Ja, dat duurde maar liefst een minuutquote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:46 schreef Rummikub het volgende:
WAT DOE JE !!!111!!
'
Degene met de lapo opent het nieuwe deel, geef diegene daar even rustig de tijd voor.
Het daalt sneller in temperatuur omdat het temperatuurverschil groter is, ja. Maar daarmee is het nog niet sneller weer bij 0.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:44 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Ik ken ook een Jesse die zich zo patserig gedraagt.
[..]
Was het niet zo dat warm water heel gauw (sneller dan koud water) bevriest bij temperaturen onder de nul? Urine bestaat grotendeels uit water..
Geen idee eigenlijk. Ben niet zo'n scheikundig wonder. Dacht dat ik dat ooit had gelezen.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:46 schreef Renn het volgende:
[..]
Het daalt sneller in temperatuur omdat het temperatuurverschil groter is, ja. Maar daarmee is het nog niet sneller weer bij 0.
No joke haha. hij is heel bescheiden, maar grapt gewoon rondquote:
hahaha ja je zult ook wel van die jesse's hebben xDquote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:48 schreef WhyAreTheyAllTaken het volgende:
[..]
Die van mij is echt een schijnheilige klootzak die alleen maar om aandacht roept.
Oke, ik ben ook lang niet altijd serieus hoor, maar volgens mij denken sommige mensen hier van wel.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:48 schreef SummerSunshine het volgende:
[..]
No joke haha. hij is heel bescheiden, maar grapt gewoon rond
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |