Je zegt het zelf: jongeren. Pubers.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 01:43 schreef theshold het volgende:
vandaag droeg ik een zeer korte strakke spijkerbroek,smorgens en ook smiddags merkte ik dat oudere en volwassener mensen er geen moeite mee hebben.
vanavond was ik via een kermis opweg naar een vuurwerk,en merkte dat de jeugd,en meestal jongens,die het dan vreemd vinden,een man,ik ben hetro,draag geen strakke,en ook geen te korte broekje.
Ik respecteerd ieder die draag wat hij/zij mooi vinden lekker vind zitten,ook al vind ik het niet mooi,maar als je in jongeren hun kledingsoord(straatbeeld)niet past,dan respecteren ze die kleding keuze niet,wat juist mijn kledingkeuze wel is(erg strak en kort)
Ik moet toch kunnen dragen waar ik mij prettig in voeld en wat k mooi vind.
Respecteer ieder zijn kledingkeuze.
jaaa waar is die eigenlijk gebleven? zie nergens onziggige posts meer!quote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:39 schreef Barbapapamama het volgende:
Hallo hoe is het ermee fusionfreak ?
Maar het zijn meer dit soort mensen die een Speedo dragenquote:Op dinsdag 29 mei 2012 21:54 schreef trovey het volgende:
Tja...pubers...die vinden het al snel iets niet goed (uitzonderingen nagelaten)
Niets mis met een strakke broek bij mannen...ik pleit ook voor de terugkeer van de speedo.
![]()
gatverdamme! zit te eten jaa?quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:19 schreef tongytongylickylicky het volgende:
TS toch niet zoiets?
[ afbeelding ]
Niet in mijn tijd....toen droegen lekkere mannen speedo's.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:17 schreef Sylver_ het volgende:
[..]
Maar het zijn meer dit soort mensen die een Speedo dragen![]()
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 30 mei 2012 19:34 schreef theshold het volgende:
Nou zo erg was het bij mij ook weer niet,het had een gewone kortebroekenvorm hoor.
het had wel weg van een hotpants achtige spijkerbroekje.
Die dus, dat is teveel TS.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:19 schreef tongytongylickylicky het volgende:
TS toch niet zoiets?
[ afbeelding ]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |