ik ben er afgelopen week tegenaan gelopen (:6 voor streamnl ) en merkte idd ook dat het hielp tegen de pijnquote:Op zaterdag 12 mei 2012 21:30 schreef GotC het volgende:
[..]
Je kan ook overdrijven
Maargoed, excuses ervoor. Ik meende dat ongesteld zijn iets was waar andere vrouwen ook tegenaan lopen () tijdens het hardlopen.
Je kon ook reageren op het stukje wat ik postte over het hardlopen.
Verstand op 0 en gaan. Tis korter dan het klinkt!quote:Op zaterdag 12 mei 2012 21:14 schreef GotC het volgende:
Morgen lekker 5 km wedstrijdje lopenMijn doel? Gewoon, die 5 km volhouden. Tempo/tijd boeit niet, gewoon volhouden en uitlopen, hopelijk in 1x.
Oh ja! Dat ene topic over menstruatie uitstellen had ik naar je toegestuurd he?quote:Op zaterdag 12 mei 2012 21:34 schreef DJMO het volgende:
[..]
ik ben er afgelopen week tegenaan gelopen (:6 voor streamnl ) en merkte idd ook dat het hielp tegen de pijnhet enige waar ik huiverig voor ben is dat ik precies tijdens m'n grote wedstrijd ongesteld moet worden. Heb dan ook het plan om bij de huisarts na te vragen (tegen die tijd) om iets wat m'n menstruatie bij voorbaat al over laat slaan of uit stelt...
Heb het al regelmatig gelopen..maar ik mag niet op tempo/tijd letten van m'n fysioquote:Op zaterdag 12 mei 2012 21:34 schreef streamnl het volgende:
[..]
Verstand op 0 en gaan. Tis korter dan het klinkt!
ja, daar had je naar gelinktquote:Op zaterdag 12 mei 2012 21:35 schreef GotC het volgende:
[..]
Oh ja! Dat ene topic over menstruatie uitstellen had ik naar je toegestuurd he?
Lijkt me verstandig om het voor zoiets uit te stellen ja![]()
Kan je iig naar iets verwijzen bij je HAquote:Op zaterdag 12 mei 2012 21:36 schreef DJMO het volgende:
[..]
ja, daar had je naar gelinktben ik nog steeds blij om, want nu weet ik iig dat er zoiets bestaat
dat geloof ik. Ik denk dat de meeste hier wel prestatiegericht zijn.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 21:36 schreef GotC het volgende:
[..]
Heb het al regelmatig gelopen..maar ik mag niet op tempo/tijd letten van m'n fysioEn dat is nog knap lastig, kan ik je vertellen.
Dat is zeker waarquote:Op zaterdag 12 mei 2012 21:47 schreef streamnl het volgende:
[..]
dat geloof ik. Ik denk dat de meeste hier wel prestatiegericht zijn.
Rennen, nu het nog kan!quote:
you know what they say .. if you can't beat them .. join themquote:
quote:Op zaterdag 12 mei 2012 22:13 schreef Jor_Dii het volgende:
Die details over de Rode Zee en zulks..![]()
[ afbeelding ]
De rode zee zeker.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 22:23 schreef streamnl het volgende:
Lets put this subject in our secret box
[ afbeelding ]
and throw it ZO VER JE MAAR KAN DE ZEE IN
Nergens last vanquote:Op zaterdag 12 mei 2012 22:23 schreef motorbloempje het volgende:
Nou ja, je mag het van mij ook over mannenproblemen hebben, zoals erectieproblemen door 't hardlopen ofzo? Hoe zitten je ballen bij 't rennen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja doei.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |