Als je iets tegenkomt waar Mac goedkoper is dan in de winkel, is het hoogstwaarschijnlijk namaak.quote:Op woensdag 1 augustus 2012 11:59 schreef Njosnavelin het volgende:
Kennen jullie een goede webshop waar Mac producten goedkoper te verkrijgen zijn dan in de winkel? Of scheelt dat heel weinig in prijs?
Okee, daar was ik al bang voorquote:Op woensdag 1 augustus 2012 12:04 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Als je iets tegenkomt waar Mac goedkoper is dan in de winkel, is het hoogstwaarschijnlijk namaak.
Beautylab heeft een goed artikel geschreven over hooded eyes. Ik weet niet meer of ze ook nog youtubers er tussen had gezet die ook hooded eyes hadden, misschien eens naar kijkenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 23:14 schreef CindieY het volgende:
Ik vind Sleek helemaal niet zo'n ramp met blenden, vind het zelfs hele prima kwaliteit oogschaduw voor het prijsje dat je er voor betaalt. En ja, ik ben ook bijv. Urban Decay gewend.
Goed, ik kwam hier eigenlijk voor twee andere vragen. Ten eerste ben ik op zoek naar een fijne blush kwast, ik heb namelijk niet zoveel met die schuin afgesneden dingen, ik heb liever een gewone blush kwast. Onder andere Sigma en Bdellium Tools hebben zo'n kwast in hun assortiment. Mijn Sigma-kwasten die ik al heb, bevallen me prima, maar heeft er ook iemand ervaring met Bdellium Tools? Of zijn er nog andere merken die aan te raden zijn? Webshop of in de winkel maakt me niet zo uit, zolang ik er maar eventueel met paypal kan betalen (heb geen cc, ga er ook niet aan beginnen) en Mac-prijzen vind ik het allemaal nog steeds niet waard.
Verder ben ik benieuwd of er hier nog meer meiden zijn die last hebben van zogenaamde 'hooded eyes'? Ik ga er sowieso nog eens een lekkere speurtocht op Youtube en beautyblogs tegenaan gooien, maar ik ben benieuwd hoe jullie er mee om gaan. Ik ben nu toch al gauw geneigd om maar voor de redelijk naturelle/boyfriend approved look te gaan, omdat veel van de kleur toch wegvalt. Vind ik jammer, want ik heb veel meer leuke kleuren om lekker mee te experimenteren, vraag me alleen af hoe ik dat het beste kan aanbrengen. Tips, anyone?
Ik ben het wel eens op eBay tegengekomen, en die spullen waren geen namaak, maar toen was de euro-dollar koers nog beter. Nu is dat niet meer zo dus loont het vaak niet meer om dingen uit het buitenland te halen, ook bijv. van Too Faced niet.. kun je het net zo goed hier in de winkels kopenquote:Op woensdag 1 augustus 2012 11:59 schreef Njosnavelin het volgende:
Kennen jullie een goede webshop waar Mac producten goedkoper te verkrijgen zijn dan in de winkel? Of scheelt dat heel weinig in prijs?
Hier is het linkje naar het artikel op Beautylab: klikquote:Op woensdag 1 augustus 2012 12:13 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Beautylab heeft een goed artikel geschreven over hooded eyes. Ik weet niet meer of ze ook nog youtubers er tussen had gezet die ook hooded eyes hadden, misschien eens naar kijken
Lol, ziet er nog best degelijk uitquote:Op donderdag 2 augustus 2012 10:26 schreef Mirjam het volgende:
[..]
http://glossiequeen.blogs(...)rt-smit-palette.html
ja, ik was ook positief verrast toen ik foto's zagquote:Op donderdag 2 augustus 2012 10:28 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Lol, ziet er nog best degelijk uit
Wel veel vel paars en vel rozen, maar ja, Bart Smit
Oh zit ik weer eens wat fout te schrijven. Nou ja, ben net wakker, goed excuusquote:
quote:Op zondag 5 augustus 2012 13:35 schreef Debsterr het volgende:
Oh mijn god oh mijn god Inglot komt naar Eindhoven!
quote:Op zondag 5 augustus 2012 13:35 schreef Debsterr het volgende:
Oh mijn god oh mijn god Inglot komt naar Eindhoven!
Waar komt ie ergens?quote:Op zondag 5 augustus 2012 14:41 schreef Debsterr het volgende:
Was ook zo mooi:loopt langs die winkel en zegt "Inglot, wasda nou weer?" inclusief
hoofd. Ik: "Ooooooh DAS KEIVET *hyper hyper*".
Enig idee wanneer?quote:Op zondag 5 augustus 2012 13:35 schreef Debsterr het volgende:
Oh mijn god oh mijn god Inglot komt naar Eindhoven!
Nee helaas nog niet.. maar ik denk dat dat wel redelijk snel in orde kan zijn toch?quote:
Mja, ik weet toen de 3e Sacha opende in Eindhoven dat best wel even duurdequote:Op zondag 5 augustus 2012 16:12 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Nee helaas nog niet.. maar ik denk dat dat wel redelijk snel in orde kan zijn toch?
Dank je wel voor deze fantastische tip.quote:Op zondag 5 augustus 2012 16:37 schreef Eyd het volgende:
Als het op mascara aankomt, dan is de merk Eyeko echt een aanrader.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 5 augustus 2012 13:35 schreef Debsterr het volgende:
Oh mijn god oh mijn god Inglot komt naar Eindhoven!
Het is altijd fijn dat je spullen in de winkel eerst kunt zien voordat je ze online koopt. Ik heb eigenlijk nooit naar inglot producten online gezocht, maar ik koop er ook bijna nix vanquote:Op zondag 5 augustus 2012 16:48 schreef Eyd het volgende:
Iedereen dolblij dat Inglot naar Eindhoven komt. Is het niet altijd beter om je make-up en kleding online te kopen? Het enige nadeel van online shoppen is dat je het niet kan passen, maar daar heb ik mijn fantasie voor.
Kleuren op internet komen meestal totaal niet overeen met swatches of hoe ze er in het echt uitzien. Zou alleen make-up op internet kopen als ik ervaring met het product heb. En de prijs is meestal toch hetzelfde dus zou niet weten wat er "beter" aan zou zijn.quote:Op zondag 5 augustus 2012 16:48 schreef Eyd het volgende:
Iedereen dolblij dat Inglot naar Eindhoven komt. Is het niet altijd beter om je make-up en kleding online te kopen? Het enige nadeel van online shoppen is dat je het niet kan passen, maar daar heb ik mijn fantasie voor.
Op het Internet kan je altijd reviews vinden om uit te vinden of het bij je past. Wat de prijs betreft, volgens mij zijn op Amerikaanse sites veel goedkoper, vanwege de munteenheid e.d. Maar dat weet ik niet want ik koop al mijn make-up op Britse websites.quote:Op zondag 5 augustus 2012 16:57 schreef megamandy het volgende:
[..]
Kleuren op internet komen meestal totaal niet overeen met swatches of hoe ze er in het echt uitzien. Zou alleen make-up op internet kopen als ik ervaring met het product heb. En de prijs is meestal toch hetzelfde dus zou niet weten wat er "beter" aan zou zijn.
Ik heb ook wat oogschaduws van inglot uitgezocht via de site, maar als je even googled op het nummer van de specifieke oogschaduw die je wilt, zie je een echte foto + swatches... en idd, sommigen zijn heel anders dan ze lijkenquote:Op zondag 5 augustus 2012 16:57 schreef megamandy het volgende:
[..]
Kleuren op internet komen meestal totaal niet overeen met swatches of hoe ze er in het echt uitzien. Zou alleen make-up op internet kopen als ik ervaring met het product heb. En de prijs is meestal toch hetzelfde dus zou niet weten wat er "beter" aan zou zijn.
Misschien een beetje een domme vraag, maar waar is dat Dallas benefit dingetje te koop? Wil hem heel graag! En Google hielp me ook niet echt.quote:Op zondag 10 juni 2012 18:37 schreef An24 het volgende:
[..]
En dus lekker voor een andere gegaan. Over twee weken lekker uitproberen!
[ afbeelding ]
Voor de rest heb ik nog gescoord:
[ afbeelding ]
= Dynamic duo nr 1
[ afbeelding ]
= Mac Vex
[ afbeelding ]
= Mac Vanilla
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dus bij deze weer voldoende om mee te oefenen voor fotoshoots![]()
Was gezellig Trinity
Bij een Benefit counterquote:Op zondag 5 augustus 2012 18:22 schreef Cheeseburgertje het volgende:
[..]
Misschien een beetje een domme vraag, maar waar is dat Dallas benefit dingetje te koop? Wil hem heel graag! En Google hielp me ook niet echt.
Ja, en er zit dus een kwastje in, maar die gebruik ik niet vanwege de vorm. Hij is ook flink gepigmenteerd, dus voorzichtig met gebruikquote:Op zondag 5 augustus 2012 18:50 schreef Cheeseburgertje het volgende:
Heeel erg bedankt! Hij ziet er zo fijn uit! Heb nog nooit iets van dit merk gekocht. Is het goed? Is dat ding er om heen van karton?
Op zich is de kwaliteit van die kwast best goed tegenover wat normaal erbij zit.quote:Op zondag 5 augustus 2012 19:03 schreef An24 het volgende:
[..]
Ja, en er zit dus een kwastje in, maar die gebruik ik niet vanwege de vorm. Hij is ook flink gepigmenteerd, dus voorzichtig met gebruik
Ik geloof je, ik vind de vorm alleen nixquote:Op zondag 5 augustus 2012 19:11 schreef megamandy het volgende:
[..]
Op zich is de kwaliteit van die kwast best goed tegenover wat normaal erbij zit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |