgende:
Ik vind dat helemaal niet zo raar. Dat jong post hier toch bijna nooit? Wat heeft hij dan in een semi-FOK!club te zoeken?
Hij heeft een ban nu geloof ik, maar ik vind gewoon dat iedereen mee mag spelen, maar het is niet mijn clubquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:17 schreef Lindgren. het volgende:
Ik vind dat helemaal niet zo raar. Dat jong post hier toch bijna nooit? Wat heeft hij dan in een semi-FOK!club te zoeken?
Laat lekker gaan joh, ga lekker met een paar maten clubbenquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:18 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Ik snap gewoon niet dat iedereen leuk met elkaar kan spelen. Dat het geen FOK ploeg is slaat ook nergens op, want jij weet net zo goed als ik dat bijna nooit iedereen tegelijk meedoet
Ik vind dat de eigenaar beslist.quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:19 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Hij heeft een ban nu geloof ik, maar ik vind gewoon dat iedereen mee mag spelen, maar het is niet mijn club
quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:17 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Sorry VDM was een beetje gestressed vanmiddag bedoelde het niet allemaal zo hatelijk xoxoxo
Niemand uit m'n vriendengroep clubt _Oquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:19 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Laat lekker gaan joh, ga lekker met een paar maten clubben
Ik ben er ook wel klaar mee nu..quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:19 schreef DutchSL het volgende:
Pestkoppen
GJEwaarom wil je überhaupt nog spelen met die pestkoppen.
HAHAHA, ik zal even een leuk topic linken omdat ik geen zin heb om het nogmaals te vertellen!!!!!!!!!quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:19 schreef GekkeGerrit- het volgende:
OKE IEDEREEN DIE NU NIET AARDIG DOED KRIJGT STRAF
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vond er niet veel aan, we verloren alleen maarquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:20 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Niemand uit m'n vriendengroep clubt _O
Maar ik ben er nu ook wel klaar mee inderdaad, gewoon zonde dat het op deze manier moet gaan. Die tijden dat we gewoon met een heel elftal speelde was gewoon tof
Hebben we ooit gewonnen?quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:20 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Niemand uit m'n vriendengroep clubt _O
Maar ik ben er nu ook wel klaar mee inderdaad, gewoon zonde dat het op deze manier moet gaan. Die tijden dat we gewoon met een heel elftal speelde was gewoon tof
FC Pino bestaat toch ook nog, gewoon kijken wat we daarvan kunnen maken johquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:20 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Niemand uit m'n vriendengroep clubt _O
Maar ik ben er nu ook wel klaar mee inderdaad, gewoon zonde dat het op deze manier moet gaan. Die tijden dat we gewoon met een heel elftal speelde was gewoon tof
Als jij ook meedoet zijn we met 4 inderdaadquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:21 schreef OurLadyPeace het volgende:
[..]
FC Pino bestaat toch ook nog, gewoon kijken wat we daarvan kunnen maken joh
Nou, is toch mooi om mee verder te gaan dan?quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:22 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Als jij ook meedoet zijn we met 4 inderdaad
Kwam door mij, sorry.quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:21 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Vond er niet veel aan, we verloren alleen maar
Ja is het ookquote:Op woensdag 30 mei 2012 19:22 schreef OurLadyPeace het volgende:
[..]
Nou, is toch mooi om mee verder te gaan dan?
Ik las net een forumpost dat Rob heeft bevestigd dat hij nu een spits is.quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:23 schreef DutchSL het volgende:
Er is nog geen IF Koevermans op de marktwil weten of ze hem nog veranderd hebben naar ST of niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |