Ja en álle mannen kijken porno, toch?quote:
quote:Op maandag 28 mei 2012 01:31 schreef Hakkepuf het volgende:
[..]
Ja en álle mannen kijken porno, toch?
Vrouwen ook, gewoon een menselijk trekje.quote:Op maandag 28 mei 2012 01:28 schreef HenkieVdV het volgende:
Veel mannen willen altijd iets wat ze niet hebben.
Neehoor, als een vrouw een kind gekregen heeft.. / getrouwd is / de overgangsfase gehad heeft dan wordt ze vaak heel relaxedquote:
Het gras is altijd groener aan de overkant =)quote:Op maandag 28 mei 2012 01:32 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Vrouwen ook, gewoon een menselijk trekje.
Dat percentage is zó significant klein, dat je dat wel kunt stellen ja.quote:Op maandag 28 mei 2012 01:31 schreef Hakkepuf het volgende:
[..]
Ja en álle mannen kijken porno, toch?
Ja precies, ik wilde er nog (/mensen) achter zetten.quote:Op maandag 28 mei 2012 01:32 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Vrouwen ook, gewoon een menselijk trekje.
Totdat je bij de overkant bent geweest en blijkt dat wat je had eigenlijk beter was.quote:Op maandag 28 mei 2012 01:32 schreef Hakkepuf het volgende:
[..]
Het gras is altijd groener aan de overkant =)
Ze wilden de invloeden van porno onderzoeken op het mannelijk brein... Ze konden geen controlegroep vinden....quote:Op maandag 28 mei 2012 01:33 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Dat percentage is zó significant klein, dat je dat wel kunt stellen ja.
so truequote:Op maandag 28 mei 2012 01:33 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Totdat je bij de overkant bent geweest en blijkt dat wat je had eigenlijk beter was.
dus alsnog is dan de overkant groener hahaquote:Op maandag 28 mei 2012 01:33 schreef Lilliesleaf het volgende:
[..]
Totdat je bij de overkant bent geweest en blijkt dat wat je had eigenlijk beter was.
Ja, ik was sarcastischquote:Op maandag 28 mei 2012 01:32 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Neehoor, als een vrouw een kind gekregen heeft.. / getrouwd is / de overgangsfase gehad heeft dan wordt ze vaak heel relaxed
Maar het komt wel erg veel voor helaas.. Maar ik denk dus dat het een soort concurrentie-drang is ofzo.quote:
Misschien heb jij gewoon de verkeerde vrouwen in je omgeving....quote:Op maandag 28 mei 2012 01:36 schreef Lilliesleaf het volgende:
Maar nu we er toch mee bezig zijn: Wat ik als vrouw zijnde niet snap is wáárom al die vrouwen zo achterbaks doen. Ik bedoel.. je graaft er eigenlijk je eigen graf mee. Waarom moeten vrouwen altijd zo ingewikkeld doen..
Evolutionair dingetje denk ik. Concurreren met vriendinnen/andere vrouwen om de beste genen(=man) aan de haak te slaan.quote:Op maandag 28 mei 2012 01:36 schreef Lilliesleaf het volgende:
Maar nu we er toch mee bezig zijn: Wat ik als vrouw zijnde niet snap is wáárom al die vrouwen zo achterbaks doen. Ik bedoel.. je graaft er eigenlijk je eigen graf mee. Waarom moeten vrouwen altijd zo ingewikkeld doen..
Edit: dit geldt ook voor zaken als zelfvertrouwen enzo.. het is alsof ze zoeken naar redenen waarom ze dat zelfvertrouwen niet zouden moeten hebben.
wij zijn best wel simpel hoor. En soms hebben we geeneens een idee wat er aan de hand is.quote:
Ik vind mannen ook juist heerlijk 'simpel'. Je weet tenminste altijd waar je aan toe bent en dat je alles tegen ze kunt zeggen zonder dat ze zich gelijk beledigd voelen of het persoonlijk op nemen.quote:Op maandag 28 mei 2012 01:38 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Vertel verder?Ik vind ons tamelijk ''simpel''
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |