quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:34 schreef Kleurdoos het volgende:
http://www.baby.be/nl/bab(...)eel-eten-157446.html
jezus, ik was ff aan t zoeken en kwam dit tegen
Snoep koek taart en ijs in een 7maander
Dat is waar, hoewel ik nog steeds niet snap waarom...quote:Op vrijdag 18 mei 2012 15:09 schreef Kyara het volgende:
cleany. Nee maar ivm de googlevindbaarheid vind ik het wel netjes om haar naam te schrijven zoals haar moeder dat doet. Niet iedereen wil de naam van hun kind voluit op internet. En sommigen lossen dat op door een punt er tussen te zetten.
Gefeliciteerd!!! en fijn om te horen dat het lukt met de bv!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 14:26 schreef Zoë23 het volgende:
Ik kom me hier ook melden!
S.ara is zaterdag 12mei geboren in het ziekenhuis ivm inleiding.
Ze woog 3865 gram
Nu weegt ze alweer 3980 gram
Ik geef borstvoedingdat gaat gelukkig allemaal goed. 't is echt genieten zo
Hoop hier wat bij te kunnen lezen, weet wel zeker dat ik nog veel kan leren't is allemaal zo nieuw! Maar 't voelt wel heel goed
Ja snap ik. Hier slaapt S al vanaf dat hij 2 weken was op z'n eigen kamer, dus dat is geen grote stap meer. En hij was echt toe aan een groter bed! Nu ziet hij er weer zooooo schattig en klein uit als hij slaapt, hihi.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 17:37 schreef Kyara het volgende:
Wat fijn Fee! Ik vond dat zo'n grote stap, voor het eerst in het ledikant. Maar dat kwam ook omdat het ledikant op zijn eigen kamertje stond en de wieg naast ons bed (ledikant past niet). En dan zo'n klein hummeltje in zo'n groot bed
Dat wordt hier dubbel en dwars gecompenseerd door die enorme glimlach die ik krijg als ik 's ochtends z'n kamertje binnenloopquote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:20 schreef Kuukske het volgende:
Zo las ik het ook niet. Je boft vind ik
. Ik lag 's avonds in bed tegen JD te murmelen dat ik het zo ongezellig vond zonder Billie naast ons.
. Vind ik nog steeds trouwens. 's Morgens die wakkere oogjes naast me vond ik zo'n heerlijk gezicht.
quote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:25 schreef bitterend het volgende:
Vanochtend lag ze tussen ons en heeft ze mijn man wakker gemaakt door hem in zijn neus te grijpen![]()
quote:Op zaterdag 19 mei 2012 00:52 schreef NotTheSame het volgende:
Wederom niet bijgelezen,sorry, maar ik denk ik meld me maar weer eens een keertje. Draak slaapt nog steeds beroerd en mijn griepje heb ik inmiddels ingeruild voor een voorhoofd- en kaakholteontsteking, dus het gaat weer lekker hier...
Takkembah nog gefeliciteerd met Seth en welkom Tinuviel en Zoë!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |