Alsof je de enige bent die ooit last heeft van springers..quote:Op dinsdag 22 mei 2012 15:52 schreef Eenskijken het volgende:
Aanrijding met person tussen Leiden en haarlem alweer!!
En duurt tot 18.30 tehfuck
ik. Een beetje warmte, dus een mooie tijd om de mensen wat langer van het weer te laten genieten in Utrechtquote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:23 schreef greavy het volgende:
WIE heeft nou Utrecht weer in het honderd lopen gooien. Geef het nu maar eens toe.
Je kan ook veel beter gaan fietsen met dit weer!quote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:40 schreef Ireyon het volgende:
4 bakken ICMm in de spits tussen Eindhoven - Tilburg, SGMm als IC Zwolle - Roosendaal.. goed bezig
Als ik niet tot 17:30 college had dan zou Eindhoven - Roosendaal fietsen inderdaad wel een keertje leuk zijn.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:40 schreef b2py het volgende:
[..]
Je kan ook veel beter gaan fietsen met dit weer!
quote:Op dinsdag 22 mei 2012 19:53 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Lekker simpel 'station'
Vanuit deze hoek is de DDS nog wel mooi.
Dankje!quote:
Lekker blond weerquote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:17 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Als je goed kijkt zie je dat er 2 naast elkaar zitten.
Het heeft ook te maken met het kunnen doorrijden met een defect te maken.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:15 schreef b2py het volgende:
Wat me trouwens nu pas opvalt, al het materieel heeft 2 stroomafnemers. Dat doen ze omdat de treinstellen dan minder vaak naar binnen hoeven om de koolstofstrips te vervangen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |