Fixed want we gaan het gewoon doenquote:Op dinsdag 1 mei 2012 23:34 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Over 24 uur hebben we vCL binnen
Nog niet helemaal. Ik hoop dat Feyenoord flink aan het doelsaldo gaat werken.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 23:34 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Over 24 uur kunnen we vCL binnen hebben
ben om half 8 klaar met werken, iets te ver lopen volgens 9292quote:
Nee hoor, als wij winnen van Heracles geeft Heerenveen ons een free pass en gaat er niks meer mis.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 23:40 schreef Caland het volgende:
Dan moeten wij winnen, PSV verliezen en AZ minimaal gelijk spelen.
Gaat niet gebeuren.
dan moeten ze zelf winnen van twente dat voor zijn laatste kans vechtquote:Op dinsdag 1 mei 2012 23:42 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nee hoor, als wij winnen van Heracles geeft Heerenveen ons een free pass en gaat er niks meer mis.
Als Heerenveen morgen een plaatsje stijgt is dat al totaal niet meer vam toepassing op de wedstrijd van zondag.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 23:42 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nee hoor, als wij winnen van Heracles geeft Heerenveen ons een free pass en gaat er niks meer mis.
Maakt niet uit, als Heerenveen 6e wordt kunnen ze Twente of AZ ontlopen als tegenstander door te verliezen van Feyenoord. Als Feyenoord morgen wint heeft Heerenveen altijd baat bij een verlies zondag.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 23:43 schreef Cara het volgende:
[..]
dan moeten ze zelf winnen van twente dat voor zijn laatste kans vecht
laten we nou eerst maar eens op heracles richten dat wordt al moeilijk genoeg
Niet als ze zelf ook winnen morgen en in de top 4 komen te staan.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 23:44 schreef Merkie het volgende:
[..]
Maakt niet uit, als Heerenveen 6e wordt kunnen ze Twente of AZ ontlopen als tegenstander door te verliezen van Feyenoord. Als Feyenoord morgen wint heeft Heerenveen altijd baat bij een verlies zondag.
Dan moet AZ niet winnen idd.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 23:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Niet als ze zelf ook winnen morgen en in de top 4 komen te staan.
Ik denk dat elke speler in de selectie wel weet dat dit de cruciale wedstrijd is voor CL.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 23:43 schreef Cara het volgende:
[..]
dan moeten ze zelf winnen van twente dat voor zijn laatste kans vecht
laten we nou eerst maar eens op heracles richten dat wordt al moeilijk genoeg
het is mij meer dat heel veel supporters praten alsof we er al zijn, terwijl we nog gewoon EL kunnen mislopenquote:Op woensdag 2 mei 2012 01:29 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik denk dat elke speler in de selectie wel weet dat dit de cruciale wedstrijd is voor CL.
Vereeuwigd als beeldje. Hebben natuurlijk.quote:Op woensdag 2 mei 2012 01:12 schreef Grifte het volgende:
Zou mooi zijn als Gyan vanavond weer even zo met z'n armen wijd gaat staan, prachtig beeld was dat.
quote:Feyenoord mikt op plek twee: 'Dit komt niet uit de lucht vallen'
Wie voor aanvang van het seizoen had gezegd dat Feyenoord tweede zou worden, was mogelijk voor gek verklaard. Na het wegstemmen van Mario Been in de voorbereiding gaven weinigen de Rotterdammers nog kans. Inmiddels staat Feyenoord echter op die tweede plek en is het de meest serieuze kandidaat om het ticket voor de voorronde van de Champions League te veroveren. Voor Giovanni van Bronckhorst komt het niet eens als een verrassing.
Gio maakt deel uit van de technische staf van Ronald Koeman, net als Patrick Lodewijks en Jean-Paul van Gastel. “Het is prachtig als al het werk, dat zich op het trainingsveld heeft afgespeeld, wordt beloond. Het succes van dit Feyenoord komt niet uit de lucht vallen. We zijn heel lang bezig geweest om afspraken te maken en te werken aan de veldbezetting”, zegt Van Bronckhorst woensdag in een interview met De Telegraaf.
“We hebben veel gewerkt in linies, met de aanvallers bij elkaar, met de verdedigende middenvelders bij elkaar. Aan iedere speler specifiek wordt verteld wat er wordt verwacht. Op trainingen, met oefeningen en in analyses voor en na wedstrijden. Het is een enorm proces geweest. Maar het heeft wel geleid tot automatismen en als dat met punten gepaard gaat, komt het elftal in de positie waarin het nu is”, legt de oud-linksback uit.
Volgens Van Bronckhorst, die met Feyenoord twee KNVB-bekers won maar geen landstitel wist te winnen, gaan niet alleen alle credits uit naar hoofdtrainer Koeman. Ook de andere assistenten verdienen een pluim. “Jean-Paul en Patrick hebben ook Champions League gespeeld. In de hele staf van Feyenoord zijn de kennis en ervaring aanwezig. Maar het is waar dat je dingen makkelijker kunt doen als je bij Barcelona en Oranje alleen maar topkwaliteit om je heen hebt. Wat Ronald goed heeft gedaan, is dat hij met deze jeugd terug is gegaan naar de basis.”
quote:Van Geel: paar zeer interessante spelers gezien, maar Scapuzzi niet in beeld
In het Algemeen Dagblad gaat Martin van Geel in op zijn trip naar Manchester. Hij zag daar onder andere het tweede van Manchester City aan het werk. "Ik heb een paar zeer interessante spelers gezien. Volgens hem is de in de media genoemde Italiaanse spits Scapuzzi niet in beeld. 'Scapuzzi deed wel mee, maar was een van de minste spelers. Hij is niet in beeld bij ons en speelt volgend seizoen ook niet in de Kuip.'
quote:Bij bereiken CL-voetbal zondagavond huldiging in De Kuip
Het Algemeen Dagblad meldt dat de Feyenoord-selectie gehuldigd zal worden indien de groep aanstaande zondag de tweede plaats en daarmee Champions League voetbal weet veilig te stellen. De huldiging zal dan in De Kuip plaatsvinden.
quote:Na afloop Feyenoord-Heracles afscheid op het veld van selectie en Guidetti
Na afloop van de laatste thuiswedstrijd vanavond in De Kuip zal de selectie op het veld afscheid nemen van de Feyenoord fans. Dan zal ook John Guidetti op het veld verschijnen om afscheid te nemen.
zuurpruim. Je mag toch blij zijn als we 2e worden. Maar ja ik ga zelf ook niet hoor bij kampioenschap zou ik wel gaan uiteraard maar ja volgend jaar maar dan!quote:Op woensdag 2 mei 2012 08:45 schreef Happel het volgende:
Een huldiging? Wtf...
Doe even normaal. We zijn geen kampioen geworden.
Ik ben er ook zeer blij mee. Maar een huldiging...quote:Op woensdag 2 mei 2012 08:50 schreef jakees het volgende:
[..]
zuurpruim. Je mag toch blij zijn als we 2e worden. Maar ja ik ga zelf ook niet hoor bij kampioenschap zou ik wel gaan uiteraard maar ja volgend jaar maar dan!
Ze bedanken doen we al door er altijd te zijn in een uitverkochte Kuip.quote:Op woensdag 2 mei 2012 09:05 schreef AryaMehr het volgende:
Ik heb niets met zo'n huldiging, maar ik kan me best voorstellen dat genoeg fans de team willen bedanken voor zo'n fantastisch seizoen en prestatie. Zeker na de deceptie van vorig jaar.
Je kan ook stellen dat we ze na elk thuiswedstrijd huldigingen, dus waarom zou die huldiging van zondagavond dan zo'n probleem zijn?quote:Op woensdag 2 mei 2012 09:08 schreef Happel het volgende:
Ze bedanken doen we al door er altijd te zijn in een uitverkochte Kuip.
Omdat je uitspeelt?quote:Op woensdag 2 mei 2012 09:10 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Je kan ook stellen dat we ze na elk thuiswedstrijd huldigingen, dus waarom zou die huldiging van zondagavond dan zo'n probleem zijn?
Maar is laatste wedstrijd van het jaar + al die supporters die ongetwijfeld spelers en staf opwachten om ze te bedanken.quote:
Ik kan me de blijheid heel goed voorstellen maar ben het wel met Happel eens, geen prijs= geen huldigingquote:Op woensdag 2 mei 2012 09:18 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Maar is laatste wedstrijd van het jaar + al die supporters die ongetwijfeld spelers en staf opwachten om ze te bedanken.
quote:'Gekke wedstrijd, ik kan zondag moeilijk twee keer in eigen doel schieten'
Daryl Janmaat verlaat sc Heerenveen in de zomer na vier seizoenen voor Feyenoord. En net zoals Ruud Vormer eerder overkwam met Roda JC Kerkrade, komt de verdediger nog in actie met zijn huidige club tegen zijn nieuwe werkgever. Een bijzondere situatie, vindt ook Janmaat zelf. In het Algemeen Dagblad zegt hij te weten dat voor beide clubs de belangen nog bijzonder hoog zijn in de laatste speelronden.
“Als we op de laatste speeldag moeten winnen, ontstaat voor mij een rare situatie. Ik kan niet ontkennen dat het voor mij een gekke wedstrijd is”, erkent Janmaat. Feyenoord (tweede) en sc Heerenveen (gedeeld vierde) verschillen momenteel drie punten van elkaar en mikken beiden nog op de tweede plaats, die rechtgeeft op deelname aan de voorronde van de Champions League. Heerenveen zou met winst en verlies nog het best af zijn.
Als Heerenveen verliest bij Feyenoord, kan het gewoon Europa in. Janmaat zou daarin de helpende hand kunnen bieden, maar vanzelfsprekend is de achterhoedespeler wars van dergelijke scenario's. “Ik heb weinig keus, kan zondag moeilijk twee keer in eigen doel schieten. Ik sta onder contract bij Heerenveen en die club is altijd goed voor me geweest.”
Alle aan feyenoord gelieerde spelers hebben dit jaar niet hun beste wedstrijden gespeeld tegen feyenoord (muv Vormer al miste die wel veel kansen). Te hopen is dat Janmaat dit ook heeft. Ik hoop dat Heerenveen moet verliezen om geen play-offs te hoeven spelen. Lekker een salonoverwinning 0-1. Laatste 30 minuten bal rondspelen. Goed voor iedere feyenoordershart. Heeft wel genoeg te verduren gehad dit seizoen.quote:
quote:RR: Ook bij bereiken Europees voetbal huldiging zondag in de Kuip
RTV Rijnmond verslaggever Jan Dirk Stouten weet te melden dat de Feyenoord-selectie aanstaande zondag niet alleen bij de tweede plaats, maar ook bij het bereiken van Europees voetbal gehuldigd zal worden in de Kuip. Hij vernam dit bij navraag bij Feyenoord vanmorgen. De huldiging zal in geval van kwalificatie voor Europees voetbal na terugkeer van de selectie uit Heerenveen plaatsvinden.
twitter:JanDirkStouten twitterde op woensdag 02-05-2012 om 09:09:03Nog een keer nagevraagd bij #Feyenoord: als ploeg zich plaats voor Eur.voetbal kan ploeg zondagavond in Kuip toegejuicht worden. 1/2 reageer retweet
Tja, ik hoop dat we het meer als een bedankmoment moeten zien dan als een huldiging. Normaal hebben we de laatste wedstrijd thuis, maar nu uit. Maar ik vind het overdreven.quote:
Een mooi bedankmoment zou leuk zijn, maar een echte feestje is wel wat overdreven ja. Alhoewel, gewoon iedereen die los gaat in de Kuip zou ook wel tof zijn.quote:Op woensdag 2 mei 2012 09:45 schreef Muto het volgende:
Tja, ik hoop dat we het meer als een bedankmoment moeten zien dan als een huldiging. Normaal hebben we de laatste wedstrijd thuis, maar nu uit. Maar ik vind het overdreven.
Sjoerd Mossou - AD - http://www.ad.nl/ad/nl/55(...)en-met-juichen.dhtmlquote:De eerste keer dat ik een voetbalstadion hoorde juichen, met eigen oren, was in 1989. Bij NAC - Cambuur. Ik schrok me lam van het geluid, want bij ons in de straat had je dat niet, mensen die opeens allemaal onverstaanbare dingen begonnen te schreeuwen, laat staan met tienduizend tegelijk.
In een stadion dat verpletterend juicht, waan je je in een soort afgesloten koepel van kabaal. Het is nog onmogelijk te bepalen waar alle afzonderlijke kreten vandaan komen - en als het goed is hoor je jezelf niet meer. Je stem slaat over in valse keelklanken, schrapend en schurend, en niemand die het ooit weten zal.
Een juichend stadion geeft een fijn geluid, behalve uiteraard als je tot de tegenpartij behoort. Dan wil je het volume uit zetten - en snel graag. Alsof je moeder, midden in een gesprek, pal naast je oor begint te stofzuigen. Niets wil je liever dan dat het ophoudt.
Er is de laatste jaren veel onrecht gedaan aan het oergeluid van een exploderend stadion. Dat komt door die jingles na een doelpunt. Jolige deuntjes die het geluid van een uitzinnig publiek overstemmen, in een poging wat extra sfeer en vreugde te scheppen. Maar juist jingles verstoren de magie van een intiem, doch groots geluid.
(Bij AZ zijn ze het ergst. Daar staat de dreunmuziek na een goal zo ongenadig hard, dat het als publiek onmogelijk is om er nog enigszins bovenuit te komen. De Alkmaarse deejay draait liefdeloos het geluid van gelukkige mensen weg, in ruil voor een stampbeat. Ook Vitesse is, in dit opzicht, heel erg.)
Hoe lang de eerste collectieve brul precies aanhoudt, hangt meestal af van de urgentie van het doelpunt. Bij de 3-0 sterft het geluid doorgaans wat sneller weg dan bij een 4-3 in de laatste minuut. En ook per club wil het nogal verschillen, per juichende toeschouwer gemeten, al heb ik niet gelijk hard wetenschappelijk bewijs dat die stelling onderbouwt.
De Arena juichte volgens mij nooit zo verpletterend als een jaar geleden, bij de titelontknoping tussen Ajax en FC Twente. Het beton kwam zowaar tot leven, na alle opgepompte spanning in de dagen daarvoor - en de galmbak mocht zich definitief een voetbalstadion noemen.
Maar toch, je ontkomt weer niet aan de Kuip, in een stukje over stadiongeluid. Het wordt een cliché onderhand, het geleuter over dat stadion, ik weet het, maar u had het echt moeten horen, afgelopen zondagmiddag.
Het was alsof de aarde bromde en beefde. Dat geluid toen het schot van Otman Bakkal in het doel suisde; zo ongeveer moet een oerknal klinken. Eén lange woeste brul. Over elkaar heen tuimelende mensen. Gegil en geschreeuw. Volksdans. Een pogo zonder weerga.
Wat het zo bijzonder maakte, was dat het groepsgebrul oneindig lang leek te duren. Een volle minuut, minstens, op een waanzinnig volume. Er kwam geen eind aan. Slechts de klanken van de Hermes House Band verstoorden het geluid van een stadion dat niet meer wilde stoppen met juichen.
Oude helden moet je eren.quote:Op woensdag 2 mei 2012 09:59 schreef Piles het volgende:
Ik las dat er vnv ook een huldiging van de uefacup van 10 jaar geleden is. Dat vind ik gekker
Mee eens. Je maakt je te klein door een huldiging zonder prijs te organiseren. Het kan bovendien zomaar zijn dat je zondag verliest bij Heerenveen en toch EL haalt. Lekker moment om nog even feest te vieren dan.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:14 schreef Feyenoordlife het volgende:
Huldigen bij het behalen van Europees voetbal, ga toch weg man. We zijn toch zeker geen omhooggevallen provincieclubje. Huldigen doe je pas als je een prijs hebt gewonnen! Het is natuurlijk een geweldige prestatie om na een seizoen als het vorige en de vertrokken spelers nu tweede te worden, maar huldigen gaat mij veel te ver.
Veel verstandiger inderdaad.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:51 schreef Muto het volgende:
Ze zouden zondag schermen in De Kuip moeten plaatsen. Veel leuker.
Zag laatst nog een fragment dat ze dat in 1994 ofzo hadden gedaan bij de kampioenswedstrijd tegen FC Groningen?quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:54 schreef Happel het volgende:
[..]
Veel verstandiger inderdaad.
Meer mensen. Samen feest vieren. Alleen maar goed voor de saamhorigheid.
Zelf zit ik lekker in Heerenveen. Hopelijk wordt het een wedstrijd waar wat van te genieten valt.
Luisteren naar langs de lijn laat je aan anderen over?quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:54 schreef Happel het volgende:
[..]
Veel verstandiger inderdaad.
Meer mensen. Samen feest vieren. Alleen maar goed voor de saamhorigheid.
Zelf zit ik lekker in Heerenveen. Hopelijk wordt het een wedstrijd waar wat van te genieten valt.
Is niet nodig. Normaal gesproken zul je een overwinning nodig hebben.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:57 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Luisteren naar langs de lijn laat je aan anderen over?
Janmaat zal vast wel lief willen zijn met 2 eigen goalsquote:Op woensdag 2 mei 2012 10:58 schreef Muto het volgende:
[..]
Is niet nodig. Normaal gesproken zul je een overwinning nodig hebben.
Die is dan al voor hij zijn eerste stappen op het trainingsveld bij Feyenoord heeft gezet, een publiekslievelingquote:Op woensdag 2 mei 2012 11:06 schreef Cara het volgende:
als Hveen van twente wint is dat toch alleen maar win win situatie met die eigen goals
ik denk dat dit voor het allereerst in de geschiedenis van het voetbal is dat Janmaat d.m.v een paar eigen goals zijn nieuwe ploeg én zijn huidige ploeg beiden Europees voetbal schenkt
1993 inderdaad. Dat zijn juist de mooie dingen. Met gelijkgezinden kijken naar het voetbal.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:55 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Zag laatst nog een fragment dat ze dat in 1994 ofzo hadden gedaan bij de kampioenswedstrijd tegen FC Groningen?
quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:10 schreef Happel het volgende:
[..]
1993 inderdaad. Dat zijn juist de mooie dingen. Met gelijkgezinden kijken naar het voetbal.
quote:'Bij Milan of Barça had ik er een veel minder romantisch gevoel bij gehad'
Feyenoord won tien jaar geleden in de eigen Kuip het toernooi om de UEFA Cup, de voorloper van de Europa League. Voor Pierre van Hooijdonk is het tot op de dag van vandaag een smet op de UEFA Cup-winst dat er geen huldiging op de Coolsingel plaats kon vinden. Dit in verband met de dood van politicus Pim Fortuijn. "Ik heb grote twijfels of wij de finale hadden gewonnen als we bijvoorbeeld in Parijs hadden gespeeld", blikt Van Hooijdonk terug in het Feyenoord Magazine.
"In De Kuip, met onze eigen kleedkamer, waar alles herkenbaar is, hadden we extra vertrouwen", geeft de oud-aanvaller aan. "Het mentale aspect heeft daar wel een rol in gespeeld. Een finale spelen ergens in Europa, met een grote aanhang mee. Zo'n hele entourage vind ik mooi. Dat is echt Europa Cup, dat gevoel had je in De Kuip niet.’
"Eeuwige roem telt, natuurlijk", vervolgt Van Hooijdonk. "Hier zit iemand die het niet vanzelfsprekend vind dat wij met een beker in onze handen stonden bij Feyenoord. Als ik bij AC Milan of Barcelona had gevoetbald, had ik daar een veel minder romantisch gevoel bij gehad. Hoe je het ook wendt of keert, onze groep zal voor altijd gekoppeld blijven aan die titel. Tussen de UEFA Cups van 1974 en 2002 zat een aardig gat van 28 jaar. We zijn nu alweer tien jaar verder. Je weet nooit hoe het gaat lopen, maar ik zou er toch geen geld op durven zetten dat Feyenoord binnen achttien jaar weer een Europa Cup wint."
Heeft er echt niks mee te maken hoe anderen er over denken. Het is gewoon geen huldiging waard. Wat Gert al zegt. We maken ons kleiner dan we zijn.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:36 schreef AryaMehr het volgende:
Ik begrijp het niet? Wat maakt het uit wanneer sommige fans de team + staf willen bedanken? Volgens mij maken veel mensen zich hier druk om wat andere mensen ervan zullen vinden, maar daar zouden we lak aan moeten hebben. We mogen best blij zijn met een tweede plaats.
Ja, en huldiging is ook gewoon het verkeerde woord ervoor, wat verkeerde associaties oproept, maar het idee, zo'n soort seizoensafsluiting, is niet zo gek.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:36 schreef AryaMehr het volgende:
Ik begrijp het niet? Wat maakt het uit wanneer sommige fans de team + staf willen bedanken? Volgens mij maken veel mensen zich hier druk om wat andere mensen ervan zullen vinden, maar daar zouden we lak aan moeten hebben. We mogen best blij zijn met een tweede plaats.
Je mag iets toch wel overdreven vinden?quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:36 schreef AryaMehr het volgende:
Ik begrijp het niet? Wat maakt het uit wanneer sommige fans de team + staf willen bedanken? Volgens mij maken veel mensen zich hier druk om wat andere mensen ervan zullen vinden, maar daar zouden we lak aan moeten hebben. We mogen best blij zijn met een tweede plaats.
Helemaal mee eensquote:Op woensdag 2 mei 2012 11:44 schreef Gert het volgende:
[..]
Je mag iets toch wel overdreven vinden?
Dat heeft helemaal niets te maken met het blij zijn over een eventuele tweede plaats (ze willen overigens ook huldigen als we een paar plaatsen lager eindigen, zolang er maar EL is gehaald).
Je maakt jezelf als Nederlandse topclub op de weg terug te klein, ik vind het een beetje genant.
quote:Lex Immers vrijuit na anti-Joodse leuzen
Het Openbaar Ministerie hoeft voetballer Lex Immers van ADO Den Haag en zijn club niet te vervolgen voor de anti-Joodse leuzen die hij vorig jaar maart samen met supporters scandeerde na een zege op Ajax.
Volgens het gerechtshof in Den Haag zijn zulke leuzen in principe strafbaar, maar is Immers tuchtrechtelijk al zwaar gestraft en heeft hij publiekelijk spijt betuigd.
Het hof vindt het aannemelijk dat Immers niet de intentie had Joden te beledigen of aan te zetten tot haat tegen het Joodse volk. Hij had zich echter wel moeten realiseren dat anderen dit wel zo hadden kunnen opvatten en dat supporters zijn gedrag als sterspeler als een aanmoediging zouden kunnen zien.
Typisch Feyenoord weer. Zijn pas vorige maand een keer begonnen met het uitnodigen van spelers.quote:Op woensdag 2 mei 2012 10:04 schreef Happel het volgende:
[..]
Oude helden moet je eren.
Alleen jammer dat de meest belangrijke spelers er niet bij zijn.
Zijn ze daar serieus vorige maand pas mee begonnen?quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Typisch Feyenoord weer. Zijn pas vorige maand een keer begonnen met het uitnodigen van spelers.
Zoiets moet je ver van tevoren organiseren.
Echt waar? Waar kan je ze kopen?quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:13 schreef Caland het volgende:
Vrijdag zijn de nieuwe uitshirts al te koop. Zondag zal daarin gespeeld worden.
We herdenken niks, we geven die spelers wat ze nog steeds verdienen. Die gasten zijn na de UEFA-cup winst nooit gehuldigd op de Coolsingel. Al was er bij het eeuwfeest wel iets wat daarvoor door moest gaan.quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:20 schreef Piles het volgende:
Maar ik ben dus de enige die liever viert dat het nu uitstekend gaat dan dat we vroeger een keer een prijs gewonnen hebben.
Als je het over jezelf klein maken hebt: we hebben al zolang niks gewonnen, we herdenken maar iets van 10 jaar geleden...
Fanshops sowieso. Weet niet wanneer ze in de 'normale' winkels komen te liggen.quote:
Tof. Even kijken of ik vrijdag tijd heb om naar Rotterdam te gaan.quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:26 schreef Caland het volgende:
Fanshops sowieso. Weet niet wanneer ze in de 'normale' winkels komen te liggen.
Dan ga jij toch lekker naar het huldigingsfeestje? Niemand houdt je tegen hoor, alleen vinden de meesten hier het niet op z'n plaats.quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:20 schreef Piles het volgende:
Maar ik ben dus de enige die liever viert dat het nu uitstekend gaat dan dat we vroeger een keer een prijs gewonnen hebben.
Als je het over jezelf klein maken hebt: we hebben al zolang niks gewonnen, we herdenken maar iets van 10 jaar geleden...
Bij het halen van Europees voetbal vindt er sowieso een huldiging plaats. Maakt het alleen maar nog wat treuriger imo.quote:Op woensdag 2 mei 2012 12:30 schreef Gert het volgende:
[..]
Dan ga jij toch lekker naar het huldigingsfeestje? Niemand houdt je tegen hoor, alleen vinden de meesten hier het niet op z'n plaats.
En de winnaars van de Uefa-cup 10 jaar na dato even in het zonnetje zetten als er toch al een wedstrijd plaatsvindt, daar krijg ik inderdaad een beter gevoel bij dan van een georganiseerd juichfeestje omdat je 2e, 3e of 4e bent geworden. Hoe prima plek 2 t//m 4 verder ook is.
En hopelijk is deze discussie na vanavond nog actueel. Zou wat zijn, beetje kibbelen over een huldiging en vervolgens niet van Almelo winnen.
Klopt, zijn altijd mooie filmpjesquote:
Het dieptepunt van het seizoenquote:Op woensdag 2 mei 2012 12:10 schreef onlogisch het volgende:
Een huldiging
Mijn god.... Mij zal je daar niet zien. Wat gênant zeg.
Nog lang niet zo erg als die dvd van een paar seizoenen geleden, maar inderdaad. Een dieptepunt kun je het wel noemen.quote:
Echt helemaal overtuigd ben ik nog niet.quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:14 schreef Cara het volgende:
hopen dat men niet vergeet volgend seizoen alberg te halen, al is het voor de breedte.
Ik denk Achahbar in de spits. Al hangt het compleet af van de tactiek van Heracles. Als ze aan gaan vallen, dan liever Achahbar in de spits en Cisse voor de counter. Als ze zich in gaan graven, dan heb je een stuk minder aan Cisse.quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Echt helemaal overtuigd ben ik nog niet.
Vanavond Cissé in de spits of gewoon zelfde als zondag?
Ik ga ervanuit Cissé. Koeman gaf aan vorige keer Achabar erin te zetten omdat er anders teveel omzettingen in het veld moesten plaatsvinden. Nu er gewoon een aantal dagen tussen zitten lijkt me Cabral - Cisse - Schaken niet meer dan logisch. Echter.. gaat Cabral uitgefloten worden?quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Echt helemaal overtuigd ben ik nog niet.
Vanavond Cissé in de spits of gewoon zelfde als zondag?
Is dat zo? Misschien wel op de flank, maar in de spits heb je tenminste nog iéts aan kopkracht met Cissé. En dat kan handig zijn in een propvolle 16. Heracles zal vast achterover gaan leunen. Bij puntverlies van Feyenoord zijn ze bijna zeker van Europees voetbal, gelijkspel is dus genoeg. Waarom zouden ze Feyenoord dan in de kaart gaan spelen door te gaan aanvallen?quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:31 schreef Sejt het volgende:
Als ze zich in gaan graven, dan heb je een stuk minder aan Cisse.
Ik vind 'm maar slungelig in de spits, al draaide hij een keer (tegen NAC?) wel goed weg van z'n directe tegenstander, in de spits. Maar als de ruimtes klein zijn, dan lijkt me Cisse niet de beste in de centrale positie.quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:38 schreef Gert het volgende:
[..]
Is dat zo? Misschien wel op de flank, maar in de spits heb je tenminste nog iéts aan kopkracht met Cissé. En dat kan handig zijn in een propvolle 16. Heracles zal vast achterover gaan leunen. Bij puntverlies van Feyenoord zijn ze bijna zeker van Europees voetbal, gelijkspel is dus genoeg. Waarom zouden ze Feyenoord dan in de kaart gaan spelen door te gaan aanvallen?
Omdat Peter Bosz een Feyenoorder is en Feyenoord dus in de CL wiltquote:Op woensdag 2 mei 2012 13:38 schreef Gert het volgende:
[..]
Is dat zo? Misschien wel op de flank, maar in de spits heb je tenminste nog iéts aan kopkracht met Cissé. En dat kan handig zijn in een propvolle 16. Heracles zal vast achterover gaan leunen. Bij puntverlies van Feyenoord zijn ze bijna zeker van Europees voetbal, gelijkspel is dus genoeg. Waarom zouden ze Feyenoord dan in de kaart gaan spelen door te gaan aanvallen?
Als Bosz een Feyenoorder was, had hij de club niet in de vernieling geholpen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:54 schreef vandermar het volgende:
[..]
Omdat Peter Bosz een Feyenoorder is en Feyenoord dus in de CL wilt
Achteraf is dat makkelijk, maar er zijn toch beleidsbepalers bij geweest die zijn plannen hebben goedgekeurdquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:16 schreef Cara het volgende:
[..]
Als Bosz een Feyenoorder was, had hij de club niet in de vernieling geholpen.
Mario Been is ook een Feyenoorder, maar met onkunde kom je niet ver.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:16 schreef Cara het volgende:
[..]
Als Bosz een Feyenoorder was, had hij de club niet in de vernieling geholpen.
Klopt. Sommigen daarvan zitten er zelfs nu nog.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:18 schreef Tarado het volgende:
[..]
Achteraf is dat makkelijk, maar er zijn toch beleidsbepalers bij geweest die zijn plannen hebben goedgekeurd
Beide helaasquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:22 schreef Muto het volgende:
Ik mag toch hopen dat ze met Europees Voetbal VCL bedoelen en niet EL...
Ik vind huldigen om voorronde CL al sneu, maar voor EL is in en in triest. Wij zijn Feijenoord, niet een of ander provinciaal clubje. Degene die tweede wordt is de eerste verliezer, dat vier je niet.quote:
quote:Feyenoord en PSV zijn momenteel in een strijd verwikkeld om de tweede plaats. De club die daadwerkelijk tweede wordt in de Eredivisie, mag de voorronde van de Champions League in. Er is dan echter nog een lange weg te gaan tot de groepsfase van het miljoenenbal.
Feyenoord stroomt bij het behalen van de tweede plaats komend seizoen in de derde voorronde van de Champions League in. Zoals het er nu naar uitziet, wacht de Stadionclub door haar matige staat van dienst in Europa dan al enkele zware mogelijke opponenten. CSKA Moskou, Sporting Braga, Dinamo Kiev, Glasgow Rangers en Panathinaikos behoren op dit moment tot de eventuele tegenstanders.
Indien Feyenoord de derde voorronde doorkomt, wacht de club nog een vierde en laatste voorronde. Hierin behoren tot de mogelijke tegenstanders enkele grote namen, zoals Tottenham Hotspur, CSKA Moskou en Sporting Braga. PSV staat er alleen in de derde voorronde van de Champions League iets beter voor.
In deze voorronde wachten de Eindhovenaren op dit moment Glasgow Rangers, Fenerbahçe, Club Brugge, FC Nordsjaelland en Rapid Boekarest. Als de club uit Noord-Brabant de laatste voorronde haalt, treft het mogelijk een loodzware tegenstander. Momenteel behoren Napoli, Lille, Panathinaikos en Málaga en Borussia Mönchengladbach tot de eventuele opponenten.
nou, Glasgow Rangers + Sporting Braga is zeker niet onmogelijk!quote:
Die Grieken moet ook wel lukken, maar dat is pas de 3e voorronde. Daarna komt pas het echte werk voor de weg naar de CLquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:28 schreef Cara het volgende:
[..]
nou, Glasgow Rangers + Sporting Braga is zeker niet onmogelijk!
Sporting Braga is de laatste voorronde.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:29 schreef Adames het volgende:
[..]
Die Grieken moet ook wel lukken, maar dat is pas de 3e voorronde. Daarna komt pas het echte werk voor de weg naar de CL
Nah, ik blijf wel een klein feestje in Heerenveen vieren. Ga niet terug naar Rotterdam om ze daar te verwelkomen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:27 schreef Caland het volgende:
Gewoon toejuichen bij de Kuip als ze terugkomen. Kunnen de mensen die naar Heerenveen gaan daar ook deel van uitmaken.
Ik denk dat tweede Sporting Braga eigenlijk Sporting Lissabon moet zijn..quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:33 schreef Adames het volgende:
[..]
Oh die staat 2 keer in dat artikel dus.
dat zal inderdaadquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:34 schreef Muto het volgende:
[..]
Ik denk dat tweede Sporting Braga eigenlijk Sporting Lissabon moet zijn..
We kunnen ook 2 keer tegen CSKA Moskouquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:33 schreef Adames het volgende:
[..]
Oh die staat 2 keer in dat artikel dus.
Bijzonder goede en risicovolle conclusie van je hoor.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:38 schreef stevenmac26 het volgende:
Ik zei toch dat er zware tegenstanders zouden komen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.VBL SC influencer
Left, right, behind
Neuh. Sporting Braga zal Benfica zijn.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:34 schreef Muto het volgende:
[..]
Ik denk dat tweede Sporting Braga eigenlijk Sporting Lissabon moet zijn..
1 2 3 | 1 FC Porto 2 Benfica 3 Sporting Braga |
Rangers doet niet eens mee toch ? Mag niet van de UEFA.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:28 schreef Cara het volgende:
[..]
nou, Glasgow Rangers + Sporting Braga is zeker niet onmogelijk!
Gaat niet gebeuren.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:44 schreef Muto het volgende:
Als Immers, Toornstra en al die andere lompe Hagenezen nou eens hun kwaliteiten vanavond gaan tonen, kan het een mooie avond worden.
Daarom juist. AZ krijgt het erg lastig. Alleen vrees ik dat ADO keihard onderuit gaat... Een gelijkspel tussen PSV en ADO maakt voor ons vrij weinig uit, tenzij we ruim winnen. (Nulletje of 5?)quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren.
NEC zie ik wel punten pakken vanavond. Laatste kansje op PO's.
dus er klopt geen hol van dat hele nieuwsbericht? lekker ADquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:42 schreef macca728 het volgende:
[..]
Rangers doet niet eens mee toch ? Mag niet van de UEFA.
Dat komt wel als het in de 30ste minuut nog steeds 0-0 staat...quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:59 schreef Caland het volgende:
Ik ben eigenlijk helemaal niet zo zenuwachtig voor vandaag.
Was zondag toch een stukkie erger.
Ik heb minder vertrouwen in deze pot als tegen AZ. Je mist de stootkracht en ik zie het zo een gelijkspelletje worden.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:59 schreef Caland het volgende:
Ik ben eigenlijk helemaal niet zo zenuwachtig voor vandaag.
Was zondag toch een stukkie erger.
Mwah, riep vorige week al dat als we van AZ winnen de volgende wedstrijd thuis ook wel pakken.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:01 schreef Cara het volgende:
[..]
Ik heb minder vertrouwen in deze pot als tegen AZ. Je mist de stootkracht en ik zie het zo een gelijkspelletje worden.
De wedstrijd is vanavond, dus de meeste uitspraken erover zijn voorspellingen/verwachtingen/voorgevoelens. Maar doe maar lekker populair hoor.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:09 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Oh god alle pessimistische pseudo-Jomanda's komen ook weer hun zegje doen hoor
gast, heb je de laatste 10 jaar niet meegekregen ofzo?quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:09 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Oh god alle pessimistische pseudo-Jomanda's komen ook weer hun zegje doen hoor
Zolang we maar EL halen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, riep vorige week al dat als we van AZ winnen de volgende wedstrijd thuis ook wel pakken.
Voel eerder in Heerenveen een VVV-uit als vorig seizoen aankomen.
+ Analysetwitter:RubenSchaken twitterde op woensdag 02-05-2012 om 14:49:20Siesta at vd Valk, vanavond volle Kuip, we have to do this... Bless! reageer retweet
vCL is nu zo dichtbij dat ik toch wel een beetje zal balen mochten we dat niet halen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:11 schreef Cara het volgende:
[..]
gast, heb je de laatste 10 jaar niet meegekregen ofzo?
Feyenoord blijft Feyenoord en je kan zomaar nog steeds EL mislopen.
[..]
Zolang we maar EL halen.
Gaat niet over de vorige 10 jaar, gaat over nu. Voor elke wedstrijd zitten hier weer ik weet niet hoeveel mensen te verkondigen dat ze 'o zo'n slecht gevoel' hebben over de wedstrijd.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:11 schreef Cara het volgende:
[..]
gast, heb je de laatste 10 jaar niet meegekregen ofzo?
Feyenoord blijft Feyenoord en je kan zomaar nog steeds EL mislopen.
[..]
Zolang we maar EL halen.
Ik denk dat Loekie dan nog steeds zit te balen dat FEY geen kampioen is geworden.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:13 schreef Caland het volgende:
[..]
vCL is nu zo dichtbij dat ik toch wel een beetje zal balen mochten we dat niet halen.
Moet voor de grap VVV ook nog eens stunten in Amsterdam, dan hebben we tot de laatste speeldag nog meegedaan om het kampioenschapquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:13 schreef Caland het volgende:
[..]
vCL is nu zo dichtbij dat ik toch wel een beetje zal balen mochten we dat niet halen.
Ja, in het geval dat we de volgende twee wedstrijden met 15-0 winnen ofzo.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:14 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Moet voor de grap VVV ook nog eens stunten in Amsterdam, dan hebben we tot de laatste speeldag nog meegedaan om het kampioenschap
Daryl helpt graag meequote:Op woensdag 2 mei 2012 15:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, in het geval dat we de volgende twee wedstrijden met 15-0 winnen ofzo.
Ik vind dat toch wel begrijpelijk hoor. Heeft ook niets met Calimero/doemdenken te maken, is puur op basis van vele jaren vol teleurstellingen en valse hoop.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:14 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Gaat niet over de vorige 10 jaar, gaat over nu. Voor elke wedstrijd zitten hier weer ik weet niet hoeveel mensen te verkondigen dat ze 'o zo'n slecht gevoel' hebben over de wedstrijd.
Nee hoor, zelfs als we maar met 1-0 winnen hebben we nog steeds tot de laatste dag meegedaan. Is ook wel de ultieme troll naar Ajax, dat ze het feestje weer een week moeten uitstellen, terwijl iedereen weet dat ze gewoon kampioen zijn.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, in het geval dat we de volgende twee wedstrijden met 15-0 winnen ofzo.
ik zie ons gewoon geen 3 punten pakken in Heerenveen zonder het Heerenveen moet verliezen scenario.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:13 schreef Caland het volgende:
[..]
vCL is nu zo dichtbij dat ik toch wel een beetje zal balen mochten we dat niet halen.
quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:19 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nee hoor, zelfs als we maar met 1-0 winnen hebben we nog steeds tot de laatste dag meegedaan. Is ook wel de ultieme troll naar Ajax, dat ze het feestje weer een week moeten uitstellen, terwijl iedereen weet dat ze gewoon kampioen zijn.
We doen het dit seizoen ook zo verschrikkelijk slecht in de wedstrijden die er echt om gaanquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:22 schreef Cara het volgende:
[..]
ik zie ons gewoon geen 3 punten pakken in Heerenveen zonder het Heerenveen moet verliezen scenario.
Uit eigenlijk alleen van Twente gewonnen in de toppers. Zo geweldig is dat niet.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:24 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
We doen het dit seizoen ook zo verschrikkelijk slecht in de wedstrijden die er echt om gaan
Mja, met een beetje meer geluk had je ook wel van Ajax, PSV en AZ gewonnen hoorquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Uit eigenlijk alleen van Twente gewonnen in de toppers. Zo geweldig is dat niet.
de wedstrijden tegen subtoppers waren inderdaad veelal behoorlijk slecht ja.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:24 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
We doen het dit seizoen ook zo verschrikkelijk slecht in de wedstrijden die er echt om gaan
Maar in elke andere wedstrijd meer verdiend. Hebben we daar geen reet aan maar het geeft mij in ieder geval genoeg vertrouwen in de wedstrijd. Plus we hebben een technische staf die het team altijd perfect weten op te laden voor belangrijke wedstrijdenquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Uit eigenlijk alleen van Twente gewonnen in de toppers. Zo geweldig is dat niet.
Maar dat gebeurde niet. Makkelijk zat.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:28 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Mja, met een beetje meer geluk had je ook wel van Ajax, PSV en AZ gewonnen hoor
met een beetje meer geluk hadden we kampioen geweest. helaas is dat niet relevant en strijden we nog steeds om EL voetbal.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:28 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Mja, met een beetje meer geluk had je ook wel van Ajax, PSV en AZ gewonnen hoor
Maar, we hebben van de teams in de top 6 in elk geval 1 keer gewonnen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Uit eigenlijk alleen van Twente gewonnen in de toppers. Zo geweldig is dat niet.
Daar heb je geen reet aan als je geen vCL haaltquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:30 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Zegt dus wel dat we niet kansloos uit ten onder gingen ofzo
quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:32 schreef Caland het volgende:
Met een beetje meer geluk had ik de koninginnedag loterij gewonnen.
Boeiend, lees zelf liever meningen waar ik het mee oneens ben dan dat stoere ad hominem gezeik tegen medesupporters.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:14 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Gaat niet over de vorige 10 jaar, gaat over nu. Voor elke wedstrijd zitten hier weer ik weet niet hoeveel mensen te verkondigen dat ze 'o zo'n slecht gevoel' hebben over de wedstrijd.
Soms zit het wel mee, ik voel een beetje een Heerenveen-uit van vorig seizoen aankomenquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:33 schreef CasselerRIP het volgende:
[..]
Boeiend, lees zelf liever meningen waar ik het mee oneens ben dan dat stoere ad hominem gezeik tegen medesupporters.
Overigens twijfel ik niet aan de kwaliteiten van Feijenoord, maar soms zit het gewoon niet mee. Vandaar dus de opmerking Roda uit.
Oja, wat een schijtmazzel hadden we daar. Goal van Castaignos toch?quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:36 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Soms zit het wel mee, ik voel een beetje een Heerenveen-uit van vorig seizoen aankomen
daar had die tyfus braamhaar allang moeten affluiten.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Oja, wat een schijtmazzel hadden we daar. Goal van Castaignos toch?![]()
Geldt overigens ook wel voor die laatste kans van AZ afgelopen zondag.
Hele wedstrijd geen reet te vertellen, Ryo die keihard uit de wedstrijd werd gespeeld door Janmaat en toen in een keer die goal van Castaignosquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Oja, wat een schijtmazzel hadden we daar. Goal van Castaignos toch?![]()
Geldt overigens ook wel voor die laatste kans van AZ afgelopen zondag.
Dat kan daar wel joh.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:41 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Hele wedstrijd geen reet te vertellen, Ryo die keihard uit de wedstrijd werd gespeeld door Janmaat en toen in een keer die goal van CastaignosWat moest ik toen een moeite doen om niet kenkerhard te gaan juichen tussen die Friezen
Was met een studiegenoot van me mee en stond tussen de zogenaamde 'harde kern'. Leek me dus niet een heel wijs planquote:
Ik kan me daar dus niks bij voorstellen he, de harde kern van Heerenveen is volgens mij net als de harde kern van Willem II --> niet bestaand.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:43 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Was met een studiegenoot van me mee en stond tussen de zogenaamde 'harde kern'. Leek me dus niet een heel wijs plan
Zitten nog wel aardig wat fanatieke lui hoor, maar echt heel indrukwekkend is het niet nee.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:45 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik kan me daar dus niks bij voorstellen he, de harde kern van Heerenveen is volgens mij net als de harde kern van Willem II --> niet bestaand.
Heerenveen. Is niks, joh. :w{quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:43 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Was met een studiegenoot van me mee en stond tussen de zogenaamde 'harde kern'. Leek me dus niet een heel wijs plan
harde kern van heerenveenquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:43 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Was met een studiegenoot van me mee en stond tussen de zogenaamde 'harde kern'. Leek me dus niet een heel wijs plan
of met hun pijp op je hoofd getikt...quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:47 schreef Cara het volgende:
[..]
harde kern van heerenveen![]()
maar goed dat je stil was idd, anders hadden ze je verrot geslagen met wandelstokken
Wat gebeurt er die ene keer dan?quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:50 schreef AryaMehr het volgende:
Je kan gewoon met je Feyenoord-shirtje door Heerenveen lopen en gegarandeerd dat er 9 van de 10 keer niets gebeurt.
Maar midden in zo'n vak houd ik lekker m'n mond. Lui reageren dan sowieso en ik ga niet naar Feijenoord kijken om tikken te krijgenquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:50 schreef AryaMehr het volgende:
Je kan gewoon met je Feyenoord-shirtje door Heerenveen lopen en gegarandeerd dat er 9 van de 10 keer niets gebeurt.
De kans is dus vrij minimaal dat je zondag een dergelijk scenario krijgt dat Heerenveen moet verliezen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:54 schreef Gert het volgende:
Los van een scenario waarbij PSV verliest, is het 't meest gunstig als zowel AZ als HRV winnen.
Als Feyenoord wint, dan is dit na vanavond de consequentie n.a.v. de resultaten van de concurrenten:
[ afbeelding ]
Ik vind die onderste wel reëel en die is kut.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:58 schreef Caland het volgende:
[..]
De kans is dus vrij minimaal dat je zondag een dergelijk scenario krijgt dat Heerenveen moet verliezen.
Sowieso moet Feyenoord beide wedstrijden winnen. Al was het alleen maar vanwege het feit dat leuk is voor de supportersquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:59 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik vind die onderste wel reëel en die is kut.
Nah, twee wedstrijden zelf winnen dus.
Anita vindt ik persoonlijk gelijkwaardig of beter dan Clasie... Strootman is overschat.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:19 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik wordt zo moe van die mongooltjes zonder voetbal verstand die denken dat kut spelers als Strootman en Anita beter zijn dan Clasie ..,
Zijn die mensen er echt dan?quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:19 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik wordt zo moe van die mongooltjes zonder voetbal verstand die denken dat kut spelers als Strootman en Anita beter zijn dan Clasie ..,
Anita ben ik ook fan van. Elke keer als ie aanzat maak ik van die brommergeluiden. Lekker fel menneke. Wel minder inzicht en techniek en trap dan ons baassie hoor.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:21 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Anita vindt ik persoonlijk gelijkwaardig of beter dan Clasie... Strootman is overschat.
Idd jaquote:Op woensdag 2 mei 2012 16:19 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik wordt zo moe van die mongooltjes zonder voetbal verstand die denken dat kut spelers als Strootman en Anita beter zijn dan Clasie ..,
gijp en derksen die denken dat clasie aan zn top zitquote:Op woensdag 2 mei 2012 16:19 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik wordt zo moe van die mongooltjes zonder voetbal verstand die denken dat kut spelers als Strootman en Anita beter zijn dan Clasie ..,
Ja maar die zeiden ook dat Clasie d'r helemaal niks van zou bakken.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:34 schreef Cara het volgende:
[..]
gijp en derksen die denken dat clasie aan zn top zit![]()
Dat laatste kan nog kloppenquote:Op woensdag 2 mei 2012 16:36 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Ja maar die zeiden ook dat Clasie d'r helemaal niks van zou bakken.
Eriksen is zogenaamd een wereldspeler.
Guidetti zou er niks van kunnen blabla
Vlaar was ook helemaal afgeserveerd trouwens.
Martins Indi was een leuke speler voor Excelsior, Guyon idem
Anders had je binnenkort even Bruno op bezoek gekregen, die vind dat soort uitspraken over zijn persoon nooit prettigquote:
quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:40 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Anders had je binnenkort even Bruno op bezoek gekregen, die vind dat soort uitspraken over zijn persoon nooit prettig
En veel mensen praten ze maar na zonder zelf naar voetbal te kijken.,quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:34 schreef Cara het volgende:
[..]
gijp en derksen die denken dat clasie aan zn top zit![]()
Koeman vindt Clasie rijp voor Oranjequote:Op woensdag 2 mei 2012 16:25 schreef inZanity het volgende:
[..]
Zijn die mensen er echt dan?Die kijken zeker nooit voetbal.
Ik ben voor de zekerheid toch maar ondergedoken...quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:40 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Anders had je binnenkort even Bruno op bezoek gekregen, die vind dat soort uitspraken over zijn persoon nooit prettig
Is ook inderdaad onzin, een jochie dat net komt kijken en zo snel bepalend is zit echt niet aan z'n topquote:Op woensdag 2 mei 2012 16:41 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
En veel mensen praten ze maar na zonder zelf naar voetbal te kijken.,
dat is heel het probleem.,
quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:42 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Koeman vindt Clasie rijp voor Oranje
kijk die reacties,
wat ik vooral bloedirritant vind is dat notabene de joden meer dan de helft van het seizoen die anita hebben lopen afzeiken, bespugen, uitfluiten en afkraken.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:42 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Koeman vindt Clasie rijp voor Oranje
kijk die reacties,
En maar zeiken dat PSV het veel makkelijker heeft dan Feyenoord.quote:
Maak je niet druk, bij studio neus vonden ze dat Blind ook NL-elftal waardig wasquote:Op woensdag 2 mei 2012 16:46 schreef Cara het volgende:
[..]
wat ik vooral bloedirritant vind is dat notabene de joden meer dan de helft van het seizoen die anita hebben lopen afzeiken, bespugen, uitfluiten en afkraken.
nu speelt hij de laatste paar wedstrijden beter omdat het elftal wat beter draait en is hij gelijk beter dan Strootman die al een aantal sterke potten in het NL elftal heeft gespeeld en Clasie, die uit het niets komt en het hele seizoen superconstant heeft gepresteerd. Maar het zal allemaal wel, laat ze bijvoorbeeld maar lekker denken dat de Vrij niet zo goed is als hij werkelijk is, scheelt weer mediadruk.
Panathinaikos en Glasgow Rangers (de vervangers daarvan) moet lukken. Hopen op een goede loting dan ...quote:
Vervangers van Glasgow Rangers zijn waarschijnlijk Motherwell. In dat geval gaat Brugge naar de geplaatste groep en komt Motherwell bij de ongeplaatste teams terecht.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:49 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Panathinaikos en Glasgow Rangers (de vervangers daarvan) moet lukken. Hopen op een goede loting dan ...
Maar als je er in de Derde voorronde uitligt heb je toch ook nog voorronde's EL?
Achja, Brugge moeten we ook wel kunnen hebben hoorquote:Op woensdag 2 mei 2012 16:50 schreef Feyenoordlife het volgende:
[..]
Vervangers van Glasgow Rangers zijn waarschijnlijk Motherwell. In dat geval gaat Brugge naar de geplaatste groep en komt Motherwell bij de ongeplaatste teams terecht.
Speelt die mongool van een Demy de Zeeuw daar ook niet eigenlijk?quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:52 schreef PizzaGeit het volgende:
CSKA speelden we een paar seizoenen ook nog tegen, waren toen niet helemaal kansloos hoor, met Makaay die op de lat schoot en een keer een paar centimeter naast.
En nu is die Vagner Love daar ook weg
Das Spartak volgens mijquote:Op woensdag 2 mei 2012 16:53 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Speelt die mongool van een Demy de Zeeuw daar ook niet eigenlijk?
quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:52 schreef PizzaGeit het volgende:
CSKA speelden we een paar seizoenen ook nog tegen, waren toen niet helemaal kansloos hoor, met Makaay die op de lat schoot en een keer een paar centimeter naast.
En nu is die Vagner Love daar ook weg
Owja, Doumbia.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:54 schreef Typisch het volgende:
[..]
Daar heb je motherfucking Doumbia in de spits staan, die gozer zou in de Eredivisie er 100 over de doellijn lopen. Dat is een Drogba met de snelheid van Usain Schaken.
En Clasie 't basie. Met een beetje geluk speel je zo'n team helemaal kapot op 't middenveld omdat ze dat Nederlandse positiespel gewoon niet gewend zijn.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:55 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Owja, Doumbia.
Nja, wij hebben Body Mass Index en Vlaar
Tsjah. Bovendien zijn we goed in de toppers hèquote:Op woensdag 2 mei 2012 16:56 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
En Clasie 't basie. Met een beetje geluk speel je zo'n team helemaal kapot op 't middenveld omdat ze dat Nederlandse positiespel gewoon niet gewend zijn.
CSKA, Kiev en Spurs moet je sowieso ontlopen. Die andere heb je een aardige kans tegen (Braga en Panathinaikos) en gewoon een goede kans tegen Rangers. Als Motherwell erin komt heb je ook een redelijke kans tegen Brugge.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:55 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Owja, Doumbia.
Nja, wij hebben Body Mass Index en Vlaar
Spurs zou niet best zijn. Kon weleens hard uit de hand lopen gezien het verledenquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:00 schreef PizzaGeit het volgende:
Achja, Feyenoord zal wel Spurs loten ofzo
Met ons kutgeluk altijd
man dat is me een bakbeest, een van de beste aanvallers ter wereld.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:54 schreef Typisch het volgende:
[..]
Daar heb je motherfucking Doumbia in de spits staan, die gozer zou in de Eredivisie er 100 over de doellijn lopen. Dat is een Drogba met de snelheid van Usain Schaken.
Ik zou die gozer graag in Engeland zien, jammer dat de Russen ook veel doekoe centen hebben.quote:Op woensdag 2 mei 2012 17:06 schreef Cara het volgende:
[..]
man dat is me een bakbeest, een van de beste aanvallers ter wereld.
maar BMI eet m op alsof hij er niet staat.
Jep, anders is er best wel een grote kans op een 5 jaar ban van de UEFAquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:09 schreef Typisch het volgende:
Het is trouwens wel te hopen dat de eencellige vechtersbaasjes zich volgend jaar wel gedeisd houden.
Je zou haast tégen uitpubliek van Feyenoord in Europa zijn.quote:Op woensdag 2 mei 2012 17:10 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Jep, anders is er best wel een grote kans op een 5 jaar ban van de UEFA
Ik denk dat als we tegen Duitse clubs moeten dat de Bundeswehr gewoon door de straten marcheertquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:14 schreef Typisch het volgende:
[..]
Je zou haast tégen uitpubliek van Feyenoord in Europa zijn.
quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:40 schreef Caland het volgende:
[..]
Bijzonder goede en risicovolle conclusie van je hoor.Ja maar iedereen in het Psv topic en hmf verklaarde mij voor gek toen ik er mee kwamSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
Ik denk dat het van het niveau vakantie video camping lorret 2010 van ome Piet en tante Trien isquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:22 schreef Typisch het volgende:
Hoe zit het btw met die HMF docu? Hoax, gelul alles? Of krijgen we nog wat te zien? Hij zei namelijk dat het voor het einde van het seizoen uitgebracht moest worden.
Denk het niet, jobquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:24 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Ik denk dat het van het niveau vakantie video camping lorret 2010 van ome Piet en tante Trien is
Jawel, die gasten gaan met 11 man voor de goal staan.quote:Op woensdag 2 mei 2012 17:30 schreef Devv het volgende:
Jullie zijn toch niet serieus zenuwachtig voor een thuiswedstrijd tegen Heracles?
Ok tom, nu weer opkankerenquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:37 schreef tompsv18 het volgende:
Best wel triest om een huldiging te organiseren als je 2e wordt
Best wel triest om derde te worden achter een cheeseburger elftal terwijl je voor een kapitaal aan spelers hebt ingekocht.quote:Op woensdag 2 mei 2012 17:37 schreef tompsv18 het volgende:
Best wel triest om een huldiging te organiseren als je 2e wordt
Niks triests aan maar een terecht feestje voor een superresultaat met alle respect een middelmatig elftalquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:37 schreef tompsv18 het volgende:
Best wel triest om een huldiging te organiseren als je 2e wordt
Dan wordt wel weer duidelijk dat Feyenoord ver is afgezakt als zelfs de 2e plaats gevierd gaat worden.quote:Op woensdag 2 mei 2012 17:41 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Niks triests aan maar een terecht feestje voor een superresultaat met alle respect een middelmatig elftal
No shit sherlock, afgelopen paar jaar stonden ze vrij laag hequote:Op woensdag 2 mei 2012 17:42 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Dan wordt wel weer duidelijk dat Feyenoord ver is afgezakt als zelfs de 2e plaats gevierd gaat worden.
Best triest om 30 miljoen te investeren en dan 3e wordenquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:37 schreef tompsv18 het volgende:
Best wel triest om een huldiging te organiseren als je 2e wordt
Ajax investeerde in 2008 rond de 35 mil en werd ook 3e. Kan gebeuren he.quote:Op woensdag 2 mei 2012 17:43 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
No shit sherlock, afgelopen paar jaar stonden ze vrij laag he
Maar ga jij je nou maar druk maken over hoe je 30miljoen inverteert in baggerspelers en nog net aan 3 wordt
Dat was geen lening van de gemeente en bij lange na geen 35miljoenquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:45 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ajax investeerde in 2008 rond de 35 mil en werd ook 3e. Kan gebeuren he.
30 mil dan en dat stadion van jullie is gebouwd van gemeenschapsgeld.quote:Op woensdag 2 mei 2012 17:46 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Dat was geen lening van de gemeente en bij lange na geen 35miljoen
OT omdat je onzin lult jaquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:48 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
30 mil dan en dat stadion van jullie is gebouwd van gemeenschapsgeld.
Maar laten we weer ontopic gaan.
De gemeente Amsterdam participeerde voor 31,8 miljoen euro in de bouw van de Amsterdam Arena.quote:Op woensdag 2 mei 2012 17:49 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
OT omdat je onzin lult ja
Stadion is dan ook niet eens van Ajax maar een nv
Ga nou maar weer huilen om je subsidie clubje waar het nog stiller is dan bij de gemiddelde bejaardensoos
Ik zeg toch al dat het stadion niet van Ajax is achterlijke lulquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:52 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
De gemeente Amsterdam participeerde voor 31,8 miljoen euro in de bouw van de Amsterdam Arena.
http://www.z24.nl/bedrijv(...)eyenoord_en_PSV.html
quote:Update 2 mei 17:40 uur - Leerdam moet deze maand duidelijkheid geven over plannen
Feyenoord heeft Kelvin Leerdam een ultimatum gesteld. De verdediger, die nog een eenjarig contract heeft in De Kuip, moet voor 25 mei laten weten of hij wil ingaan op de aanbieding die zijn club hem heeft gedaan voor een langere samenwerking. Vrijdag sprak Martin van Geel met Leerdam. "Het was zeker een goed gesprek zonder dat we direct tot een akkoord zijn gekomen", zegt de technisch directeur van Feyenoord tegen Voetbal International.
quote:Op woensdag 2 mei 2012 18:02 schreef Merkie het volgende:
Iemand enig idee wat het telefoonnummer van EL is om contact op te nemen voor een code? Ik heb Digitenne, maar Feyenoord komt op EL3.
quote:U kunt Eredivisie Live bestellen via deze website of door contact op te nemen met de klantenservice van Eredivisie Live via 0909-0101 (0,10 ¤ per minuut).
Kom er ook net achterquote:Op woensdag 2 mei 2012 18:02 schreef Merkie het volgende:
Iemand enig idee wat het telefoonnummer van EL is om contact op te nemen voor een code? Ik heb Digitenne, maar Feyenoord komt op EL3.
Wanneer gemaild en wanneer een code gehad? Ik belde net en ik kreeg niks, moest maar een account aanmakenquote:Op woensdag 2 mei 2012 18:21 schreef TheGreatHooD het volgende:
Pfoe jammer dat ik het al zag aankomen. Tis altijd hetzelfde gezeik. Gemaild naar EL en ik heb netjes een kijkcode gekregen
Maandag gemaild. Vandaag gekregen. Maar volgens mij kennen zij mij nu wel daar. Ik heb altijd een mailtje met heel veel gekanker en dan krijg ik netjes een code.quote:Op woensdag 2 mei 2012 18:22 schreef Merkie het volgende:
[..]
Wanneer gemaild en wanneer een code gehad? Ik belde net en ik kreeg niks, moest maar een account aanmaken.
quote:-----Originele email-----
Datum :maandag 30 april 2012
Betreft :Contact formulier
Inkomend bericht van : TGH
Telefoon : 06----------
Bericht:
Hallo,
Ik heb met enige verbazing gekeken hoe jullie de programmering hebben ingedeeld deze laatste (cruciale) week. Ajax is zo goed als zeker kampioen en spelen tegen een ploeg van het kaliber amateur: VVV Venlo. Dan zorgen jullie dat het schakelprogramma op 2 komt waardoor Feyenoord naar 3 gaat, waardoor ik hem (weer) niet kan zien. Elk jaar is het weer hetzelfde gezeik en kan ik weer een boze mail sturen. Ik betaal 10,00 voor EL, om 4 wedstrijden in de maand te zien. Alle 4 Feyenoord wedstrijden. Als ik deze dan niet kan zien omdat ik weer moet dokken om de wedstrijd bij jullie online te moeten kijken voel ik mij behoorlijk genaaid. Ik zou graag een oplossing willen voor dit probleem, ik betaal niet graag dubbel voor dezelfde dienst!!!
Gr.
TGH
quote:Beste TGH,
We hebben een kijkcode beschikbaar gesteld in uw Eredivisie Live account. Hiermee kunt u op onze website de wedstrijd van Feyenoord van vandaag bekijken. We wensen u veel kijkplezier!
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Eredivisie Live
Mooi gezegdquote:Op woensdag 2 mei 2012 17:52 schreef TheGreatHooD het volgende:
WTF, willen mensen nou serieus zeggen dat al die verloren topwedstrijden uit, niet hadden moeten winnen. We hadden daar moten winnen. Klaar. Heerenveen gaan we daarom ook echt wel pakken hoor, daar ben ik van overtuigd. 0-5. En seriously, Fuck Off als je denkt dat Feyenoord daar kansloos onderuit gaat. Echt die pessimistische gezwellen hier in het topic. Wordt er schijtziek van.
vCL wordt ook prachitg. Hopen op een paar mooie tegenstanders. Die gaan we ook aanpakken! Guidetti nog een jaartje, Kuyt weer terug, heerlijk
Op EL2 is het schakelkanaal toch?quote:Op woensdag 2 mei 2012 18:29 schreef Mwanatabu het volgende:
Ik heb net een account gemaakt en gereserveerd. Eens kijken hoe en of dit werkt. Wordt er een mediaplayer actief ofzo?
Eigenlijk pure naaierij zoals TGH al zei maar ik wil deze wedstrijd gewoon zien, seizoen hangt ervan af.
Paupersvee en Ajakkes hoef ik niet te zien. Ajax is toch al kampioen en PSV-ADO wordt pas interessant als Feyenoord niet lijkt te gaan winnen en dan zet ik EL2 wel ff aan of kijk op Teletekst.
Oh ja je hebt gelijk, verkeerd gekeken, het is schakelprogramma op 2.quote:Op woensdag 2 mei 2012 18:30 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Op EL2 is het schakelkanaal toch?
Ik moest hem ook zien, maar dat heb ik eigenlijk bij elke wedstrijd. Vanavond wordt genieten.
Zoals verwachttwitter:FR1908Nieuws twitterde op woensdag 02-05-2012 om 18:32:39Opstelling Feyenoord: Mulder; Leerdam, De Vrij, Vlaar, Martins Indi; El Ahmadi, Clasie, Bakkal; Cisse, Schaken en Cabral #FEYher reageer retweet
Hm. Jammer. Had graag Achahbar gezien. Maar goed. Hier moet het ook mee lukken. Al vind ik Cisse in de spits niet echt top.quote:Op woensdag 2 mei 2012 18:37 schreef SjaakBauer het volgende:
Opstelling bekendZoals verwachttwitter:FR1908Nieuws twitterde op woensdag 02-05-2012 om 18:32:39Opstelling Feyenoord: Mulder; Leerdam, De Vrij, Vlaar, Martins Indi; El Ahmadi, Clasie, Bakkal; Cisse, Schaken en Cabral #FEYher reageer retweet
Hoezo Achahbar? Die gast deed niet veel goed tegen AZ hoor...quote:Op woensdag 2 mei 2012 18:39 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Hm. Jammer. Had graag Achahbar gezien. Maar goed. Hier moet het ook mee lukken. Al vind ik Cisse in de spits niet echt top.
Vind je het heel gek. Hij moet het niet hebben van zijn snelheid, moet het niet hebben van zijn kopkracht. En wat krijgt hij voor ballen. Hoge ballen, en diepe hoge ballen. Ja vind je het heel gek dat hij dan niet zoveel kon doen. Nu spelen we wss 90% van de tijd rond de 16 van Heracles. Nu heb je juist wat van hem. Die man is dodelijk in de kleine ruimte.quote:Op woensdag 2 mei 2012 18:40 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Hoezo Achahbar? Die gast deed niet veel goed tegen AZ hoor...
Hij valt fysiek zó om. Als Heracles keizwaar gaat verdedigen, heb je imho meer aan Cisséquote:Op woensdag 2 mei 2012 18:43 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Vind je het heel gek. Hij moet het niet hebben van zijn snelheid, moet het niet hebben van zijn kopkracht. En wat krijgt hij voor ballen. Hoge ballen, en diepe hoge ballen. Ja vind je het heel gek dat hij dan niet zoveel kon doen. Nu spelen we wss 90% van de tijd rond de 16 van Heracles. Nu heb je juist wat van hem. Die man is dodelijk in de kleine ruimte.
Haha nee man. Maar oed wij verschillen van mening dan.quote:Op woensdag 2 mei 2012 18:45 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Hij valt fysiek zó om. Als Heracles keizwaar gaat verdedigen, heb je imho meer aan Cissé
Dat is denk ik een zeer verstandige keuze geweestquote:Op woensdag 2 mei 2012 19:11 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Thanks. Hij was eerst nog een tikkeltje langer en ergerMaar ik heb het maar ingekort. xD
Inderdaad, met afstand. Geweldig scorend vermogen ook en zeer bepalend voor de club.quote:Op woensdag 2 mei 2012 16:35 schreef inZanity het volgende:
Zowel El Ahmadi(die met afstand de beste middenvelder van de Eredivisie is)
Zijn scorend vermogen is zijn enige beperking. Maar als verdedigende middenvelder is hij onbetwist de beste.quote:Op woensdag 2 mei 2012 19:17 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Inderdaad, met afstand. Geweldig scorend vermogen ook en zeer bepalend voor de club.
Ja zon gevoel had ik ook al toen ik hem een dagje later had teruggelezen. Was helemaal skaffa, boze mail willen versturen mara toen dacht ik, weetje wat, ik save hem en lees hem morgen wel. Dagje later gelezen, helemaal stukgegaan en een heel stuk eruit gehaald.quote:Op woensdag 2 mei 2012 19:13 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Dat is denk ik een zeer verstandige keuze geweest
Niet bewaard voor de lezers op FOK! ?quote:Op woensdag 2 mei 2012 19:20 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Ja zon gevoel had ik ook al toen ik hem een dagje later had teruggelezen. Was helemaal skaffa, boze mail willen versturen mara toen dacht ik, weetje wat, ik save hem en lees hem morgen wel. Dagje later gelezen, helemaal stukgegaan en een heel stuk eruit gehaald.
Jammerquote:Op woensdag 2 mei 2012 19:24 schreef CasselerRIP het volgende:
[..]
Niet bewaard voor de lezers op FOK! ?
Storm? Ik zit hier in Zwolle met een biertje in de zonquote:Op woensdag 2 mei 2012 19:26 schreef TheGreatHooD het volgende:
[..]
Jammer
Fuck dat had ik eigenlijk wel moeten doen
Wajoh storm hier, hopekijk niet tijdens die wedstrijd.
In Brabant is het nu ook droogquote:Op woensdag 2 mei 2012 19:41 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Storm? Ik zit hier in Zwolle met een biertje in de zon
quote:Op woensdag 2 mei 2012 19:41 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Storm? Ik zit hier in Zwolle met een biertje in de zon
quote:Op woensdag 2 mei 2012 19:41 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Storm? Ik zit hier in Zwolle Groningen met een biertje in de zon
Ja ik zag het. Lijkt me niet echt verstandig. Niet echt een speler die de bal aan een touwtje heeft zeg maarquote:Op woensdag 2 mei 2012 19:59 schreef Slobeend het volgende:
Schaken staat in de spits volgens Driessen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |