Er vanuit gaan dat mensen de tijd willen vrijmaken om je te ontmoeten is belangrijk. Een kassameid is uiteraard een lastige situatie, maar het mag alsnog geen excuus zijn om geen actie te ondernemen.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 18:43 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Klopt en ik had het over een meisje achter de kassa
In zulke situaties wil ik me niet bemoeien met andere mensen trouwens. Ik denk dat ze het druk genoeg hebben.
Door mijn angst denk ik dat niemand de tijd wil vrijmaken om met mij te pratenquote:Op vrijdag 25 mei 2012 18:53 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Er vanuit gaan dat mensen de tijd willen vrijmaken om je te ontmoeten is belangrijk. Een kassameid is uiteraard een lastige situatie, maar het mag alsnog geen excuus zijn om geen actie te ondernemen.
Ben gisteren van 12 uur smiddags weg geweest (via de telefoon hier gepost) tot 5 uur in de nacht. Weer zo'n standaard troll postquote:Op vrijdag 25 mei 2012 18:54 schreef Silenus het volgende:
Vergeten jullie niet om tussen het tips aan elkaar geven door ook eens een keer van de zolderkamer af te komen en het park in te gaan?
Honderden mooie vrouwen.
Die angst verdwijnt door het aantal benaderingen. Je moet de klappen eerst opvangen. Maar het valt altijd mee. Je zult merken dat het minder erg is dan je verwacht had bij elke interactie.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 18:55 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Door mijn angst denk ik dat niemand de tijd wil vrijmaken om met mij te praten
Waarom voel je je dan aangesproken als je toch zo outgoing bent?quote:Op vrijdag 25 mei 2012 18:57 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ben gisteren van 12 uur smiddags weg geweest (via de telefoon hier gepost) tot 5 uur in de nacht. Weer zo'n standaard troll postStraks weer uit en morgen weer uit
Ik denk dat ik het wel probeer als ik er beter uit zie.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 18:58 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Die angst verdwijnt door het aantal benaderingen. Je moet de klappen eerst opvangen. Maar het valt altijd mee. Je zult merken dat het minder erg is dan je verwacht had bij elke interactie.
Als je flink wilt scoren dan moet je weten dat het een "numbers game" is. Je spreekt 100 vrouwen aan, je krijgt misschien 30 telefoonnumers en 3 daarvan heb je keiharde neucksecks en zie je nooit meer terug. Heel bevredigend... voor een zolderkamerautistquote:Op vrijdag 25 mei 2012 19:01 schreef missy25 het volgende:
@firefly
Ik vind het wel mooi dat je tegen iedereen zegt die commentaar geeft dat ze inhoudelijk moeten reageren maar als je met aantallen gooit is dat allesbehalve inhoudelijk.
Er wordt volgens mij meerdere keren gevraagd of je wel eens een relatie hebt en hoe lang dat dan duurt? En waarom wil je zo graag zoveel mogelijk vrouwen aanspreken? Wat is je doel? Om een echt geweldige meid te ontmoeten waar het mee klikt, of gewoon omdat je niks anders te doen hebt?
Murdera,
Ben het eens met jouw post hier boven. Ik snap ook echt niet waarom er voor kwantiteit wordt gegaan ipv kwaliteit. Ik zou er zelf ook echt geen zin in hebben om zoveel moeite te doen voor vrouwen als ik een man zou zijn. Er zitten dus ook veel niet leuke vrouwen tussen, neem ik aan? Dan verdoe je toch ook echt behoorlijk wat tijd vind ik. Als ik mensen niet boeiend vind, ga ik daar niet zoveel tijd aan besteden. Maar jij, firefly, komt schijnbaar weinig echte geweldige exemplaren tegen... vind ik jammer voor je, want je doet zoveel moeite.
Maar als jij er gelukkig van wordt, moet je dit zeker doen. Ieder zijn eigen hobby.
En het zou tof zijn als je eens zelf inhoudelijk reageert op bovenstaande of eerdere vragen.
Azen.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 19:25 schreef firefly3 het volgende:
Terwijl jullie zitten te asen op één meid, zit ze al lang in mijn trechter van keuzes. Zo moet je het zien. Kan alle kanten op.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat is pas een levensstijl!
Stoer.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 19:35 schreef firefly3 het volgende:
Ze kiest niet. Ze valt op iemand. Ze valt op diegene die het meest zelf verzekerd is, het best in zijn vel zit en diegene die die dag het scherpst is. Als je in gesprek fase zit speel ik vast al met haar vingers en laat haar giechelen omdat ik het elke week doe
Ja, want dit kun je van tevoren allemaal incalculeren.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 19:15 schreef firefly3 het volgende:
Als je steeds meer een zelfverzekerder gozer wordt dan heb je steeds meer vrouwen van hoge kwaliteit en willen vrouwen JUIST jou voor de lange termijn. We gaan vooral voor de TOP vrouwen waar je wel heel je leven mee kunt delen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |