jij mag heul geen FOK!ker zijnquote:Op donderdag 24 mei 2012 13:05 schreef Ikwilookeenfokkerzijn het volgende:
Als deze bazen niet door zijn gegaan:
Dan kan Joan het wel vergeten
quote:Op donderdag 24 mei 2012 13:11 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
jij mag heul geen FOK!ker zijn
oke je mag een FOK!ker zijnquote:
quote:Op donderdag 24 mei 2012 13:16 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
oke je mag een FOK!ker zijn
T is wel echt een huge wijf zo te zien. nogal lomp gebouwd, heeft wel een leuk warm uiterlijk.quote:
Niet klein, maar 'huge'? Dat nou ook weer niet.quote:Op donderdag 24 mei 2012 13:25 schreef Opkloter het volgende:
[..]
T is wel echt een huge wijf zo te zien. nogal lomp gebouwd, heeft wel een leuk warm uiterlijk.
Jij gaat liever voor type anorexia ofnot.quote:Op donderdag 24 mei 2012 13:25 schreef Opkloter het volgende:
[..]
T is wel echt een huge wijf zo te zien. nogal lomp gebouwd, heeft wel een leuk warm uiterlijk.
Iemand die de commentaar kan opnemen en online gooien? Want ik ga toch niet kijken.quote:Op donderdag 24 mei 2012 12:12 schreef Greys het volgende:
[..]
De Nederlandse pers ter plaatse is alle commentatoren aan het uitleggen waarvoor die tooi is. Omdat ze het filmpje op de achtergrond niet mogen afspelen. Dus tijdens het introfilmpje gaan de commentatoren het aan hun kijkers uitleggen. Hebben ze beloofd
garpje je mag geen FOK!ker zijn en je zult het nooit zijnquote:Op donderdag 24 mei 2012 13:18 schreef Ikwilookeenfokkerzijn het volgende:
[..]![]()
O.. wacht moet ik daar wel blij mee zijn
quote:garpje je mag geen FOK!ker zijn en je zult het nooit zijn
Nou huge niet echt.. Maar ze ziet er zeker niet uit zoals die dame bij bijv. de Griekse inzending.quote:Op donderdag 24 mei 2012 13:25 schreef Opkloter het volgende:
[..]
T is wel echt een huge wijf zo te zien. nogal lomp gebouwd, heeft wel een leuk warm uiterlijk.
Die griekse bumpers wiebelen dan ook niet als een drilpudding.quote:Op donderdag 24 mei 2012 13:43 schreef Ikwilookeenfokkerzijn het volgende:
[..]
[..]
Nou huge niet echt.. Maar ze ziet er zeker niet uit zoals die dame bij bijv. de Griekse inzending.
Voornamelijk de tieten...quote:Op donderdag 24 mei 2012 13:49 schreef Pharkus het volgende:
Gaat het nou om (vriendjes)politiek, tieten of het liedje?
Tieten.quote:Op donderdag 24 mei 2012 13:49 schreef Pharkus het volgende:
Gaat het nou om (vriendjes)politiek, tieten of het liedje?
Dat hoeft ook helemaal niet, dan zouden we er twee hebben, verschil moet er zijn.quote:Op donderdag 24 mei 2012 13:43 schreef Ikwilookeenfokkerzijn het volgende:
[..]
Nou huge niet echt.. Maar ze ziet er zeker niet uit zoals die dame bij bijv. de Griekse inzending.
En daarna paspoort intrekken en het land niet meer in laten?quote:Op donderdag 24 mei 2012 14:21 schreef einzeinz het volgende:
Stuur zanger Rinus en Romana
Dan heb je 4 pluspunten
Even bidden dat het snel klaar is met die nichterige poppenkast. Joan eruit en klaar ermee.quote:
En dan de Oosbloklanden de schuld geven dat wij altijd baggernummers inzendenquote:Op donderdag 24 mei 2012 22:57 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Even bidden dat het snel klaar is met die nichterige poppenkast. Joan eruit en klaar ermee.
Stop maar met bidden, die indiaan ligt eruit.quote:Op donderdag 24 mei 2012 22:57 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Even bidden dat het snel klaar is met die nichterige poppenkast. Joan eruit en klaar ermee.
quote:Op donderdag 24 mei 2012 22:58 schreef cvboer het volgende:
[..]
Stop maar met bidden, die indiaan ligt eruit.
precies, dat we daar nog aan mee doen is al een klacht op zich.quote:Op donderdag 24 mei 2012 22:59 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Zijn we van dat Eurovisie gezemel ook weer af.
'Bidden' klinkt als blasfemie uit jouw mondquote:Op donderdag 24 mei 2012 22:57 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Even bidden dat het snel klaar is met die nichterige poppenkast. Joan eruit en klaar ermee.
Gelukkig geeft niemand in de beschaafde wereld een neukquote:Op donderdag 24 mei 2012 23:02 schreef chroestjov het volgende:
oostblok united is door naar de finale
quote:Op donderdag 24 mei 2012 23:14 schreef Twiitch het volgende:
Oost Europees complot.
Nooit meer mee doen.
Omkoperij.
Enz.
Enz.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |