Leuk!quote:Op woensdag 9 mei 2012 16:21 schreef vats het volgende:
Net zelf hier hunzaren salade gemaakt! was nog een kleine tour om alles te kopen wat er in moet, maar gelukkig vond ik een potje augurken bij de delicatessen zaak hier niet al te ver vandaan.. Potje met 9 augurken voor 26rmb = 3.20 euro is trouwens wel verrot duur... maar ja hunzaren salade zonder augurk is als een kroeg zonder bier! Het was heerlijk! weer is wat anders dan Chinees eten!
Ik zal proberen dagelijks een post te maken vanaf nu hier! Leuk forum! Ik denk ook dat ik een iets ander diet heb als de gemiddelde Nederlander aangezien ik in Guangzhou - China woon.
Toevallig, dat ga ik straks ook maken.quote:
Werd een geklutst ei met kaas op een boterhamquote:Op woensdag 9 mei 2012 21:16 schreef FutureFairytale het volgende:
Broodje kipburger met thee en heb honger. Twijfel nog of ik een kom soep neem of noodles.
Zijn die aardappelpartjes nou zo groot of de kipfilet zo ieniemienie?quote:Op woensdag 9 mei 2012 21:34 schreef RobinOok het volgende:
[ link | afbeelding ]
Gemarineerde, gegrillde kipfilet, cajun aardappelen uit de oven en een maiskolf met kruidenboter
*burp*
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |