Dat is het resultaat als kandidaten te diep op een onderwerp ingaan.quote:Op maandag 21 mei 2012 21:24 schreef GeileSoeplepel het volgende:
Een scholings/ontslagrechtpot? Wat lult ze nou allemaal?
De mediatraining slaat op de een of andere manier niet aan bij hem.quote:Op maandag 21 mei 2012 21:23 schreef Hippos het volgende:
Heeft ie nu soms moeite met zinnen formuleren (Cohen effect)?
Echt he.quote:Op maandag 21 mei 2012 21:24 schreef GeileSoeplepel het volgende:
Een scholings/ontslagrechtpot? Wat lult ze nou allemaal?
Ze denkt nog steeds dat ze gaat winnen.quote:Op maandag 21 mei 2012 21:25 schreef AMDB het volgende:
Sap lacht, maar volgens mij moet ze bijna huilen.
Ja, dat ook maar ik bedoel eigenlijk dat uit wat hij zegt blijkt dat hij echt zelf over dingen heeft nagedacht en niet probeert voorgekauwde of populaire antwoorden te geven.quote:Op maandag 21 mei 2012 21:21 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Hij moet eerst nadenken voor hij antwoord geeft, ja, als je dat bedoelt
Sap dacht een kat in het bakkie te hebben, maar Dibi is een stuk taaier dan een rauw schaap.quote:Op maandag 21 mei 2012 21:25 schreef AMDB het volgende:
Sap lacht, maar volgens mij moet ze bijna huilen.
Terrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrquote:Op maandag 21 mei 2012 21:26 schreef Specularium het volgende:
Goedkoop proberen te scoren over Ten Apel.
Wat is er morgen in Ter Apel?quote:Op maandag 21 mei 2012 21:26 schreef Specularium het volgende:
Goedkoop proberen te scoren over Ten Apel.
Ze praat zo zeurderig, nou ja daar kan ze ook niets aan doen maar je zal dat maar de hele dag moeten aanhoren.quote:
Hij moet dat akkoord gaan verdedigen.quote:Op maandag 21 mei 2012 21:28 schreef AMDB het volgende:
Dibi kan nog wel eens heel veel zetels gaan scoren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |