Precies. Ik snap de ophef ook niet zo.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 17:20 schreef k_man het volgende:
Het is natuurlijk wel eens vaker gebeurd. Boeren die met trekkers de snelweg opgingen, vrachtwagenchauffeurs die de boel blokkeerden, etc. Dus om nu te doen alsof de politie haar macht misbruikt is een beetje onzinnig.
Die vergelijking is relevant omdat de politie hier aardig deugt en daar niet bepaald bovenmatig voor beloond wordt.quote:En die vergelijking is relevant want..? Zolang het in het buitenland slechter is hoeft er hier geen aandacht aan besteed te worden?
En zou daar dus voor beloond moeten worden. Gebeurt dat niet, dan kun je ook geen voorbeeldgedrag verwachten.quote:Politie heeft een voorbeeldfunctie.
Wat een ratten, een hoger salaris eisen,anders gaan we burgers weer pesten. Doe dat lekker bij Opsteltenquote:Op woensdag 2 mei 2012 21:17 schreef delpit het volgende:
[..]
Die vergelijking is relevant omdat de politie hier aardig deugt en daar niet bepaald bovenmatig voor beloond wordt.
[..]
En zou daar dus voor beloond moeten worden. Gebeurt dat niet, dan kun je ook geen voorbeeldgedrag verwachten.
Voor sommige beroepsgroepen is staken wel verboden. Of de politie daar onder valt weet ik niet, maar men voert actie en staakt niet.quote:Op woensdag 2 mei 2012 21:37 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Actie voeren of staken is niet bij wet verboden toch?
Meinung. Je zou kunnen betwisten dat met oog op deze 'stakingen' de politie alles behalve deugt. Daarnaast zouden we wel bezig kunnen blijven als we telkens dit soort zaken gaan vergelijken met het buitenland. Het buitenland is niet belangrijk in deze.quote:Op woensdag 2 mei 2012 21:17 schreef delpit het volgende:
[..]
Die vergelijking is relevant omdat de politie hier aardig deugt en daar niet bepaald bovenmatig voor beloond wordt.
Staken, stiptheidsacties, demonstraties, ik vind alles best. Alleen hun bevoegdheden misbruiken voor iets wat geen politietaak is, dat vind ik niet kunnen. Volgens mij hoef je hun aanwijzingen dan ook niet op te volgen.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 16:59 schreef Redelijkheid het volgende:
Welke andere mogelijkheden heeft de politie om actie te voeren voor een betere CAO? In tegenstelling tot veel andere beroepsgroepen is het voor hen verboden om te staken.
Langzaam rijden is geen speciale bevoegdheid van de politie, dus kan er hier ook moeilijk misbruik zijn van speciale bevoegdheden.quote:Op donderdag 3 mei 2012 18:42 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Staken, stiptheidsacties, demonstraties, ik vind alles best. Alleen hun bevoegdheden misbruiken voor iets wat geen politietaak is, dat vind ik niet kunnen. Volgens mij hoef je hun aanwijzingen dan ook niet op te volgen.
Ik denk juist van wel, want het langzaam rijden wordt niet getolereerd van een burger. Als de politie dit wel ongestraft kan doen is er in mijn ogen sprake van bijzondere bevoegdheid.quote:Op donderdag 3 mei 2012 18:53 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Langzaam rijden is geen speciale bevoegdheid van de politie, dus kan er hier ook moeilijk misbruik zijn van speciale bevoegdheden.
Jawel. Een tractor die jou hindert kan je nog inhalen. Een politie agent zal je wel een prentje geven. Dat is een groot verschil.quote:
http://www.gelderlander.n(...)ijden-op-snelweg.ecequote:Op donderdag 3 mei 2012 20:00 schreef HardMetal het volgende:
[..]
Ik denk juist van wel, want het langzaam rijden wordt niet getolereerd van een burger. Als de politie dit wel ongestraft kan doen is er in mijn ogen sprake van bijzondere bevoegdheid.
Yep, vrachtwagenchaufeurs zijn die zeldzame bevolkingsgroep die niet van gemeenschapsgeld worden betaald en WEL gesteund worden door hun werkgevers als de brandstofprijzen stijgen. Verders zijn het vooral beroepsgroepen die van gemeenschapsgeld leven die het lef hebben om publieksonvriendelijke acties te voeren. Oh ja, bij de NS denken ze nog steeds dat ze van gemeeschapsgeld leven.quote:Op donderdag 3 mei 2012 20:35 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
http://www.gelderlander.n(...)ijden-op-snelweg.ece
Het verkeer 'onnodig' hinderen b.v. door te langzaam rijden terwijl er niets mis is met je voertuig is gewoon strafbaar. Wel handig natuurlijk dat het de handhaver is die de overtreding begaat... want je gaat natuurlijk geen prent voor jezelf uitschrijven als dienderquote:Op woensdag 2 mei 2012 19:19 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ik vraag me af vanaf welke snelheid de wet wordt overtreden.
Ahum.... de politie moet toezicht houden op o.a. het naleven van de verkeersregels. Stel dat de putjescheppers van dit land massaal het verkeer gingen ophouden... dan zou de politie gewoon ingrijpen en ze een prent geven. Maar als de politie zoiets doet... wie is er dan om die agenten een prent te geven?quote:Op donderdag 3 mei 2012 18:53 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Langzaam rijden is geen speciale bevoegdheid van de politie, dus kan er hier ook moeilijk misbruik zijn van speciale bevoegdheden.
dat is niet helemaal waar, want bijvoorbeeld de vrachtwagenchauffeurs lieten ze destijds hun gang gaan. Echter, waar die toen misbruik maakten van het formaat van hun auto's en het formaat van de bestuurdersquote:Op vrijdag 4 mei 2012 09:32 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ahum.... de politie moet toezicht houden op o.a. het naleven van de verkeersregels. Stel dat de putjescheppers van dit land massaal het verkeer gingen ophouden... dan zou de politie gewoon ingrijpen en ze een prent geven. Maar als de politie zoiets doet... wie is er dan om die agenten een prent te geven?
Jawel, het is gisteren gewoon doorgegaan. Ik zag het op het nieuws.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 10:01 schreef CafeRoker het volgende:
Maargoed, als ik het goed begrijp is er vooralsnog niets gebeurd?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |