Ik heb mij een beetje ingelezen en blijkbaar kan je met pronen met shift (heel langzaam dus) weg komen.quote:Op maandag 25 juni 2012 17:44 schreef maurisioo het volgende:
Oh in ieder geval al een magazijn gevonden voor pistool. Nu nog het pistool zelf.
edit: oh ben al dood. Geen idee hoe je van die zombies afkomt. Terwijl ik wegren worden het er alleen maar meer.
Dat geldt voor de hele game: rustig aan. Het is geen Left4Dead of Dead Rising. Zombies schiet je alleen af als het ècht niet anders kan en als je het dan toch doet, ren dan een schuur in en de trap op of een huis binnen. En nogmaals: rustig aan.quote:Op maandag 25 juni 2012 18:31 schreef Umbra69 het volgende:
[..]
Ik heb mij een beetje ingelezen en blijkbaar kan je met pronen met shift (heel langzaam dus) weg komen.
Fast learner.quote:Op maandag 25 juni 2012 18:53 schreef maurisioo het volgende:
Eigenlijk zouden we eens met iedereen in dit topic moeten spelen. In mijn eentje overleef ik het namelijk toch niet.
Gelukkig zijn er ook geen tanks en witches danquote:Op maandag 25 juni 2012 18:50 schreef Like-a-Bunny het volgende:
[..]
Dat geldt voor de hele game: rustig aan. Het is geen Left4Dead of Dead Rising. Zombies schiet je alleen af als het ècht niet anders kan en als je het dan toch doet, ren dan een schuur in en de trap op of een huis binnen. En nogmaals: rustig aan.
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 12:37 schreef ikveranderhemniet het volgende:
Datum prikken voor Fok! survival?
wel een uur extra inplannen om dayz werkend te krijgen.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 15:36 schreef Umbra69 het volgende:
[..]In mijn eentje weet ik niet zo goed hoe te beginnen.
[ afbeelding ]
Ik bedoel meer ik loop nu rond in de wereld met een hachet, probeer ergens voedsel vandaan te toveren en nog niet dood gegaan. Toch een uurtje bezig geweestquote:Op dinsdag 26 juni 2012 15:46 schreef ikveranderhemniet het volgende:
[..]
wel een uur extra inplannen om dayz werkend te krijgen.
Installerenquote:Op dinsdag 26 juni 2012 15:46 schreef ikveranderhemniet het volgende:
[..]
wel een uur extra inplannen om dayz werkend te krijgen.
Met 1.6 had ik al moeite met installeren.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 18:47 schreef Like-a-Bunny het volgende:
[..]
Installeren
Arma patchen
Beta patch installeren
Launch options instellen
Combined Ops launchen
Dayz aanvinken als mod
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |