Meteen maar afleren denk haha. Dat soort geintjes had Loebes ook weleens toen hij nog een pupsel wasquote:Op dinsdag 8 mei 2012 16:26 schreef Bienelientjee het volgende:
Eeeeewwwwwwww, onze pup heeft ons voor het eerst een alleraardigst "cadeautje" gebracht tijdens het uitlaten.![]()
Een dood baby-eendje! Waarschijnlijk lag het ergens in het gras.
Oke jah denk ik zeg het maar ff. Pas liep hier ook iemand vrolijk met z'n pup naar mij toe. Beestje had haar laatste prikje nog niet gehad. Maja die vent wist het allemaal beter. Nu is dat bij Loebes niet erg want die is volledig ingeënt. maar dat weet ik.. dat weet hij niet hequote:Op dinsdag 8 mei 2012 16:32 schreef Bienelientjee het volgende:
Ja, daar letten we wel goed op.
Ze heeft zowiesow al 1 prik gehad. Haar moeder had al haar prikken. Ze heeft al een aantal ontwormingskuren gehad. Krijgt aanstaande vrijdag haar tweede prik (die van 9 weken). En we houden haar nog volledig uit de buurt van andere honden (en vooral ook hondenpoep en dergelijke). En we brengen haar telkens naar hetzelfde stukje gras. Gaan daarom ook het park nog niet in.
Hier heb ik het toevallig laatst nog over gehad met onze DA. Hij zei dat een pup niet volledig ingeënt hoeft te zijn om toch al contact met andere honden te hebben. Voor de 6 weken inenting kun je dat beter niet doen en poepplekken kun je beter uit de weg gaan tot de laatste inenting net als open zwemwater, maar af en toe contact met volwassen honden is helemaal niet erg. Dat is zelfs belangrijk voor de socialisatie, zonde om daarmee te wachten tot na de 12 weken inenting. Het risico is schijnbaar echt heel klein. De meeste risico's lopen ze bij contact met andere jonge pups, onze DA vergeleek het met een peuterspeelzaal waarbij ze elkaar ook allemaal aansteken met bv een verkoudheid. Ons labje Nori (nu 17 weken) is trouwens zelfs aan haar puppycursus begonnen toen ze pas net haar 9 weken inenting (wel inclusief kennelhoes) had gehad. Dat was geen enkel probleem volgens de hondenschool en dierenartsquote:Op dinsdag 8 mei 2012 16:38 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Oke jah denk ik zeg het maar ff. Pas liep hier ook iemand vrolijk met z'n pup naar mij toe. Beestje had haar laatste prikje nog niet gehad. Maja die vent wist het allemaal beter. Nu is dat bij Loebes niet erg want die is volledig ingeënt. maar dat weet ik.. dat weet hij niet he
Zo lief, bijna een niet-echte hondquote:Op dinsdag 8 mei 2012 17:23 schreef Miss_Isis het volgende:
Naar zo!:
[ afbeelding ]
Als ik niet beter wist zou ik haar haast niet herkennen
Oh lijkt me echt een enorm gave ervaringquote:Op woensdag 9 mei 2012 19:44 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
oooooh ik heb vannacht voor het eerst een bevalling van een hond mee mogen maken, de hond van een vriendin ging bevallen en ze durfde niet alleen te zijn!, uiteindelijk raakte zij in paniek en heb ik een oogje in het zeil gehouden, ik heb 1 pup zelf bij moeten brengen maar verder deed moeder het geweldig!! 9 kleine pitbull pups!
een ervaring die ik niet had willen missen, ondanks dat ik amper nog op mijn benen kan staan van moeheid!
Dat is het ook, Hoewel het een natuurlijk iets is, Is het zo geweldig om te zien hoe de kleintjes ter wereld komen en moeder instinctief weet wat ze moet doen, Het was haar 1e nestje en ik heb maar 1x even een beetje hoeven helpen, Ze heeft 9 koters op de wereld gezet tussen 3.30 en 9.30.quote:Op woensdag 9 mei 2012 21:44 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Oh lijkt me echt een enorm gave ervaring
En wil je zelf ook 1 van de pups?quote:Op woensdag 9 mei 2012 21:50 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Dat is het ook, Hoewel het een natuurlijk iets is, Is het zo geweldig om te zien hoe de kleintjes ter wereld komen en moeder instinctief weet wat ze moet doen, Het was haar 1e nestje en ik heb maar 1x even een beetje hoeven helpen, Ze heeft 9 koters op de wereld gezet tussen 3.30 en 9.30.
Ik was ook erg blij dat ik het mee heb mogen maken, Dat zowel mijn vriendin als de teef mij toelieten!
Nee, Ik heb 2 jack russels van 15 weken oud, Waar ik helemaal weg van ben, maar die nog heel veel aandacht vragen en opvoeding nodig hebben, Daarnaast hebben we een kat, die het al moeiljk genoeg heeft met 2 van die draken, Dat kunnen we hun allemaal niet aandoen!quote:Op donderdag 10 mei 2012 08:12 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
En wil je zelf ook 1 van de pups?
Ah oké dan gaat het niet Iddquote:Op donderdag 10 mei 2012 14:18 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Nee, Ik heb 2 jack russels van 15 weken oud, Waar ik helemaal weg van ben, maar die nog heel veel aandacht vragen en opvoeding nodig hebben, Daarnaast hebben we een kat, die het al moeiljk genoeg heeft met 2 van die draken, Dat kunnen we hun allemaal niet aandoen!
Ohoh.. binnenkort weer ff langstlopen zodat hij de pup een koekje kan geven ofzoquote:Op vrijdag 11 mei 2012 16:53 schreef Bienelientjee het volgende:
Pup heeft haar 2e prik gehad en haar chip zit erin (die chip vond ze echt afgrijselijk!)! Ze wilde zelfs niet meer door de dierenarts geaaid worden daarna!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |