Topic was leuk tot deze post vol piemelbuisblasfemie.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 23:26 schreef Mylene het volgende:
Ik weet wel een goeie voor een vent die vreemd is gegaan. Zorg dat ie buiten westen is. Wroet een potlood in zijn piemelbuis en breek hem dan als ie er in zit.
Of een pvc buis is zijn hol wroeten en er dan een rat instoppen.
Nou, voor de dames dan maar deze doen dan?quote:Op dinsdag 22 mei 2012 23:26 schreef Mylene het volgende:
Ik weet wel een goeie voor een vent die vreemd is gegaan. Zorg dat ie buiten westen is. Wroet een potlood in zijn piemelbuis en breek hem dan als ie er in zit.
Of een pvc buis is zijn hol wroeten en er dan een rat instoppen.
Of een paar rauwe eieren erin en haar dan een stomp op der buik geven.quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:50 schreef VeX- het volgende:
[..]
Nou, voor de dames dan maar deze doen dan?
[ afbeelding ]
sinds een tijd heb ik daar echt nachtmerries overquote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:27 schreef CoolStoryBro het volgende:
Bestgore.comvooral 3 guys 1 hammer is bruut
Ik moest stiekem lachen om die buis met dat geloei.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 07:48 schreef dustbrain het volgende:
Niet kijken als je last hebt van teveel empathie.
Kan me er nogsteeds weinig bij voorstellen, je kan toch gewoon aan andere dingen denken dan die druppel.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:12 schreef JulesWinnfield het volgende:
[..]
e marteling zit in het langzame tempo van de druppels, het feit dat er geen ritme in het vallen zit en het vastgebonden zijn. Het slachtoffer kan bijna voorspellen wanneer de volgende druppel zal vallen en een spanning bouwt zich op in de persoon. Wanneer de druppel dan definitief valt, volgt een opluchting door de schok van de druppel en het uitkomen van de verwachting, slechts gevolgd door meer spanning over de volgende druppel. De kortstondige opluchting en de direct daarop volgende spanning zorgt voor een repetitie die oneindig kan voortduren. Deze herhalingen maken dat het slachtoffer onmogelijk kan ontspannen en in zichzelf kan keren. Aangezien de marteling geen interactie met een ander persoon vereist kan het, zonder onderbrekingen onophoudelijk worden gedaan. Tot de persoon onvermijdelijk waanzinnig is geworden.
Aldus the interwebs.
Probeer het dan eens uit zou ik zeggen.quote:Op maandag 28 mei 2012 16:41 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Kan me er nogsteeds weinig bij voorstellen, je kan toch gewoon aan andere dingen denken dan die druppel.
Ziet er gewoon uit als een eendenbek? Of is er nog iets speciaals aanquote:Op woensdag 23 mei 2012 17:50 schreef VeX- het volgende:
[..]
Nou, voor de dames dan maar deze doen dan?
[ afbeelding ]
Nu de bronzen stier eens proberenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:54 schreef KritischeMassa het volgende:
[..]
Ik ben erg experimenteel ingesteld
Lijkt een soort van kurkentrekkerquote:Op maandag 28 mei 2012 17:14 schreef Sinosappel het volgende:
[..]
Ziet er gewoon uit als een eendenbek? Of is er nog iets speciaals aan
Ja. Maar ik wil vooraf betaald worden. Ik koop dan eerst wat morfine van dat geld. Dan doe ik het.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 15:03 schreef Sinosappel het volgende:
Zou je je nagels er 1 voor 1 uit laten rukken voor een miljoen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |