Dan kan je beter nu stoppen met kijken natuurlijk.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 20:07 schreef MacorgaZ het volgende:
Ik had eigenlijk liever een échte Dan Harmon-seizoen 4 en dat de serie dan ook echt afgelopen was, in plaats van een ander type Community die dan nog voor een 5e seizoen doorgaat (al gebeurt dat ook al niet).
denk dat de kijkcijfers door zoiets nauwelijks beïnvloed worden. Jericho kreeg geweldig veel aandacht toen het gecancelled was door de 'Nuts' actie maar toen het uiteindelijk weer begon waren de kijkcijfers niet verbeterd. Het is imo maar een fractie vd kijkers die zich er echt druk over maakt.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 16:08 schreef Cpt.Awesome het volgende:
[..]
Ik ben zeer benieuwd naar de kijkcijfers van volgend seizoen, aangezien de fans van Community hun stem altijd zeer luid hebben laten horen op twitter en al enkele keren hun onvrede hebben laten horen.
Dat dus.quote:Op woensdag 23 mei 2012 13:43 schreef planethugo het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd hoe de serie gaat veranderen, dalijk blijkt het er alleen maar beter op geworden te zijn[..]
Haha precies leek er heel erg opquote:Op woensdag 23 mei 2012 22:05 schreef brtausi het volgende:
In de 8bit aflevering, zegt de baby op het laatst COOLCOOLCOOL
Kijk maar terug
Die baby in de study room, eind van de aflevering.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 02:33 schreef vault_tec het volgende:
Welke baby? al die kinderen van abed zeggen toch coolcoolcool?
Er waren laatst twee maten op bezoek, eentje waar ik alle afleveringen al mee gezien had en eentje die het nog nooit gezien had. Dus we gingen de laatste twee afleveringen kijken, dan valt pas op hoe ontzettend 'incrowd' die hele serie is. Ik lag in een scheur samen met de 'regular' kijker terwijl de 'noob' maar de helft meekreeg.quote:Op woensdag 23 mei 2012 14:02 schreef Cheiron het volgende:
Hoe geweldig ik zelf Community ook vind (Na Seinfeld misschien wel mijn Favo sitcom ooit), ik snap wel dat het heel moeilijk is om met de huidige verhaallijnen nieuwe kijkers aan te trekken.
Zo een "evil Abed" in de laatste aflevering is voor ons natuurlijk geweldig om te zien omdat het refereert naar de "6 different timelines". Maar hoe kijkt een incidentele kijker daar naar? Die zal dan een redelijk deel van de grappen al nooit meekrijgen.
Dat gecombineerd met een toch al redelijk specifieke doelgroep door de enorme focus op pop-culture (kleine tegenstrijdigheid, ik snap het) zorgt imo dat je in deze vorm nooit hele hoge kijkcijfers zal krijgen. Helaas.
twitter:meganganz twitterde op donderdag 24-05-2012 om 20:26:07I am Deanlighted to announce I am returning to COMMUNITY for season 4. Cool cool very cool. reageer retweet
Dat was wel een beetje een foutje in de continuïteit volgens mij, want wat deden ze in de study room terwijl ze geschorst waren?quote:Op vrijdag 25 mei 2012 09:09 schreef Jovatov het volgende:
[..]
Die baby in de study room, eind van de aflevering.
Konden ze weinig aan doen. Ze wilden een andere tag filmen, maar dat was de aflevering dat Chevy Chase van de set was gelopen.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 20:56 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat was wel een beetje een foutje in de continuïteit volgens mij, want wat deden ze in de study room terwijl ze geschorst waren?.
Schrijft leuke afleveringen inderdaad!quote:Op dinsdag 29 mei 2012 22:07 schreef Mirel het volgende:
Megan Ganz schreef die ep met Annie's pen, die docu ep dat Pierce's doet alsof die dood is, en ook de Apocalypse Now docu ep waarbij de Dean krankzinnig wordt en shit in de fik steekt. En tenslotte nog de Law & Order ep
quote:Op vrijdag 25 mei 2012 12:03 schreef Cpt.Awesome het volgende:
twitter:meganganz twitterde op donderdag 24-05-2012 om 20:26:07I am Deanlighted to announce I am returning to COMMUNITY for season 4. Cool cool very cool. reageer retweet
![]()
Goed nieuws! (goeie schrijfster)
Coolcoolcool!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |