Oh kijk, zo begrijp ik 'm beter!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 15:13 schreef Novem het volgende:
Oh nee ik bak de avocado niet mee!Gewoon naast het roerei in plakjes, de cheddar en paprika ook gewoon rauw naast het roerei.
Kan je nagaan wat ze je 'ongemerkt' allemaal van je afpakken!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:30 schreef motorbloempje het volgende:
Bah. Dat maakt het krijgen van vakantiegeld wel een stuk minder leuk uniek!stom!
Krijg je wel weer terug bij je belastingopgaaf/hypotheekrente aftrekquote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:27 schreef uniekhoorn het volgende:
Zo vakantiegeld is binnen.
Heb bruto (incl. loon) 400 eruo meer maar netto maar 30De flikkers
68 euro hierquote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:33 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Kan je nagaan wat ze je 'ongemerkt' allemaal van je afpakken!
Straks ook nog eens belasting over je reiskosten, dat is netto ook weer 40 euro in de maand.
Maar ja, zolang we nog lekker kunnen eten en drinken...
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:44 schreef Viking84 het volgende:
Bij ons is HR er nu mee bezig, dus wij krijgen binnenkort te horen wat het allemaal voor ons gaat betekenen.
Ik ben benieuwd, ik heb er niet heel veel vertrouwen in. Anderzijds: als ze er niets mee doen maken ze zich niet geliefd, want heel veel werknemers komen met auto/OV.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:46 schreef Ml-etje het volgende:
[..]er is 0,6% werkkostenregeling bijgekomen ten bate van de reiskostenregeling dus als ze die er ook aan besteden wordt de schade beperkt.
Of jullie moeten heel veel belastingvoordelen qua fietsregelingen/sportabb's/personeelspakketten enz. hebben?
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:48 schreef Ml-etje het volgende:
Geen verantwoordelijkheden, geen problemen enz.
Dan kun je dat als werknemers wel pushen, je kunt natuurlijk vragen waar ze de voordelen van de werkkostenregeling (2,2% uit mijn hoofd v/d de totale fiscale loonsom??) aan gaan besteden.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:48 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd, ik heb er niet heel veel vertrouwen in. Anderzijds: als ze er niets mee doen maken ze zich niet geliefd, want heel veel werknemers komen met auto/OV.
En nee, we hebben niet zoveel extra regelingen. Collectieve verzekering (maar dat is vrij standaard volgens mij, dat is geen gunst van de werkgever), sportabbo voor een tientje per maand en dat was het wel, geloof ik.
Geen geld..quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:48 schreef Ml-etje het volgende:
Geen verantwoordelijkheden, geen problemen enz.
Zo assertief ben ik nietquote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:50 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Dan kun je dat als werknemers wel pushen, je kunt natuurlijk vragen waar ze de voordelen van de werkkostenregeling (2,2% uit mijn hoofd v/d de totale fiscale loonsom??) aan gaan besteden.
Of ze het even puntsgewijs aanleveren
Zoiets was het ja.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 16:53 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Zo assertief ben ik niet.
Misschien kan ik wel even iemand van de OR een mailtje sturen hierover. En het is 1,4% volgens mij (of dat was het in januari 2011).
Jepquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja doei.
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 17:25 schreef Viking84 het volgende:
Kan ik me goed voorstellen hoor, Mo. Ga je pas je na master weer werken?
Ik heb woensdag mijn benen geschoren met een bot mesje. Zie nu allemaal sneetjes.
Ga spontaan weer googlen op spray tanquote:
Geloof dat het lastig isquote:Op zaterdag 19 mei 2012 17:31 schreef motorbloempje het volgende:
Ik hoop tijdens m'n masterjaar een baantje op de universiteit te vinden of anders daar in de buurt voor een paar uur in de week: dan krijg ik geen duo-lening meer en ook geen beurs. Ik ga nog zoeken naar ondersteuning voor de financiële zaken vanuit hier, maar dat zal nooit genoeg zijn dus is een baantje erbij eigenlijk wel nodig. Ik heb wel hoop dat ik hier Nederlands kan gaan geven en heb me ingeschreven op een website waar men klussen aanbiedt op freelance basis en al één bod gedaan, dus wie weet.
Ik heb ook een halfjaartje van m'n spaargeld geleefd. Ook echt niet tof, zeker niet als je niet weet wanneer er weer wat binnen gaat komenquote:Op zaterdag 19 mei 2012 17:44 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Ga spontaan weer googlen op spray tan
[..]
Geloof dat het lastig is
Heb ook een tijdje niet gewerkt en op spaargeld geleefd maar toen woonde ik nog wel bij mijn oma dus kost en inwoning gedekt.
Klopt, dat wist ik dan weer wel.quote:Op zaterdag 19 mei 2012 18:02 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik heb ook een halfjaartje van m'n spaargeld geleefd. Ook echt niet tof, zeker niet als je niet weet wanneer er weer wat binnen gaat komen. Of er weer wat binnen gaat komen.
Ik heb besloten om toch nog maar even door te zetten met afvallen, nu ik toch bezig ben kan ik net zo goed doorgaan tot de laatste 10 kilo eraf zijnquote:Op zaterdag 19 mei 2012 17:54 schreef Nallie het volgende:
En Novem... waarom terg je jezelf zo?Wel bikkel hoor!
Thanks!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 17:54 schreef Nallie het volgende:
Ik vind het gaaf om te zien hoe jij je zo inzet voor je studie Mo! Ze zijn wel gek als ze je niet aannemen voor die master!
nice!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:30 schreef motorbloempje het volgende:
Klein rondje werd iets groter rondje, 29 minuten en 45 seconden, 5,11kmBlij dat ik nog even gegaan ben, voel me meteen een stuk beter
Een elektrische, maar het gras was zoo lang dat ik 10 vuilniszakken vol gras hebquote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:34 schreef motorbloempje het volgende:
Wow! Met een handmaaier? Of nagelschaartje?
Gras, bezorg je ook thuis?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:36 schreef Probability het volgende:
[..]
Een elektrische, maar het gras was zoo lang dat ik 10 vuilniszakken vol gras heb
Het was al een jaar niet gedaan of zoquote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:38 schreef motorbloempje het volgende:
Nou, als 't ook nog hoog was heb je daar echt wel een klus aan. Onze kleine tuin heeft Mr.Mo vorige week ergens gemaaid, en die had me een spierpijn de dag erna
Ik heb die van Jamie Oliver gemaakt maar die vond ik te gezond..quote:Op vrijdag 18 mei 2012 21:05 schreef creepycookie het volgende:
[..]
Ooohmaar dan kan er toch nog wel icing bij (ik ben echt dol op worteltaart met glazuur, vooral die van Starbucks).
Maar zonder lijkt ie me inderdaad ook lekker hoor. Mag ik een recept?
En Vik d'r foto![]()
Het gras wat we hier maaien gaat naar het paard vd buurmanquote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:39 schreef Probability het volgende:
[..]
Haha wat wil je met gras doen dan?
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:39 schreef Probability het volgende:
[..]
Haha wat wil je met gras doen dan?
Ah, ja ik heb geen paard/konijn. Wilde het eerst achter in de tuin leggen maar bedacht later dat gras waarschijnlijk geen compost wordt..quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:42 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Het gras wat we hier maaien gaat naar het paard vd buurmandie wordt er gelukkig van.
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:43 schreef loveli het volgende:
[..]
[ [url=http://blog.jokeroo.com/wp-content/uploads/2011/05/bob-marley11.jpghttp://blog.jokeroo.com/w(...)ley11.jpg]afbeelding[/url] ]
Oeh wat voor 1?quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:43 schreef MevrouwPuff het volgende:
Sushi gegeten op het balkon
Vanmiddag een zonnebril op sterkte uitgezocht, maar liefst 139 euro in totaal! Maar ja dan hoeft er geen zonnebril meer over mn gewone bril
Goed dat je het zegt, dat moet ik eigenlijk ook voor mijn vakantie gaan regelen ... (een maand in afrika, dan is een zonnebril op sterkte geen overbodige luxe)quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:43 schreef MevrouwPuff het volgende:
Sushi gegeten op het balkon
Vanmiddag een zonnebril op sterkte uitgezocht, maar liefst 139 euro in totaal! Maar ja dan hoeft er geen zonnebril meer over mn gewone bril
quote:
En hier gaat het di regenen, en bedankt!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 19:50 schreef motorbloempje het volgende:
Vanaf maandag wordt het hier ook lekker weer
Omgquote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:06 schreef uniekhoorn het volgende:
Tink, nu moet je jezelf even terugvinden hoor...![]()
Ga je lijstjes plannen en er aan houden, dan voel je jezelf echt beter...!
Zo, ben na het buffet en wat biertjes 3.7 kg zwaarder dan vanochtend
4 opscheplepels foe yong haiquote:
Kan nog welquote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:21 schreef Viking84 het volgende:
Dat is niet eens zoveel, uniek. Heb je geen ijs gehad?. Als je volgende week in het Stadspark was gaan eten had ik mee gekund trouwens
.
nom!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:18 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
4 opscheplepels foe yong hai
paar opscheplepels kip met kerriesaus
4 balletjes koe loe yoek
schep nasi
schep bami
schep mihoen
schep bami ketjap
zoetzure kip
schep babi pangang
paar stukken ajam ketjap
wat speenvarken
2 kipsate
groente, augurken en atjar
Dat is rot idd...quote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:28 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik had Spaansig eten van mn mama! Pinchitos (kruidige spiesjes), soort patatas bravas, tortilla en groene salade. ook nom!
Wel naar overigens: oma kan de gesprekken nagenoeg niet meer volgen (zowel inhoudelijk als vanwege doofheid) en ademt heeeel zwaar en geken ze was dus de hele tijd stilletjes en direct na het eten bekaf en wou naar huis en toen was ze verdrietig omdat ze bang was de sfeer verpest te hebben
bah. ze is al 90 en ze takelt steeds meer af...
oe dat klinkt kwijlwaardig idd!quote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:35 schreef Viking84 het volgende:
In Madrid hadden ze trouwens een soort gefrituurde blokjes brie die in een soort zoete rode saus (ben even de naam kwijt) kon dopen. Heeeeerlijk!.
Vooral dat verdrietigequote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:36 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oma is ook lief iddmaar het is wel steeds lastiger om haar erbij te betrekken - als je haar wat vraagt verstaat ze het vaak niet en in mijn familie is het best gangbaar om gesprekken te hebbeb met iedereen tegelijk (is altijd wel gezellig!) maar de meeste onderwerpen snapt ze ook niet meer.
Nouja volgende keer weer eens in de middag langs, dan is ze meestal wel beter bij de pinken nog![]()
Vond het alleen wel beetje schrikken, dat gehijg enzo... En tis zo sneu dat ze dan verdrietig is.
Ja dan hebben we vaak ook best leuke gesprekken, vooral over vroegah en Amsterdam enzoquote:Op zaterdag 19 mei 2012 21:39 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Vooral dat verdrietigeaw!
En 1 op 1 vinden ze vaak fijner ja
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |