Jouw UIquote:
Maar nu is het in ieder geval duidelijk, toch?quote:Op woensdag 23 mei 2012 08:23 schreef Ang3l het volgende:
Jongen A sprak me gister aan met: "Volgens mij vind ik jou leuker dan jij me he? Of denk je er niet eens over na op die manier?" en ik heb dat laatste maar even eerlijk beaamd: "Nee, ik denk er eigenlijk niet over na op die manier". "Ja sorry, ik voel het gewoon aankomen bij me dus ik denk ik zeg het even".
Jij krijgt ook vast meer van dat soort gevallen dan ikquote:Op woensdag 23 mei 2012 08:32 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Ik ben er enorm goed in geworden tegenwoordig.
Lijkt me wel.quote:Op woensdag 23 mei 2012 08:52 schreef wonderer het volgende:
[..]
Maar nu is het in ieder geval duidelijk, toch?
Daar wacht ik nou al jaren op, dus erg veel moeite zal je dat niet kostenquote:
Ik zat vannacht al te bedenken hoe die kloon heette. Kwam er maar niet op.quote:Op woensdag 23 mei 2012 06:21 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Volgens mij moet de directeur dat nog goedkeuren
Hij is eng!quote:
How come I'm not surprised.quote:Op woensdag 23 mei 2012 08:32 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
Ik ben er enorm goed in geworden tegenwoordig.
Dat is makkelijk gezegd als je vanzelf gigantische posters laat ophangen, waarbij alleen al je OOG al 3 meter hoog is. Dan creëer je letterlijk grote verwachtingen.quote:Op woensdag 23 mei 2012 08:21 schreef Ang3l het volgende:
[..]![]()
Weet ik toch. Ik zeg niet alles even serieus hoor. Heb toch niet zo'n "Grote Verwachtingen"v an me!
Die hangt er niet meerquote:Op woensdag 23 mei 2012 13:29 schreef Ambiguiteit het volgende:
[..]
Dat is makkelijk gezegd als je vanzelf gigantische posters laat ophangen, waarbij alleen al je OOG al 3 meter hoog is. Dan creëer je letterlijk grote verwachtingen.
Fiets? (OV Fiets, gejatte fiets, geleende fiets)quote:Op woensdag 23 mei 2012 16:15 schreef wonderer het volgende:
Hoe kom ik na Friso in Veldhoven? Hoe duur is een taxi, of gaat iemand die kant op met een auto toevallig?
OVfiets was handig geweest als je niet een abo moest hebben...quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:13 schreef Ambiguiteit het volgende:
[..]
Fiets? (OV Fiets, gejatte fiets, geleende fiets)
Kunnen ze geen begrip opbrengen voor je stresssituatie nu dan? Ook flauw.quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:15 schreef Kugari-Ken het volgende:
Ik ben bijzonder blij als ik straks helemaal over ben. Ik ben moe van het bellen, het wachten, het regelen... Geef me gewoon de sleutel zodat ik erin kan!
nadeel is wel dat door alle stress en hectiek mijn werk ve ronder te lijden heeft en dat mijn kans op contract verlenging zo goed als nihil is na vandaag.
Grrrr, terug naar af, op zoek naar een nieuwe baan.
Wat is er precies gebeurd dan?quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:15 schreef Kugari-Ken het volgende:
Ik ben bijzonder blij als ik straks helemaal over ben. Ik ben moe van het bellen, het wachten, het regelen... Geef me gewoon de sleutel zodat ik erin kan!
nadeel is wel dat door alle stress en hectiek mijn werk ve ronder te lijden heeft en dat mijn kans op contract verlenging zo goed als nihil is na vandaag.
Grrrr, terug naar af, op zoek naar een nieuwe baan.
Wie is hier nu zuur?quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:26 schreef Ambiguiteit het volgende:
[..]
How come I'm not surprised.
Ik denk dat je makkelijker als toerist wordt welkom geheten in Noord Korea, dan dat iemand die jou aanbiedt een liefdevolle reactie terugkrijgt.
Ang3l je moet Erik zaterdag ook verleiden, want die gaat ook meequote:Op woensdag 23 mei 2012 22:50 schreef Ang3l het volgende:
Six Feet Under...............
Voor de derde keer aan het kijken en het blijft echt zo briljant mooi fijn leuk grappig slim aangrijpend shockerend lief mooi.
jij bent in de kroeg gaan verwerken dat we komende zaterdag geen finale hebben ?quote:Op vrijdag 25 mei 2012 08:15 schreef Ang3l het volgende:
Waaaaaaaaaaaaarom denk ik dat ik op studentenavond nog op stap moet als ik de volgende dag gewoon als oude knar moet werken?!
Omdat je als oude knar seniel wordt?quote:Op vrijdag 25 mei 2012 08:15 schreef Ang3l het volgende:
Waaaaaaaaaaaaarom denk ik dat ik op studentenavond nog op stap moet als ik de volgende dag gewoon als oude knar moet werken?!
Dat interesseert me nou echt geen ene ruk. Ik vind t jammer voor de fans, maar ikzelf zal er een traan om laten.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 08:53 schreef Stroekie het volgende:
[..]
jij bent in de kroeg gaan verwerken dat we komende zaterdag geen finale hebben ?
ga je Mieke nog zien in de tijd dat je in Nederland bent ?quote:Op vrijdag 25 mei 2012 11:29 schreef wonderer het volgende:
Ik ga toch niet naar FrisoLogistieke en tijdproblemen.
Ik zal amper mijn ouders zien, dus neequote:Op vrijdag 25 mei 2012 12:16 schreef Stroekie het volgende:
[..]
ga je Mieke nog zien in de tijd dat je in Nederland bent ?
Aww..quote:Op vrijdag 25 mei 2012 11:29 schreef wonderer het volgende:
Ik ga toch niet naar FrisoLogistieke en tijdproblemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |