grappig hahha xdquote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:09 schreef marcodej het volgende:
[..]
Er is maar één moment waarbij ik moet huilen en dat is wanneer Wilfred de Jupiler League presenteert. Verschrikkelijke flapdrol dat je d'r bent.
Dit verandert alles.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 18:57 schreef SjaakBauer het volgende:
Kijk Veerboot en Johannes Vermeer komen uit de Worp in Deventer en zijn streetwise. Dit zijn FA's overduidelijk niet
Nog ter informatie: de vete van deze topicreeks tegenover Jan Kooijman speelt zich al af sinds november 2010.quote:
Het was geen vraag ouwe reus.quote:
Vind ik inderdaad overdreven.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:19 schreef j0rdiiii het volgende:
Sinds het bekend is dat VI de komende weken niet op TV is, gaat het echt los hier. Alles gaat kapot.
Ja, leuk. Kunnen we allemaal even lachen mensen?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:24 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
ik ben niet lang en ik ben ook n iet oud
ben je er vandaag achtergekomen dat je geadopteerd bent ofzo?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:28 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ja, leuk. Kunnen we allemaal even lachen mensen?
Fijn, eest hadden we alleen johannes die leuk wilde doen, nu hebben we er twee!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:31 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
ben je er vandaag achtergekomen dat je geadopteerd bent ofzo?
Zullen we anders een boom opzetten hoe jij geband werd en hier weken niet te zien was?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:40 schreef DrDentz het volgende:
Ik word helemaal gek van johannes die claimt dat ik het de mensen niet goed uitleg, maar hij is dus niet verbannen omdat hij zijn ongezouten mening gaf over Jan Kooijemans, maar omdat hij die Netspitter op z'n pik trapte.
Dus hij heeft gezegd dat hij in kinderporno handelde en zijn vrouw slaat? Terecht.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:40 schreef DrDentz het volgende:
Ik word helemaal gek van johannes die claimt dat ik het de mensen niet goed uitleg, maar hij is dus niet verbannen omdat hij zijn ongezouten mening gaf over Jan Kooijemans, maar omdat hij die Netspitter op z'n pik trapte.
Leg het dan nog een keer uit, anders moet ik weer uitleggen aan deze mensen!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:43 schreef DrDentz het volgende:
Dat vind ik geen leuke opmerking want jij weet hoe dat zit ZuidGrens en dat heb ik je ook al eens eerder uitgelegd.
Oh, iemand is op zijn pik getrapt.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 19:46 schreef GGMM het volgende:
Het is hier opeens nog stiller dan wanneer ik zou vertellen dat Schelvis volgende week te gast is, ik kijk zelf wel even in de gids.
Ik denk dat ik, en de andere schrijvers prima stukjes schrijven.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |