Helaas wel. Sommige merken hebben een coating voor de zinc oxide deeltjes, maar de meeste niet. Als je zonnebrandcreme antioxidanten bevat, gaat dit het probleem gedeeltelijk tegen.quote:Op woensdag 9 mei 2012 22:15 schreef z80 het volgende:
@ steer
geld dit ook voor de zonnebrand die in Europa wordt verkocht?
http://www.ad.nl/ad/nl/45(...)sico-op-kanker.dhtml
Heb je gelijk in!quote:Op woensdag 9 mei 2012 22:21 schreef TAV74 het volgende:
@P: maar is het wel zo integer/slim om dit soort dingen op een open forum te roepen over organisaties waar je zakelijk mee te maken hebt?
maar wel compatibel met bijna elk software pakket. en dat is ook wel eens handig.quote:
Daar hebben ze XML voor uit gevondenquote:Op woensdag 9 mei 2012 22:26 schreef z80 het volgende:
[..]
maar wel compatibel met bijna elk software pakket. en dat is ook wel eens handig.
ben je niet verplicht een bepaald software pakket of software huis te gebruiken.
better save than sorryquote:
Maar je hoest nog nietquote:Op woensdag 9 mei 2012 22:29 schreef LieLie het volgende:
Mijn hoestprikkeldempende hoestsiroop is op
quote:
Iddquote:
Nee, daar is nog genoeg van! En ik zit een beetje in de droge kriebel/kokhalsfase.. Wel kriebel, maar niet goed kunnen hoesten, dus forceren, dus kokhalzenquote:Op woensdag 9 mei 2012 22:30 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Maar je hoest nog niet?
Ik neem altijd noscapinehydrochloride als ik van m'n hoestprikkel af wil, maar dat heb ik al 2 jaar niet meer gehad.
De golferoplossingquote:Op woensdag 9 mei 2012 22:34 schreef LieLie het volgende:
[..]
Nee, daar is nog genoeg van! En ik zit een beetje in de droge kriebel/kokhalsfase.. Wel kriebel, maar niet goed kunnen hoesten, dus forceren, dus kokhalzen![]()
Huis-tuin-en-keuken-tips, anyone?
Noscapinequote:Op woensdag 9 mei 2012 22:34 schreef LieLie het volgende:
[..]
Nee, daar is nog genoeg van! En ik zit een beetje in de droge kriebel/kokhalsfase.. Wel kriebel, maar niet goed kunnen hoesten, dus forceren, dus kokhalzen![]()
Huis-tuin-en-keuken-tips, anyone?
Dan ga ik alsnog kokhalzen denk ikquote:Op woensdag 9 mei 2012 22:34 schreef borisz het volgende:
[..]
De golferoplossing
Een slok whisky. Doodt alle vervelende bacteriën
.
Dat heb ik toevallig niet in huis!quote:Op woensdag 9 mei 2012 22:35 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Noscapine
Krak zei dennenaaldensiroop in 2010 tegen mij, dat vond ik wel lekker.
Dat of gewoon een beetje honing op een lepeltje langzaam doorslikken.quote:Op woensdag 9 mei 2012 22:34 schreef borisz het volgende:
De golferoplossing
Een slok whisky. Doodt alle vervelende bacteriën
.
quote:Op woensdag 9 mei 2012 22:35 schreef Stereotomy het volgende:
Krak zei dennenaaldensiroop in 2010 tegen mij, dat vond ik wel lekker.
November 2010 maar kan het niet meer terugvinden. Iets met dennen en naalden en siroop iig, en kocht het bij het Kruidvat.quote:
Die shampoo heb ik ook wel eens doorgeslikt, maar vond het niet zo'n succes.quote:Op woensdag 9 mei 2012 23:18 schreef Stereotomy het volgende:
November 2010 maar kan het niet meer terugvinden. Iets met dennen en naalden en siroop iig, en kocht het bij het Kruidvat.
Tuurlijk welquote:
Goeimorgen, zonnebril kan wel af denk ik met dit weerquote:Op donderdag 10 mei 2012 09:17 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Tuurlijk welAllemaal leuke dingen
Net appelbotercake verdiend op kantoor
quote:Op donderdag 10 mei 2012 09:51 schreef borisz het volgende:
VVD wil nu Pro Rail nationaliseren omdat dat systeem log en duur is.
2001 belde ten tijde van de splitsing van NS en pro rail. Waarom die splitsing? Ja het is log en duur.
Helder economisch inzicht die Bassie. Helaas hebben wij ook last van de Griekse wekker. En straks de Spaansequote:
Liever nog ter halve gekeerd. Dit werkt totaal niet.quote:Op donderdag 10 mei 2012 09:51 schreef borisz het volgende:
VVD wil nu Pro Rail nationaliseren omdat dat systeem log en duur is.
2001 belde ten tijde van de splitsing van NS en pro rail. Waarom die splitsing? Ja het is log en duur.
Conclusie is zeker: Logisch dat dit gebeurde, het is Italiequote:Op donderdag 10 mei 2012 00:18 schreef borisz het volgende:
Paper over het de fraude bij Parmalat ingeleverd. Vandaag de PPT in elkaar draaien.
Op de vraag welke control environment maatregelen je moet nemen hebben als disclaimer erbij gezet. Het blijft wel Italiequote:Op donderdag 10 mei 2012 10:05 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Conclusie is zeker: Logisch dat dit gebeurde, het is Italie
daarin is Italie een beetje hetzelfde als het Europees Parlement. Een goede controller en auditor overleeft het niet langquote:Op donderdag 10 mei 2012 10:18 schreef borisz het volgende:
[..]
Op de vraag welke control environment maatregelen je moet nemen hebben als disclaimer erbij gezet. Het blijft wel Italie
Ik kan me herinneren toen ik in Brazilië werkte, een aardige markt voor Parmalat, je opeens geen producten meer zag, ook hun ijswinkels gingen dicht, was in 2002 dacht ik ongeveerquote:Op donderdag 10 mei 2012 10:18 schreef borisz het volgende:
[..]
Op de vraag welke control environment maatregelen je moet nemen hebben als disclaimer erbij gezet. Het blijft wel Italie
quote:
quote:
Regent vanzelf uitquote:Op donderdag 10 mei 2012 11:18 schreef borisz het volgende:
Het is warm buiten.
Oh en het Olympisch Vuur is ontstoken in Griekenland
Duurt de manische periode nog lang? Dan maak ik nog even een nieuwe smurf voor je stuiterpee kloonquote:Op donderdag 10 mei 2012 09:17 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Tuurlijk welAllemaal leuke dingen
Net appelboterkoek verdiend op kantoor
Is het de dag van de zorgquote:Op donderdag 10 mei 2012 12:19 schreef Bluezz het volgende:
Tis hilarisch hier met de dag vd zorg... erg melige dingen gebeuren hier op plekken waar je het niet verwacht
quote:
Maar ja, een cultuur laat zich niet controleren. Die weet altijd een omweg te vinden.quote:Op donderdag 10 mei 2012 11:11 schreef borisz het volgende:
Parmalat 200+ bedrijfjes/takken/noem maar op op de belastingeilandjes. Al dat geld ging heen en weer en weer terug dus dat was niet meer te volgen.
De bank durfte parmalat de lening in eerste instantie niet stop te zetten ivm reputatieschade. Mr Ponzi had ook lijntjes met de politiek.
Daarbij waren familiebanden belangrijker dan het bedrijf Parmalat zelf.
Kort een paar feitjes. Maar goed we moesten dus analyseren wat er mis ging en hoe dat verbeterd kan worden. Nou ja dat laatste was niet zo moeilijk want dat mocht je zelf verzinnen
. Zijn gewoon standaard interne controle maatregelen die je op kan noemen
. Om het in het academische te gooien hebben dat gedaan aan de hand van Simon's levers of control
.
Ken het van een zoon van kennissen.quote:Op donderdag 10 mei 2012 13:43 schreef freecell het volgende:
Zonet even boodschappen gedaan in de Jumbo, komen we normaal nooit,maar nu feestje en dan is het wel handig om maar naar 1 winkel te hoeven.
Loop ik daar met onze behoorlijk klein uitgevallen driejarige, roept hij ineens keihard:
MAMA! Kijk! Hier hebben ze TWEE emballage-automaten!
Ok, dat waren ongeveer 10 WTF blikken in één keer
quote:Op donderdag 10 mei 2012 13:43 schreef freecell het volgende:
Zonet even boodschappen gedaan in de Jumbo, komen we normaal nooit,maar nu feestje en dan is het wel handig om maar naar 1 winkel te hoeven.
Loop ik daar met onze behoorlijk klein uitgevallen driejarige, roept hij ineens keihard:
MAMA! Kijk! Hier hebben ze TWEE emballage-automaten!
Ok, dat waren ongeveer 10 WTF blikken in één keer
Wat een verschil dan per ziekenhuis!quote:Op donderdag 10 mei 2012 14:14 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Dag vd zorg is hier 1 groot verrassingsfeest
Workshop djembé tijdens lunch echt erg leuk, gekke foto;s etc.
Tof ziekenhuis!quote:Op donderdag 10 mei 2012 14:14 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Dag vd zorg is hier 1 groot verrassingsfeest
Workshop djembé tijdens lunch echt erg leuk, gekke foto;s etc.
Ja! Er is echt helemaal niets feestelijks oid hier. Het is zelfs bijzonder rustig omdat er nationale anaesthesie en chirurgendagen zijn en er zijn dus geen operaties etc.quote:
Heb je wel wat te doen dan vandaag daar?quote:Op donderdag 10 mei 2012 14:21 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja! Er is echt helemaal niets feestelijks oid hier. Het is zelfs bijzonder rustig omdat er nationale anaesthesie en chirurgendagen zijn en er zijn dus geen operaties etc.
Dat gebeurt bij ons ook heel vaak, zo stom ingeroosterd dan he,quote:Op donderdag 10 mei 2012 14:31 schreef Isabeau het volgende:
en gisteren zat ik als enige secretaresse op de preoperatieve poli en was het best druk. Vandaag zijn er twee secretaressen op de preoperatieve poli, maar er is geen spreekuur of arts of...nou ja, eigenlijk is het 'dicht'![]()
quote:Op donderdag 10 mei 2012 13:57 schreef Isabeau het volgende:
lol FC!
We moeten hier een personeelsfoto voor op een pasje laten maken. Dus ik ga zitten en ze brengt me in beeld. Ik direct: géén boobies op de foto!
En toen moest iedereen die stond te wachten heel hard lachen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
Dankjewel.quote:
Je kunt toch met je collega kletsen? Nu ben je niet alleen.quote:Op donderdag 10 mei 2012 14:39 schreef Isabeau het volgende:
Ik verveel me eigenlijk rotEerder naar huis gaan betekent vakantieuren inleveren.
Ik kan helaas niet naar de knieworkshop.quote:
quote:Op donderdag 10 mei 2012 15:12 schreef Den_Haag het volgende:
kan ook niet. Kun je het niet uitstellen Steer?
Oh bij ons in het ZKH is er dus hélemaal niets gedaan voor de dag van de zorgquote:Op donderdag 10 mei 2012 12:19 schreef Bluezz het volgende:
Tis hilarisch hier met de dag vd zorg... erg melige dingen gebeuren hier op plekken waar je het niet verwacht
Moet je ook maar Facebook nemen.quote:Op donderdag 10 mei 2012 16:43 schreef Leintjeuh het volgende:
*check mail*
*check PM*
![]()
*check SMS*
![]()
Ja nu hoeft t al niet meer hoor
Ik hoor het al, als niet facebookfan word je buiten geslotenquote:Op donderdag 10 mei 2012 16:43 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
*check mail*
*check PM*
![]()
*check SMS*
![]()
Ja nu hoeft t al niet meer hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |