herkenbaar... slaap ook in 1.60 bed.. en een deken van 220 x 240 en nog wordt ik vaak scheef in bed zonder dekens wakkerquote:Op donderdag 24 mei 2012 23:51 schreef formerjellybean het volgende:
nou ik slaap in een heel groot 2 persoonsbed in mijn eentje en ik presteer het nog soms een beetje weird wakker te worden, dus ik denk niet dat iemand die naast me ligt daar vrolijk van word
Daar gaan we nu niet van uit natuurlijk.quote:Op donderdag 24 mei 2012 23:52 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Dat ligt er maar aan hoor. Je hebt ook gewoon lelijke borsten
ik praat en (in tijdens van stress) knars ik.... dat laatste is echt een verschrikkelijk geluid... en doe t zo hard dat mn hoektanden vierkant geschaapt zijnquote:
Ik hou gewoon niet van mensen naast me, mijn bed heeft een slaap kant en een kant met belangrijke dingen.quote:Op donderdag 24 mei 2012 23:52 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Fokkers slapen blijkbaar wat vreemder dan normale mensen heloef, maak je niet druk!
*snarf*, *snarf*, *snarf*?quote:Op donderdag 24 mei 2012 23:54 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
ik praat en (in tijdens van stress) knars ik.... dat laatste is echt een verschrikkelijk geluid... en doe t zo hard dat mn hoektanden vierkant geschaapt zijn
ik schijn m'n tanden vrij hard op elkaar te klemmen als ik niet snurkquote:Op donderdag 24 mei 2012 23:54 schreef marbasnarf het volgende:
[..]
ik praat en (in tijdens van stress) knars ik.... dat laatste is echt een verschrikkelijk geluid... en doe t zo hard dat mn hoektanden vierkant geschaapt zijn
Ergerquote:
Daar ga je nog wel van terugkomen...quote:Op donderdag 24 mei 2012 23:55 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik hou gewoon niet van mensen naast me, mijn bed heeft een slaap kant en een kant met belangrijke dingen.
Daarnaast voel ik me niet vrij als er iemand tegen me aanligt.
u sliep.quote:
Of nietquote:Op donderdag 24 mei 2012 23:56 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Daar ga je nog wel van terugkomen...
quote:
Met een klein kusje in je nek.quote:
ok das wel erg hahaquote:Op donderdag 24 mei 2012 23:57 schreef Lokasenna het volgende:
Ik had me verslapen voor mijn werk dat om half 5 begon___!
ik doe niet aan 10 minuten seksquote:Op donderdag 24 mei 2012 23:57 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Met een klein kusje in je nek.
We hebben nog 10 minuutjes...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |