twitter:cenkyapici twitterde op zondag 27-05-2012 om 00:10:51Sertab ve Galatasaray.. Daha iyisine kadar en iyisi bunlar #Eurovision reageer retweet
De jury's hebben hard hun best gedaan om de Turkse stemmers in hun achterste te boren. Echt.quote:Op zondag 27 mei 2012 00:12 schreef zarGon het volgende:
La siktir la, 8 punten van Duitsland.
Ga weg man.
Sinds die jury's zijn ingevoerd lijkt men ieder jaar wel een enorme hype rond een bepaald land te creëren: het land dat men graag ziet winnen. Dat was ook het geval toen Duitsland won. Je wist voordat het festival begon al dat Duitsland ging winnen, terwijl Manga een betere nummer had dat jaar. En dit jaar dus weer die hype rond Zweden. Haalt wel een hoop van de fun en spanning van het festival weg, vind ik.quote:
Ja, kort. Sèlìm. Denk ik.quote:Op zaterdag 26 mei 2012 23:27 schreef yvonne het volgende:
[..]
Zie je, dabedoelik, wij maken meteen :seeeeeeeeeeeeeeeliem van.
Hoe spreek je het wel uit? Kort toch?
Kan ook niet anders. Je laat het volk kiezen.quote:Op zondag 27 mei 2012 00:33 schreef Levolution het volgende:
Dat krijg je als je van muziek een politiek spelletje maakt.
Schandalig was dat!quote:Op zondag 27 mei 2012 01:05 schreef TheMagnificent het volgende:
Iraanse mooiboy uit Noorwegen kreeg ook niet wat hij had verwacht. Laatste met slechts 7 punten.
http://www.escdaily.com/the-cost-of-not-having-the-big-45/quote:Op zondag 27 mei 2012 00:53 schreef zarGon het volgende:
Hoeveel betaalt het Verenigd Koninkrijk eigenlijk om een Big Five te zijn?
2012: 12 punten - een-na-laatste.
2010: 10 punten - laatste.
2008: 14 punten - gedeelde laatste plaats.
2007: 10 punten - een-na-laatste.
2006: 25 punten - 19/24.
2005: 18 punten - 22/24.
2004: NEDERLAND DEED ME..
quote:Op zondag 27 mei 2012 02:00 schreef Bilge het volgende:
http://www.112haarlem.nl/(...)achtervolging-video/
Het gaat om een Turkse jongen uit Haarlem. Hij is gereanimeerd maar schijnt nog in coma te liggen. Ik hoop dat hij het redt, als kooivechter kan hij tegen een stootje.
Mjah. Ik ga hem niet doodwensen, maar medelijden hoeft-ie niet te verwachten van mij. Het kon veel erger aflopen; hij kon naast zichzelf ook onschuldige mensen (dodelijk) verwonden.quote:Toen de man naar zijn rijbewijs werd gevraagd, reed hij weg en vluchtte met zijn snorfiets het Nelson Mandelapark in. Hierbij gevolgd door de motoragent.
(...)
In het ziekenhuis doorzocht de politie een tas van de man. Hierin werd een vuurwapen aangetroffen.
Hoe kom je aan die info?quote:Op zondag 27 mei 2012 02:00 schreef Bilge het volgende:
Deze jongen was een beetje in de war. Het ene moment bezocht hij een zeer conservatieve moskee, en een poosje later was hij constant stoned in coffeeshops en hoorde je verhalen over een gewapende overval. Zijn ouders moeten het verschrikkelijk hebben. Ergens doen we iets verkeerd, want hij is geen uitzondering.
Voordat hij naar een verpauperde wijk verhuisde zag ik hem iedere dag op school en moskee en speelden we samen politie en boef en yakartopu. Hij is een paar jaar jonger dan ik. Een beetje traag van begrip (verder niet dom ofzo) maar gezegend met een beresterk lichaam. Zijn stalen hoofd en lengte deden mij denken aan Ivan Drago (de Rus uit de Rocky films). Na zijn verhuizing hoorde ik via mensen die bij hetzelfde Turkse uitzendbureau als hij werken allerlei verhalen. Zo deed hij mee aan vechttoernooien (links, tweede rij van onder). De laatste weken kreeg ik te horen dat hij echt foute dingen deed.quote:
Was dat op het nieuws?quote:Op zondag 27 mei 2012 10:51 schreef Levolution het volgende:
Zo ook die Turkse man laatst die een vuurwapen tevoorschijn haalde en de agent hem neerschoot. Tja.
Ja, maar niet uitgebreid. Misschien alleen lokaal. Was in Hengelo. Ik had gehoord dat die man naar een kahve o.i.d. was, beetje gedronken, daar hebben ze hem zitten opfokken van 'je dochter doet zus en zo', is hij naar huis gegaan en heeft-ie pistool gepakt ofzo voor die dochter. Vaag verhaal, maar toen heeft iemand de politie gewaarschuwd wegens huiselijk geweld en toen ze de man op straat aantroffen op weg naar zijn dochter ofzo, begon hij met zijn vuurwapen te zwaaien waarop een agent schoot. Bronnen te onbetrouwbaar voor details, maar bijna 100% zeker dat het om zijn dochter ging.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |