quote:Op maandag 25 juni 2012 01:09 schreef YskaFredriksson het volgende:
Ik sta nietsvermoedend op defqon de timetable te bestuderen en had besloten dat ik naar critical mass wilde. Ik liep een vriend al op te stoken dat we er even met zn 2 tussenuit zouden moeten knijpen.. Maar hij wilde eerst ff zn bier opdrinken.. Dus ik duik mn boekje weer in vliegt er opeens een vliegtuigje
[ afbeelding ]
Dit zijn de beelden die volgden
[ afbeelding ]
Wat zeggie?
[ afbeelding ]
Aaaah wat is dit?
[ afbeelding ]
OMG
[ afbeelding ]
OMFG
[ afbeelding ]
Serieus, what the hell!
Hahahaha en ik zit nu nog steeds naast m op de bank, kijk dan opzij en denk wat een idioot
Maar wel leuk!
Dit was dus gistermiddag! We hebben nog geen datum of niks maar kom al wel meelurken!
ik wilde dus naar Mental Theo dat was net afgelopen en toen kwam ik erachter dat Critical Mass ook kwam :p toen wist ik het dus!quote:Op maandag 25 juni 2012 08:18 schreef speknek het volgende:
[..]![]()
![]()
superleuk foto verslag!
Critical mass bestaat dat nog?
Oeh, deze klinkt wel goed ja!quote:Op donderdag 28 juni 2012 12:42 schreef Lienekien het volgende:
Het is de wens van het aanstaande bruidspaar dat in het programma geen ruimte wordt opgenomen voor bijdragen als sketches en liedjes.
En dat dan misschien opnemen in een stukje tekst waarin je ook noemt hoe het feest wel gevierd wordt.
Haha, hoeft niet hoor.quote:Op donderdag 28 juni 2012 13:19 schreef Stormqueen het volgende:
Ik voorspel nu al een teleurgestelde bruid achteraf "omdat niemand iets bijzonders had gedaan"
Nou ja, dat bedoel ik. Als je heel hard roept dat je helemaal niet wil dat er iets gedaan wordt en vervolgens doet helemaal niemand iets, ben je toch teleurgesteld volgens mijquote:Op donderdag 28 juni 2012 13:53 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Haha, hoeft niet hoor.Wij verzoeken onze gasten ook "vriendelijk doch beslist" om af te zien van grappige liedjes, sketches, etcetera. Ik zit altijd met gekromde tenen te kijken als die op andere familiefeesten langs komen, dus ik verwacht niet dat ik daar spijt van krijg.
Aan de andere kant hebben we ook nadrukkelijk aangegeven dat speeches wel welkom zijn, en als dáár niks mee gedaan wordt zou ik dat wel jammer vinden.
Horses for courses, ik ben er meestal ook niet zo van, maar wist dat mijn schoonfamilie, en had (achteraf terecht) het vermoeden eigen familie, daar redelijk fantastisch in waren, dus uiteindelijk heel blij dat ik het wel heb gedaan. Heb me doodgelachen. Het is natuurlijk ook wel ietsjes anders als het om jezelf gaat en niet anderen.quote:Op donderdag 28 juni 2012 13:53 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Haha, hoeft niet hoor.Wij verzoeken onze gasten ook "vriendelijk doch beslist" om af te zien van grappige liedjes, sketches, etcetera. Ik zit altijd met gekromde tenen te kijken als die op andere familiefeesten langs komen, dus ik verwacht niet dat ik daar spijt van krijg.
Aan de andere kant hebben we ook nadrukkelijk aangegeven dat speeches wel welkom zijn, en als dáár niks mee gedaan wordt zou ik dat wel jammer vinden.
Geen idee, verras me maarquote:Op donderdag 28 juni 2012 14:28 schreef Lienekien het volgende:
En gaan ze je huis ook inpakken? Of honderden bierdoppen in je tuin leggen?
Haha, daarvan weet ik zeker dat het niet gewaardeerd zal worden!quote:Op donderdag 28 juni 2012 14:28 schreef Lienekien het volgende:
En gaan ze je huis ook inpakken? Of honderden bierdoppen in je tuin leggen?
quote:Op donderdag 28 juni 2012 14:29 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Geen idee, verras me maar
Zal wel niet. Maar sommigen lezen mee en worden nu wellicht op ideeen gebracht
De vraag is natuurlijk ook hoe tactvol je moet zijn naar mensen die niet snappen dat de dag wellicht niet om hen draait. Oftewel, wees beleefd maar hou niet teveel rekening met mensen die zich blijkbaar graag beledigd voelen.quote:Op donderdag 28 juni 2012 12:35 schreef BrainTeaser het volgende:
In mijn ogen gaat het hoe dan ook lullig overkomen voor mensen die wel wat van plan waren, ongeacht de formulering...
+1quote:
Heb je ook een punt ja!quote:Op donderdag 28 juni 2012 19:30 schreef Litpho het volgende:
[..]
De vraag is natuurlijk ook hoe tactvol je moet zijn naar mensen die niet snappen dat de dag wellicht niet om hen draait. Oftewel, wees beleefd maar hou niet teveel rekening met mensen die zich blijkbaar graag beledigd voelen.
Iets later vond ik niet zo erg.. Maar vond het wel fijn dat iedereen redelijk stipt was. We stonden 'verplicht' in het rijtje en dan is het wel fijn dat je al na een kwartier de zaal in kan om te mengen omdat de meeste er dan al zijnquote:Op vrijdag 29 juni 2012 23:32 schreef Sts het volgende:
Hoi, ik heb een vraagje![]()
Word je als feestgast eigenlijk stipt op tijd verwacht of is het zoals bij elk ander feestje normaal dat je net iets later komt? Nu hád ik natuurlijk de ceremoniemeesters kunnen vragen, maar het feestje is morgen al
Ok, ik had al zo'n vermoeden dat op tijd komen nu wel goed wasquote:Op zaterdag 30 juni 2012 09:57 schreef PriemGirl het volgende:
[..]
Iets later vond ik niet zo erg.. Maar vond het wel fijn dat iedereen redelijk stipt was. We stonden 'verplicht' in het rijtje en dan is het wel fijn dat je al na een kwartier de zaal in kan om te mengen omdat de meeste er dan al zijn
Anders is het lang staan wachten als iedereen wat aan de late kan is.
My 2 ct
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |