haha jij wist wat ik dachtquote:
als jij dat wilt, er zijn vast mensen die dat ook willenquote:
Computerprobleemquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:13 schreef Tchock het volgende:
257 leden heb ik geen probleem mee, maar die ene die ik niet kan hebben zit in dit topic
stevenmac26 weer he xDquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:13 schreef Tchock het volgende:
257 leden heb ik geen probleem mee, maar die ene die ik niet kan hebben zit in dit topic
hij had het over jou gekkie xDquote:
omdat ik briljant ben en altijd geniale topics open die zij niet kunnen evenarenquote:
Ik had gewoon hetzelfde ideequote:
wacht maar tot ik aan de macht komquote:
Waarom verbaast het me niets dat je zo'n geflipte fascist bentquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:17 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
wacht maar tot ik aan de macht kom
heb samen met een aantal vrienden plannen om een extreem rechtse politieke partij op te richten
en ik ben een beetje een psycho, dus reken maar dat ik mensen kan beïnvloeden en in de 2e kamer zal zitten binnen 10 jaar![]()
![]()
mijn stem heb je , nu optyfenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:17 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
wacht maar tot ik aan de macht kom
heb samen met een aantal vrienden plannen om een extreem rechtse politieke partij op te richten
en ik ben een beetje een psycho, dus reken maar dat ik mensen kan beïnvloeden en in de 2e kamer zal zitten binnen 10 jaar![]()
![]()
Jaquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:18 schreef AldoTheApache het volgende:
wat een vreemd topic, mensen uit alle hoeken en gaten van FOK! in 1 topic
Ik ben extreem rechts (niet Wilders rechts, Wilders is een kut mongool die alleen maar onzin praat en het volk voor de gek houdt met valse beloftes). Het land moet opgebouwd worden en dat kan alleen als deze fake politici, die beïnvloed worden door buitenstaanders en geld, weg zijn. Dit land, en niet alleen dit land, ganz Europa, heeft een nieuwe generatie leiders nodig. De huidige leiders vernietigen alles wat de oudste generatie heeft opgebouwd na het einde van WW2. Dat is onacceptabel.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:18 schreef Tchock het volgende:
[..]
Waarom verbaast het me niets dat je zo'n geflipte fascist bent
ex-examenkandidaatquote:
the intouchables?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:21 schreef computerprobleem het volgende:
weet iemand nog goede, nieuwe films op blu-ray? ik heb er een aantal besteld bij Amazon, maar twijfel nog, aangezien ik ze allemaal wel gezien hebben (lang geleden) en niet op dvd hebben, prijzen zijn niet al te hoog, maar heb liever iets nieuws
mooie/nice edities, liefst steelbook
Met zijn piemol in zijn rechterhand natuurlijk.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:21 schreef smitjew het volgende:
Hoe zou cp achter zijn pc zitten als hij die lappen text over macht enzo schrijft ?
met een serieuze blik, luisterend naar ouder muziek/nationalistische liederen/film themes, terwijl ik denk aan hoe ik later in de tweede kamer zal zitten en iedereen boycot en langzaam en sneaky de top bereik en dit land prachtig en machtig maakquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:21 schreef smitjew het volgende:
Hoe zou cp achter zijn pc zitten als hij die lappen text over macht enzo schrijft ?
ken ik alquote:
Ik ben dit soort serieuze posts niet van je gewend. Ik kan maar niet serieus reagerenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:21 schreef computerprobleem het volgende:
weet iemand nog goede, nieuwe films op blu-ray? ik heb er een aantal besteld bij Amazon, maar twijfel nog, aangezien ik ze allemaal wel gezien hebben (lang geleden) en niet op dvd hebben, prijzen zijn niet al te hoog, maar heb liever iets nieuws
mooie/nice edities, liefst steelbook
Morgen heb ik Nederlands, is goed te doen! Anders zat ik nu niet op fok rond te hangen. Bij proefexamen 2011 een 7,8 gehaald, dus dat komt wel goed! Ik maak me enkel zorgen over Scheikunde...quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:20 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
ex-examenkandidaat
ps: maak je niet druk, maak die shit en je slaagt wel
had zelfs geen ene flikkertjen gedaan vorig jaar (damn tijd gaat snel, is al een jaar geleden xD )
en slaagde met alles met vlag und wimpel
linksquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:22 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Met zijn piemol in zijn rechterhand natuurlijk.
het is FOK!quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:22 schreef xTraFresh het volgende:
[..]
Morgen heb ik Nederlands, is goed te doen! Anders zat ik nu niet op fok rond te hangen. Bij proefexamen 2011 een 7,8 gehaald, dus dat komt wel goed! Ik maak me enkel zorgen over Scheikunde...
heb je ip wel goed beveiligd want als die tijd komt show ik jouw FOK! Account en ben je niks meerquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:22 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
met een serieuze blik, luisterend naar ouder muziek/nationalistische liederen/film themes, terwijl ik denk aan hoe ik later in de tweede kamer zal zitten en iedereen boycot en langzaam en sneaky de top bereik en dit land prachtig en machtig maak
onze proefexamens waren moeilijker dan de landelijke examensquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:22 schreef xTraFresh het volgende:
[..]
Morgen heb ik Nederlands, is goed te doen! Anders zat ik nu niet op fok rond te hangen. Bij proefexamen 2011 een 7,8 gehaald, dus dat komt wel goed! Ik maak me enkel zorgen over Scheikunde...
ja, lekker met linksquote:
als ik aan de macht kom, geloof jij daadwerkelijk dat jij daar mee weg zult komen?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:23 schreef smitjew het volgende:
[..]
heb je ip wel goed beveiligd want als die tijd komt show ik jouw FOK! Account en ben je niks meer
Welk niveau deed je?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:23 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
onze proefexamens waren moeilijker dan de landelijke examens
ik had voor alle proefexamens minstens een 7
Nederlands was ik altijd erg goed in, meestal nr.1 van de klas (vooral dankzij mijn prachtige presentaties, meestal over WW2)
havoquote:
dat doe ik natuurlijk voordat dat je aan de macht komt slimboquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:24 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
als ik aan de macht kom, geloof jij daadwerkelijk dat jij daar mee weg zult komen?
MUWHAHAHAHAHAHA
Doe je goedquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:26 schreef AldoTheApache het volgende:
ik ga morgen neuken, kreeg net een sms van een meisje die wel interesse had
Je moeder telt niet.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:26 schreef AldoTheApache het volgende:
ik ga morgen neuken, kreeg net een sms van een meisje die wel interesse had
vmbo scheikunde =/= havo scheikundequote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:25 schreef smitjew het volgende:
Ik kan wel bijles geven in scheikunde was er goed in heb ook jaartje mbo chemie gedaan maar zag er mijn toekomst niet in
hou jij van een natte kut ?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:26 schreef AldoTheApache het volgende:
ik ga morgen neuken, kreeg net een sms van een meisje die wel interesse had
Mooi!quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:26 schreef AldoTheApache het volgende:
ik ga morgen neuken, kreeg net een sms van een meisje die wel interesse had
ik doe mijn broek uit, doe een condoom om,quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:27 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Mooi!
Heb je al nagedacht hoe je dat aan gaat pakken?
Fix die spelfout in je ondertitel ook meteen en ik ben tevredenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:28 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Ohh shit, vergeten terug te zetten
dude ik bedoel vervolg opleiding stond daar 9,5 voor chemie. die shit kan j niet vergelijken met havo scheikundequote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:27 schreef xTraFresh het volgende:
[..]
vmbo scheikunde =/= havo scheikunde
Ik ben anders toch te koppig, ik probeer alles zelf te doen. Maar toch bedankt voor je aanbod!
Ik ga nu toch maar slapen, wordt me te laat nu.
Ga SOPN stemmenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:28 schreef computerprobleem het volgende:
maar mensen geloof me: al die niveaus zijn stierenstront
het volk wordt dom gehouden door ze een vantevoren uitgestippelde route te laten volgen, op basis van goed/slecht beantwoorde vlagen, waar een score aan verbonden is. Niet alleen tijdens je schoolperiode, maar tijdens je ganze leven.
Mensen worden blij gehouden met bier en feesten, maar eigenlijk worden we allemaal hard genomen door de politici, de CORRUPTE POLITICI, die het voor de macht hebben in dit land, en overal elders op de wereld.
IEDEREEN heeft de capaciteiten om zich te ontwikkelen, ook zonder een van te voren bepaald onderwijssysteem. Als jij als mens vastberaden bent om je te ontwikkelen en succes te bereiken, dan kan dit alleen met EIGEN ARBEID, eigen KENNIS en eigen vastberadenheid.
Denken jullie echt dat je na je HBO of zelfs universiteit meteen 'iemand' bent? NEE, NEE, NEE!
Tot je dood blijf je iemand die ooit een doktertje was, of een architect en blij was met zijn 5k netto per maand op zijn 75e.
We moeten werken tot onze 67e... VOOR WIE? VOOR ONS ZELF? NEE!!!
Voor de machtige mannen met bedrijven en invloed, die ons nodig hebben zodat hun systeem langer door blijft draaien en zij nog langer aan de macht blijven!
En de hond liet je je gang gaan zonder je te bijten??????quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:28 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Gewoon vernederen, des te lelijker ze zijn des te meer kan je maken over het algemeen
Behulpzame vrouwenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:27 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Mooi!
Heb je al nagedacht hoe je dat aan gaat pakken?
Het is gebiedende wijs. Volgens mij hoeft er dan geen t achter red?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:28 schreef Tchock het volgende:
[..]
Fix die spelfout in je ondertitel ook meteen en ik ben tevreden
mijn opvattingen, niets verboden aanquote:
Ja, die vuige teefjes lusten er wel pap van hoorquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:29 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
En de hond liet je je gang gaan zonder je te bijten??????
De juiste aanpak.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:28 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik doe mijn broek uit, doe een condoom om,
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:30 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
De juiste aanpak.
Ik ben trots op je!
Hij moet wel eerst stijf zijn hequote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:28 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik doe mijn broek uit, doe een condoom om,
[ afbeelding ]
Oh. Ik dacht 'Drommeldaris redt het land van de ondergang'quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:29 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Het is gebiedende wijs. Volgens mij hoeft er dan geen t achter red?
Die kan je beter ventileren in BNW....quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:30 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
mijn opvattingen, niets verboden aan
wegwezen jijquote:
Hij is nooit slap?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:31 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
mijne is altijd stijfnooit issues mee gehad
bedanktsjens voor de mededelinkjen we hadden dat niet door gehad zonder deze postjenquote:
ja opzouten danquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:30 schreef AldoTheApache het volgende:
wat is de leeftijd van iedereen trouwens?
TS is 18
KP is verboten!quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:33 schreef computerprobleem het volgende:
ik ga zometeen pimpen met mijn laatste filmaanschafjens wacht ff hoor
best wel ja , heb ...kippenvel van gekregenquote:
We zijn niet allemaal eckte rasautisten, anders zaten we nu wel Diablo 3 te spelen ipv te FOK!kenquote:
Euh....quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:32 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
vind je dit topic een goed initiatief?
Omdat ik eigenlijk een uur geleden al wilde slapen.quote:
Ja nee...quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:32 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
bedanktsjens voor de mededelinkjen we hadden dat niet door gehad zonder deze postjen
ben je ookquote:
die komt morgen pas johquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:34 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
We zijn niet allemaal eckte rasautisten, anders zaten we nu wel Diablo 3 te spelen ipv te FOK!ken
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:35 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Nee? Ik kom wel vaker in ONZ in de nacht, ik open hier zelfs wel eens topics.
Als je via Blizzard heb gepreordered kon je hem vooraf al installeren en vanaf 12:00 proberen in te loggen.quote:
Wat is dit voor taal? Hebreeuws??quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:30 schreef computerprobleem het volgende:
Hava nagila = Let's rejoice
Hava nagila = Let's rejoice
Hava nagila v'nismeḥa = Let's rejoice and be happy
(Repeat stanza)
Hava neranenah = Let's sing
Hava neranenah = Let's sing
Hava neranenah v'nismeḥa = Let's sing and be happy
(Repeat stanza)
Uru, uru aḥim! = Awake, awake, brothers!
Uru aḥim b'lev sameaḥ = Awake brothers with a happy heart
(Repeat line 4 times)
Uru aḥim, uru aḥim! = Awake, brothers, awake, brothers!
B'lev sameaḥ = With a happy heart
jaaaaquote:
ik heb zo'n meisje waar ik af en toe mee loop te flirten. Nu was afgelopen week mijn douche kapot, en die werd vandaag gemaakt. Toen smste ik dat haar, waarop zij zei dat ze het morgen wel wilde uitproberenquote:
Nee want moet met plaatjens en van die kuise adverteerdermeneers mag dat niet meerquote:
Jammer...quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:41 schreef nattermann het volgende:
[..]
Nee want moet met plaatjens en van die kuise adverteerdermeneers mag dat niet meer
ik wil graag een portie vlammetjesquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:42 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ow kunnen we bij jou de bestellingen doen?
Doe mij een bitter garnituurtje
Geil. Mits je niet een brillerig FOK!kertje bent dat dit verzintquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:40 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik heb zo'n meisje waar ik af en toe mee loop te flirten. Nu was afgelopen week mijn douche kapot, en die werd vandaag gemaakt. Toen smste ik dat haar, waarop zij zei dat ze het morgen wel wilde uitproberen![]()
ik terug smsen: dat moet dan wel met zijn 2en he![]()
zij: Ja is goed, ik ben morgenmiddag om 5 uur bij jou
goedzoquote:
Morgen (vandaagquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:44 schreef hardlopen het volgende:
Grappig dat mensen doordeweeks zo laat nog wakker zijn.
I like
eindelijk eens verenigd, normaal had je allemaal half lopende topicsquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:44 schreef hardlopen het volgende:
Grappig dat mensen doordeweeks zo laat nog wakker zijn.
I like
Ik moet dadelijk hartlopen, een marathon van 84 km.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:44 schreef hardlopen het volgende:
Grappig dat mensen doordeweeks zo laat nog wakker zijn.
I like
Nachtmensen.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:44 schreef hardlopen het volgende:
Grappig dat mensen doordeweeks zo laat nog wakker zijn.
I like
Goodluckquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:44 schreef Tchock het volgende:
[..]
Morgen (vandaag) gewoon naar collega haha
en stoute dingen doenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:45 schreef hardlopen het volgende:
[..]
Goodluck![]()
Als ik minder dan 6 uur slaap ben ik gewoon ''dronken''; veel lachen, praten en hard praten
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:42 schreef Karzai het volgende:
[..]
Ow kunnen we bij jou de bestellingen doen?
Doe mij een bitter garnituurtje
Kan pas over een uurtje, eerst ff een potje League of Legendsquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:42 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik wil graag een portie vlammetjes
Yeah, andere sites same story broquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:44 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
eindelijk eens verenigd, normaal had je allemaal half lopende topics
wat was je vraag ook weer?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:46 schreef hardlopen het volgende:
[..]
Yeah, andere sites same story bro
Maar geef je nog antwoord op mijn vraag
leg uitquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:45 schreef Nober het volgende:
[..]
Ik moet dadelijk hartlopen, een marathon van 84 km.
Ik heb nu nog 8 uur en een beetjequote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:45 schreef hardlopen het volgende:
[..]
Goodluck![]()
Als ik minder dan 6 uur slaap ben ik gewoon ''dronken''; veel lachen, praten en hard praten
Ik hou je der anquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:46 schreef Broodjebitterbal het volgende:
[..]
[..]
Kan pas over een uurtje, eerst ff een potje League of Legends![]()
Bazen met Olaf![]()
[ afbeelding ]
held voeg mij toe : smitjewquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:46 schreef Broodjebitterbal het volgende:
[..]
[..]
Kan pas over een uurtje, eerst ff een potje League of Legends![]()
Bazen met Olaf![]()
[ afbeelding ]
dat was ik ook nietquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:48 schreef hardlopen het volgende:
[..]
Gezien je hebreeuwse song, of je een jood bent?
Dat was computerkneusprobleemquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:48 schreef hardlopen het volgende:
[..]
Gezien je hebreeuwse song, of je een jood bent?
Ben je homo?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:49 schreef Nober het volgende:
Oké, wie gaat het Eurovisiesongfestival winnen?
ik zet mijn geld op braziliequote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:49 schreef Nober het volgende:
Oké, wie gaat het Eurovisiesongfestival winnen?
ik weet het niet, vraag het je vaderquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:49 schreef hardlopen het volgende:
[..]
Begrijp je nog steeds niet; is dit humor ofzo?
Sja....als schandknaap heb je geen vaste tijden...quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:49 schreef Drommeldaris het volgende:
Jammer ik in mijn branche zeer moeilijk van 2 tot 11 kan gaan werken ofzo
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:50 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Sja....als schandknaap heb je geen vaste tijden...
Jij loopt toch hard? Ik ga dat natuurlijk niet doen.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:49 schreef hardlopen het volgende:
[..]
Begrijp je nog steeds niet; is dit humor ofzo?
Nee, maar ik hoop wel dat er dadelijk wat geile videoclips komen in dit topic.quote:
Eurovisie, niet Wereldvisie!quote:
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:50 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
ik weet het niet, vraag het je vader
Je bent een harde tante, wat is er moppie?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:50 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Sja....als schandknaap heb je geen vaste tijden...
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:50 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Sja....als schandknaap heb je geen vaste tijden...
keihard fappen op trannypornoquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:53 schreef Rechten_Student het volgende:
Morgen examen, kan niet slapen...Iemand tips?
Ga LEREN!!!quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:53 schreef Rechten_Student het volgende:
Morgen examen, kan niet slapen...Iemand tips?
Je weet dat Hitler in zijn jongere jaren Aldo als bijnaam had, he?quote:
Morgen heb ik Nederlands, en daar kan je niet voor leren..quote:
Feminist, ongesteld of SP-stemmerquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:52 schreef Karzai het volgende:
[..]
Je bent een harde tante, wat is er moppie?
maar was hitler ook een indiaan?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:54 schreef Rechten_Student het volgende:
[..]
Je weet dat Hitler in zijn jongere jaren Aldo als bijnaam had, he?
[..]
Morgen heb ik Nederlands, en daar kan je niet voor leren..
examens zijn overschat, super makkelijk. niet druk om maken.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:53 schreef Rechten_Student het volgende:
Morgen examen, kan niet slapen...Iemand tips?
quote:
Ik weet 't niet, als ik naar oude examens kijk zijn ze best moeilijk...Havo btw.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:55 schreef David_Micheal het volgende:
[..]
examens zijn overschat, super makkelijk. niet druk om maken.
Als je er goed voorstond dan was dat voor een reden en kan je gewoon blijven doen wat je al deed. Geen van mijn cijfers zijn door de examens nog veranderd (als hele cijfers that is)quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:53 schreef Rechten_Student het volgende:
Morgen examen, kan niet slapen...Iemand tips?
Haha, leuke username voor een havoganger.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:54 schreef Rechten_Student het volgende:
[..]
Je weet dat Hitler in zijn jongere jaren Aldo als bijnaam had, he?
[..]
Morgen heb ik Nederlands, en daar kan je niet voor leren..
Nee je bent een vrouw omdat je niet kan linkenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:56 schreef hardlopen het volgende:
[..]![]()
Misschien ben ik wel een man of [url=overige]https://accounts.google.com/SignUp?continue=https%3A%2F%2Fwww.google.nl%2F&hl=nl[/url]?
ik was al toegalten op mijn studie, van een 8 gemiddeld naar een 6,5quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:56 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Als je er goed voorstond dan was dat voor een reden en kan je gewoon blijven doen wat je al deed. Geen van mijn cijfers zijn door de examens nog veranderd (als hele cijfers that is)
Boos omdat ik verklapt heb wat je deed voor je geld?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:55 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Feminist, ongesteld of SP-stemmer
Willekeurige combinaties mogelijk
je mag wel effe doorleren als je rechten wilt studeren, meneertje havoquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:56 schreef Rechten_Student het volgende:
[..]
Ik weet 't niet, als ik naar oude examens kijk zijn ze best moeilijk...Havo btw.
Van plan na mijn HAVO te beginnen met Bachelor-Rechtenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:56 schreef Tchock het volgende:
[..]
Haha, leuke username voor een havoganger.
Ik ben een technische ramp jaquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:56 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Nee je bent een vrouw omdat je niet kan linken
Via vwo of hbo?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:57 schreef Rechten_Student het volgende:
[..]
Van plan na mijn HAVO te beginnen met Bachelor-Rechten
Red het land van de ondergang (gebiedende wijs: enkel stam)quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:54 schreef Rechten_Student het volgende:
[..]
Morgen heb ik Nederlands, en daar kan je niet voor leren..
Ik leen maximaal bij en ik werk nietquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:57 schreef Pallas-Athene het volgende:
[..]
Boos omdat ik verklapt heb wat je deed voor je geld?
Ik heb helaas heel veel stof gemist waardoor ik best een grote achterstand heb opgelopen, voor de rest zijn mijn cijfers tot nu toe eigenlijk wel goed te noemen;quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:56 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Als je er goed voorstond dan was dat voor een reden en kan je gewoon blijven doen wat je al deed. Geen van mijn cijfers zijn door de examens nog veranderd (als hele cijfers that is)
Dat denk ik nietquote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:55 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Feminist, ongesteld of SP-stemmer
Willekeurige combinaties mogelijk
HBO rechten is best een populaire studiequote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:57 schreef David_Micheal het volgende:
[..]
je mag wel effe doorleren als je rechten wilt studeren, meneertje havo
Iedereen is trots op je.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:58 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Ik leen maximaal bij en ik werk niet
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:00 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Fuckbuddies onder bijzondere omstandigheden
ja maar via 't vwo ( wat voor iedere nederlander haalbaar is, effe serieus. ) ben je sneller uit.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:59 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
HBO rechten is best een populaire studie
aha voor hier op FOK! >?quote:
Mijn interesses liggen op juridische gebieden, bovendien ga ik na mijn HBO-P naar de uni.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 02:59 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
HBO rechten is best een populaire studie
Waar heb je last van, ik krijg minimale stufi en verdien later schrikbarend veel meer dan dat ik nu per uur zou kunnen verdienen. Dus waarom zou ik in godsnaam nu gaan werken als ik ook gewoon maximaal bij kan lenenquote:
Niet iedere Nederlanderquote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:00 schreef David_Micheal het volgende:
[..]
ja maar via 't vwo ( wat voor iedere nederlander haalbaar is, effe serieus. ) ben je sneller uit.
tuurlijk maar ken je het gezegde liever lui dan moe ?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:00 schreef David_Micheal het volgende:
[..]
ja maar via 't vwo ( wat voor iedere nederlander haalbaar is, effe serieus. ) ben je sneller uit.
Nee, ik hoef alleen mijn P te halen volgend jaar en ik kan door na de uni.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:00 schreef David_Micheal het volgende:
[..]
ja maar via 't vwo ( wat voor iedere nederlander haalbaar is, effe serieus. ) ben je sneller uit.
Welterustenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:00 schreef AldoTheApache het volgende:
lieve mensjes,
ik ga pitten
veel plezier nog deze nacht!!
bis Morgen!!
die deed pijn. jr. econoom hierquote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:00 schreef Rechten_Student het volgende:
[..]
Mijn interesses liggen op juridische gebieden, bovendien ga ik na mijn HBO-P naar de uni.
Als ik een studie had gekozen omdat ik het niet wist zou ik eerder gaan voor een economische studie.
Geloof mij, het is niet voor iedere Nederlander haalbaar. Al helemaal niet voor mensen die geen fatsoenlijk Nederlands schrijven.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:00 schreef David_Micheal het volgende:
[..]
ja maar via 't vwo ( wat voor iedere nederlander haalbaar is, effe serieus. ) ben je sneller uit.
klopt als je later aan de bak komtquote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:01 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Waar heb je last van, ik krijg minimale stufi en verdien later schrikbarend veel meer dan dat ik nu per uur zou kunnen verdienen. Dus waarom zou ik in godsnaam nu gaan werken als ik ook gewoon maximaal bij kan lenen
Ditquote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:02 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Geloof mij, het is niet voor iedere Nederlander haalbaar. Al helemaal niet voor mensen die geen fatsoenlijk Nederlands schrijven.
quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:01 schreef Rechten_Student het volgende:
[..]
Nee, ik hoef alleen mijn P te halen volgend jaar en ik kan door na de uni.
Als ik via het VWO ga moet ik 5 en 6 VWO nog, dat is 2 jaar.
1 jaar ben ik dus eerder dan iemand die via 't vwo gaat.
Kloptquote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:02 schreef Tchock het volgende:
[..]
DitIk ken het niveau van vwo, havo en vmbo en het is echt niet overbrugbaar voor veel mensen.
Had je ons daar even tuk.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:03 schreef Karzai het volgende:
Maakte natuurlijk maar een grapje ik slaap nog niet
is dit waar? dat zou een maas in het systeem zijn...quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:01 schreef Rechten_Student het volgende:
[..]
Nee, ik hoef alleen mijn P te halen volgend jaar en ik kan door na de uni.
Als ik via het VWO ga moet ik 5 en 6 VWO nog, dat is 2 jaar.
1 jaar ben ik dus eerder dan iemand die via 't vwo gaat.
Ja, dit is waar.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:04 schreef David_Micheal het volgende:
[..]
is dit waar? dat zo een maas in het systeem zijn...
Dat is inderdaad waar, maar ik wil er wel bij vermelden:quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:04 schreef David_Micheal het volgende:
[..]
is dit waar? dat zo een maas in het systeem zijn...
mooi hequote:
? huh lijkt me andersom logischerquote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:05 schreef Tchock het volgende:
Ik hoorde laatst wel ergens dat werkgevers liever een vwo'er hebben dan een hbo'er. Na de universitaire rechtenstudie.
Hoezo? Over het algemeen kun je zeggen dat vwo'ers zich beter hebben ingezet dan havo'er met een hbo-p.quote:
Ik weet dat ze junior accountants aannemen bij verschillende kantoren die vrij snel aan het werk gaan tegen een wat ik veronderstel laag loon.quote:
nee maar met hbo heb je iets meer ervaring en kwa inzet kun je zo niks controlerenquote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:06 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hoezo? Over het algemeen kun je zeggen dat vwo'ers zich beter hebben ingezet dan havo'er met een hbo-p.
Iets 'horen' hoeft niet altijd waar te zijn, ik denk sowieso dat werkgevers ook kijken wat je bijvoorbeeld extern van je studie hebt gedaan; heb je extra stages? minoren? Bovendien tellen cijfers zeker wel mee.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 03:05 schreef Tchock het volgende:
Ik hoorde laatst wel ergens dat werkgevers liever een vwo'er hebben dan een hbo'er. Na de universitaire rechtenstudie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |