Ik was al bang dat je ook de eigenaar van die dikke 300SD was die daar rondrijdtquote:Op dinsdag 29 mei 2012 18:46 schreef Oom_Agent het volgende:
[..]
Nee, daar woont een vriendinnetje. Wel leuk dorp dat Cuijk.
Was jij niet van de BMW's?quote:Op woensdag 30 mei 2012 22:30 schreef YoshiBignose het volgende:
Haha ja ze hebben best wel grote wielkast ook dus je kunt er ook echt grote velgen onder zetten. 18" gaat mij wat te ver, maar ik laat hem binnenkort wel even verlagen want lijkt nu een SUV. Ik word wel vaak uitgelachen als mensen naar m'n auto kijken
Lekker laten lachen. Zolang jij het maar een mooie auto vind. Mijn eerste was een Ford Scorpio (laatste model) Ik was bijna de enige die 'm mooi vond. Dus ik liet de rest ook lekker lachen. Terwijl ik in alle luxe zat.quote:Op woensdag 30 mei 2012 22:30 schreef YoshiBignose het volgende:
Haha ja ze hebben best wel grote wielkast ook dus je kunt er ook echt grote velgen onder zetten. 18" gaat mij wat te ver, maar ik laat hem binnenkort wel even verlagen want lijkt nu een SUV. Ik word wel vaak uitgelachen als mensen naar m'n auto kijken
Crisisquote:
Ach mooi is een groot woord, ik vind het wel een grappige auto en je ziet ze weinig. Aygo/C1/107 is zo saai. Scorpio is best dik.quote:Op woensdag 30 mei 2012 22:33 schreef dylanrr het volgende:
[..]
Lekker laten lachen. Zolang jij het maar een mooie auto vind. Mijn eerste was een Ford Scorpio (laatste model) Ik was bijna de enige die 'm mooi vond. Dus ik liet de rest ook lekker lachen. Terwijl ik in alle luxe zat.
Beetje jammer dit hoor.quote:Op woensdag 30 mei 2012 22:33 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Crisis
[..]
Ach mooi is een groot woord, ik vind het wel een grappige auto en je ziet ze weinig. Aygo/C1/107 is zo saai. Scorpio is best dik.
Dat heeft alleen niks te maken met het feit dat ie zo hoog op z'n poten staatquote:Op woensdag 30 mei 2012 22:30 schreef YoshiBignose het volgende:
Haha ja ze hebben best wel grote wielkast ook dus je kunt er ook echt grote velgen onder zetten. 18" gaat mij wat te ver, maar ik laat hem binnenkort wel even verlagen want lijkt nu een SUV. Ik word wel vaak uitgelachen als mensen naar m'n auto kijken
Ja, zeker! Ik zal jullie niet vervelen met alle opties, maar hier zitten oa verwarmde leren sportstoelen, ingebouwde navi, hifi (7.1) systeem, licht/regensensor etc inquote:
bazenbak!quote:Op woensdag 30 mei 2012 22:38 schreef YoshiBignose het volgende:
Nou pest me maarheb m'n 7-serie ook nog hoor... twee wegenbelastingvrije auto's
[ afbeelding ]
En geen usb aansluiting, dat vind ik echt zo waardeloos, neem je n premium systeem met navi, verdwijnt de usb!quote:Op woensdag 30 mei 2012 22:59 schreef chiren het volgende:
[..]
Ja, zeker! Ik zal jullie niet vervelen met alle opties, maar hier zitten oa verwarmde leren sportstoelen, ingebouwde navi, hifi (7.1) systeem, licht/regensensor etc in
Er kan alsnog een USB box in, heb ik alleen niet voor gekozen. Maar inderdaad, het is wel een 'extra' handeling om weer over USB te kunnen bezitten, klagen meer DS3 bezitters over.quote:Op donderdag 31 mei 2012 12:55 schreef JohnB52 het volgende:
[..]
En geen usb aansluiting, dat vind ik echt zo waardeloos, neem je n premium systeem met navi, verdwijnt de usb!
quote:Op donderdag 31 mei 2012 13:11 schreef JohnB52 het volgende:
Zeker weten? Dacht dat t niet ging, vriend van mij heeft m ook gehad, en in die tijd dat ie er mee reed heb ik t meerdere malen opgezocht, maar niks kunnen vinden.
Dat MyWay systeem vond ik persoonlijk ook niet lekker werken, dus nam op vakantie maar n tomtom mee.
Wat wel fijn was: onderstel erg strak, en hele goede remmen.
Edit: zie nu dat met nieuwe firmware het opeens wel kan blijkbaar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |