ik bedoelde te zeggen dat als je je kind als een tokkie kleed hij/zij waarschijnlijk ook een tokkie word. Je kleding zegt veel over je als persoon en bij een kind groeien de hersenen nog.quote:Op woensdag 9 mei 2012 21:32 schreef Lithia het volgende:
Want als je een hanenkam hebt in je jeugd, kan je ineens geen universiteit doen? Mijn hemel, zoveel bekrompenheid in één OP kan ik niet aan.
ja dat waren de woorden toch? In sprekerstaal gebruik ik deze worden erg vaak maar om het op te schrijven is raarquote:
Ik snap wat je bedoelt en ik vind het onzin. Het zegt helemaal niets over de persoon, tenminste, niet waar jij naar streeft. Het kan gerust met smaak te maken hebben en verder niets met persoonlijkheid.quote:Op woensdag 9 mei 2012 21:32 schreef Elvenpath het volgende:
[..]
ik bedoelde te zeggen dat als je je kind als een tokkie kleed hij/zij waarschijnlijk ook een tokkie word. Je kleding zegt veel over je als persoon en bij een kind groeien de hersenen nog.
Hoe dan? Die gasten zijn namelijk wel slim genoeg om cola en chips te kopen dus in leven blijven ze wel. En ze zagen eruit alsof ze later het dievenpad op gingen of van een uikering gingen leven (of allebei). Dan hebben hardwerkende mensen er meer last van!quote:Op woensdag 9 mei 2012 21:32 schreef AldoTheApache het volgende:
terechte klacht TS,
maar maak je geen zorgen, de natuur rekent met dit soort volk vanzelf af
[ afbeelding ]
Aan de beschrijving kan ik opmaken dat de vaders van de kinderen (als die al aanwezig zijn) het waarschijnlijk niet eens zoveel kan interesseren.quote:Op woensdag 9 mei 2012 21:34 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Afgelopen zaterdag liep ik in Emmen. Tegenover de Applestore
zat ook van dat petjes-schorem van ca. 14.15 jaar. De schreeuwen
te roken en te vloeken. Was ik vader geweest van 1 van die aso's
had ik ze ter plekke vernederd tegen over het winkelend publiek.
dievenpad / onderwereld.quote:Op woensdag 9 mei 2012 21:34 schreef Elvenpath het volgende:
[..]
Hoe dan? Die gasten zijn namelijk wel slim genoeg om cola en chips te kopen dus in leven blijven ze wel. En ze zagen eruit alsof ze later het dievenpad op gingen of van een uikering gingen leven (of allebei). Dan hebben hardwerkende mensen er meer last van!
Maak er dan één topic van, TS blijft bezig met bekrompen zijn.quote:Op woensdag 9 mei 2012 21:32 schreef Lithia het volgende:
Want als je een hanenkam hebt in je jeugd, kan je ineens geen universiteit doen? Mijn hemel, zoveel bekrompenheid in één OP kan ik niet aan.
of ze moeten telkens 10 uur schoffelen en gaan dan lekker verder met stelen en de straten onveilig maken. Leuke gedachte als je 's avonds laat op straat looptquote:Op woensdag 9 mei 2012 21:36 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
dievenpad / onderwereld.
dan gaan ze dood aan drugs, alcohol. Of worden neergeschoten oid.
anders zitten ze jaren achter de tralies
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |