Zou je voor de grap terug moeten lezen.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:26 schreef Mickeys het volgende:
Ik dacht dat jullie willen leren versieren. Kan mij geheel niet vinden in de manier waarop jullie dit nu doen. Het meer een afzeik topic aan het worden. Maar, heb het dan ook niet volledig gevolgd
Ik voel me goed genoeg zonder jou hoor. Dat is niet de reden dat je een deurmat bent.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:32 schreef system_overload het volgende:
zodat sommigen zich even beter voelen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je weet het soms bijna tot een kunst te verheffen.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:23 schreef dawg het volgende:
[..]
ik heb iedereen volgens mij al weleens afgezeken.
[/quote]quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:28 schreef Myraela het volgende:
[..]
Nu doe je dus weer precies hetzelfde.
1. Ik ben weer de boosdoener. . Ik snap echt niet wat je hier doet, met al je kloontjes.
2. Je praat jezelf naar beneden. en dan heb je wel precies de slechtste kant van beide te pakken, dit heb JIJ gezegd niet ik
3. Je zoekt aandacht. [b]ik reageer op wat je zegt aangezien je mij aanspreekt[/b]
Dit alles heeft nog steeds niets te maken met dat ik je in het echt heb gezien en daar wel tof vond.quote:
Als je daadwerkelijk geen fokkers wilt daten, dan kan je topic op slot en dan kan je je aansluiten bij de bestaande "Nieuwe contacten opdoen" topics.quote:
als je geen behoefte had om me af te zeiken,zou je me negerenquote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:36 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik voel me goed genoeg zonder jou hoor. Dat is niet de reden dat je een deurmat bent.
Dat heb je toch echt aan jezelf te danken.
Ik zou best 1 FOK!ster daten.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:44 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Als je daadwerkelijk geen fokkers wilt daten, dan kan je topic op slot en dan kan je je aansluiten bij de bestaande "Nieuwe contacten opdoen" topics.
Fout.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:44 schreef system_overload het volgende:
[..]
als je geen behoefte had om me af te zeiken,zou je me negeren
ik date geen fokkers door ze eerst online te ontmoeten in RL een datingmeet organiseren geeft de FOK!kers een naam en gezicht dat maakt ze echt en is geen online ontmoetingquote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:44 schreef Comp_Lex het volgende:
[..]
Als je daadwerkelijk geen fokkers wilt daten, dan kan je topic op slot en dan kan je je aansluiten bij de bestaande "Nieuwe contacten opdoen" topics.
ik weet dat ik goed ben.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:39 schreef Murdera het volgende:
[..]
Je weet het soms bijna tot een kunst te verheffen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |