Aflevering was best wel heel prima! En dat kwam voornamelijk door het verhaal rondom Dan, en dat iedereen erachter kwam dat hij GG was. Hij was degene die ik al vermoedde gezien hij geheimzinnig deed over zijn final chapter maar ik moet zeggen dat hij de goede keuze is geweest. Ze hebben het ook goed uitgelegd.
De reacties van allerlei mensen vond ik echt geweldig. Dorota aan de drank, en allerlei korte cameo's met oude karakters. Vanessa had ik niet verwacht. Die vriendin van Jenny had ik absoluut niet verwacht. Juliette dan weer wel, maar ook dat was leuk. Maar Rachel Bilson samen met Kristen Bell? ( aka Summer Roberts met Veronica Mars ) Dat was echt geweldig, haha! die knipoog ook van Kristen, haha. Ik vond het ook leuk dat de karakters ook hun eigen verdachten bekend maakten toen ze wisten dat het Dan was. En ik ben blij dat ze hem njet hebben laten vallen ofzo. Jenny wist dus ook gewoon dat Dan GG was. Klonk ook oprecht logisch toen hij het uitlegde aan Rufus. En ook dat hij de site stopte na ongeluk van Blair en Chuck..dat Chuck dat als positief zag naar Dan toe.
Chuck/Blair, en Dan/Serena waren voorspelbaar. Maar ergens toch leuk dat ook laatstgenoemden gingen trouwen.
5 jaar later stukje vond ik prima. Maar die allerlaatste scene had niet gehoeven. Bij desperate housewives hadden ze ook zoiets, dat je een nieuwe housewives zag met een nieuw geheim. Ik vond het geweldig in die serie, maar hier had het niet gehoeven.
Enige vraagstuk..wij hoorden altijd Kristen Bell's stem. Moeten we nu dus denken dat die stem meer als lezer stem was bedoeld? dus dat ze de gg posts las en dat wij die hoorden met haar stem?
toffe finale dus wel. Ergens ga ik het wel een heel erg klein beetje missen. Blair vooral en Dorota