Ohjee en dat met RG en wimbledon op komstquote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:03 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Kan ook zijn dat Golfer onhandelbaar wordt van de spanning. Dat word ik altijd met tennis, daar willen mn ouders niet bij zijn. Dan komt er iemand in me los van wie ik het bestaan niet af wist.
Ik heb al een film van anderhalf uur zitten kijken, saté gemaakt, alle katernen van de krant uitgelezen en nou is het nog niet afgelopenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:03 schreef borisz het volgende:
[..]
Denk meer dat Oma B er geen zin meer in heeft
Saté? Jumm, ik heb trekquote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:21 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik heb al een film van anderhalf uur zitten kijken, saté gemaakt, alle katernen van de krant uitgelezen en nou is het nog niet afgelopen
Pingels zouden genomen moeten worden volgens het 1-2-2-2-2-2 principequote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:19 schreef golfer het volgende:
Soort loterij, die pingels.
Maar goed heel erg vroeger (opa spreekt) werd er ook nog wel eens een wedstrijd beslist door het opgooien van een muntje door de scheidsrechter.
Dan weet je dat het zo voorbij is hèquote:
Heb toevallig een paar dagen geleden gelezen dat je nog maar 8 posts hoefde dus waarschijnlijk een paar dagen geledenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:32 schreef Isabeau het volgende:
JaMaar ik weet niet welke post # 100.000 was
Ik zal het Arcee even vragen.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 23:32 schreef Isabeau het volgende:
JaMaar ik weet niet welke post # 100.000 was
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |