Alles wat anders is moet dood.quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:31 schreef Kaneelstokje het volgende:
Wie zit er hier te haten op alto's?
quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:24 schreef Skv het volgende:
Ik moet nog 1 facebookvriendje en dan heb ik er 550. Ik ga zoeken naar een goede vage bekende.
WTFSKV, waarom zeg je dan dat je vrienden nodig hebt?quote:
Nee hoor, dat was mijn vuist.quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:33 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
hshaga skv is op zijn hoofd gevallen
Jij bent 'speciaal'quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:35 schreef Murdera het volgende:
[..]Jij gebruikt grammatica regels, ik niet, dus jij bent anders.
Zou best hilarisch zijn eigenlijk. Die bewaar ik voor vrijdag. Ik heb wel eens zoiets gedaan. Zal even een foto van het resultaat opzoeken.quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:34 schreef SicSicSics het volgende:
Ik zeg toch ook niet tegen een lelijke date:
Goffer, ik wil neuken!
Maar niet met jou hoor... hahaha... Ik neuk geen lelijke wijven!
quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:36 schreef Skv het volgende:
[..]
Zou best hilarisch zijn eigenlijk. Die bewaar ik voor vrijdag. Ik heb wel eens zoiets gedaan. Zal even een foto van het resultaat opzoeken.
En dan zelf nog een half uurtje nasnikken van het lachen ook! Met een paar 'as ifs...quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:36 schreef Skv het volgende:
Zou best hilarisch zijn eigenlijk. Die bewaar ik voor vrijdag. Ik heb wel eens zoiets gedaan. Zal even een foto van het resultaat opzoeken.
quote:
Ja, met een vuist vol op mn bek.quote:
Totally worth it!?quote:
Ik fluisterde op de dansvloer zwoel in haar oor dat ik haar kut van een meter afstand kon ruiken.quote:
quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:40 schreef Skv het volgende:
Ik fluisterde op de dansvloer zwoel in haar oor dat ik haar kut van een meter afstand kon ruiken.Die LUCHT.
quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:40 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik fluisterde op de dansvloer zwoel in haar oor dat ik haar kut van een meter afstand kon ruiken.Die LUCHT.
Geen idee. Ik heb best veel bloedfoto's.quote:Op donderdag 24 mei 2012 16:41 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Maar je had dus wel gelijk!? Anders has ze waarschijnlijk niet geslagen!
Classic.. Ik heb ooit verteld dat haar grot ruikt als rot zeewier dat al weken ligt te sudderen in een zeegrot wat totaal is aangetast door het zout en waar nog geen eilandbewoner in wilt.. ze werd wel bang en dit is ook echt gebeurdquote:Op donderdag 24 mei 2012 16:40 schreef Skv het volgende:
[..]
Ik fluisterde op de dansvloer zwoel in haar oor dat ik haar kut van een meter afstand kon ruiken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |