Nu ongeveer 12% volgens zo'n huidplooimeting (zelf gedaan). Maar dat is vrij hoog voor mijn doen eigenlijk. 8% volgens zo'n apparaat dat je vast pakt met je handen, maar die zijn onzin.quote:
Volgens mij mag je rug horizontaler, en mogen je benen verticaler. Meer richting een stiff legged deadlift in feite. Maar goed, dit moet je zelf even uitproberen, afhankelijk van je mechanica.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:25 schreef Warsaw het volgende:
Net voor het eerst de Pendlay Row gedaan, hieronder het filmpje. Wat vinden jullie van mijn houding? Was de eerste keer zoals ik al zei, dus kan wellicht beter. Wat is de plek waar ik de stang precies heen moet brengen? Mijn borst las ik op de Stronglifts website. klopt dat?
Trouwens echt een aanrader, jezelf filmen en terugkijken. Vooral bij gebrek aan goede instructeurs en een trainingspartner.
Je kijkt nu recht een spiegel in of niet? Probeer je nek rechter te houden, dus kijk de grond in, beetje een natuurlijke houding tov je rug. Doordat je nu recht naar voren kijken ben je eigenlijk je rug "omhoog" aan het trekken.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:25 schreef Warsaw het volgende:
Net voor het eerst de Pendlay Row gedaan, hieronder het filmpje. Wat vinden jullie van mijn houding? Was de eerste keer zoals ik al zei, dus kan wellicht beter. Wat is de plek waar ik de stang precies heen moet brengen? Mijn borst las ik op de Stronglifts website. klopt dat?
Trouwens echt een aanrader, jezelf filmen en terugkijken. Vooral bij gebrek aan goede instructeurs en een trainingspartner.
Het is even wennen, maar voor je het weet doe je het automatisch.quote:Op donderdag 26 april 2012 10:56 schreef Levolution het volgende:
Alternate doe ik niet, voelt toch assymetrisch aan. Of zou ik het toch moeten doen?
Zijn er nadelen aan verbonden? Gescheurde biceps heb ik wel eens gehoord.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:02 schreef Snakey het volgende:
[..]
Het is even wennen, maar voor je het weet doe je het automatisch.
Dit zijn iets andere straps, maar hij laat het uiteinde dus naar de duim wijzen.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:06 schreef Zith het volgende:
Nippletoe laat hier zien hoe hij straps doet, vanaf 3:30
Ja dat gaat dus de verkeerde kant op. Kinderen zijn verantwoordelijkheid van de ouders. Als de ouders niks van voeding snappen, dan is er grote kans dat het uit de hand loopt.quote:Bijna kwart Nederlandse kinderen te dik
Laatste update: 26 april 2012 11:08
info
AMSTERDAM - Van de Nederlandse kinderen tussen de 10 en 12 jaar oud heeft 22 procent overgewicht. Ongeveer 6 procent van de kinderen heeft zelfs extreem overgewicht.
Foto: Gezondheidsnet
Dat blijkt uit een studie in zeven Europese landen, zo meldde het Amsterdamse VUmc donderdag.
Uit het onderzoek onder ruim 7000 schoolkinderen blijkt dat Nederlandse kinderen in vergelijking met andere landen veel frisdrank drinken, zo'n 0,6 liter per dag.
Ook blijken jongens meer frisdrank te drinken en meer tv te kijken dan meisjes, al sporten die juist weer minder. Ook zijn kinderen van hoger opgeleide ouders slanker.
Culturele tradities
In vergelijking met andere landen valt de situatie in Nederland echter mee, al is die volgens de onderzoekers wel zorgelijk. In Griekenland echter is zelfs de helft van de schoolkinderen tussen de 10 en 12 jaar oud te dik en heeft 21 procent van de hen extreem overgewicht.
Volgens de onderzoekers zijn de verschillen tussen landen lastig te verklaren. ''Het is duidelijk dat er verschillen zijn in de culturele tradities, familiegebruiken en eetgewoonten tussen de verschillende Europese landen'', zegt onderzoeksleider Johannes Brug.
Denk dat ze hier over het algemeen teveel suikers eten en in Griekenland een combinatie van veel koolhydraten en vetten.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:12 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ja dat gaat dus de verkeerde kant op. Kinderen zijn verantwoordelijkheid van de ouders. Als de ouders niks van voeding snappen, dan is er grote kans dat het uit de hand loopt.
En die 'Griekse' mediterranese dieet werkt ook niet, blijkbaar.
Er lijkt een correlatie te zijn tussen biceps trainen en biceps scheuren op de deadlfit, wrs omdat biceps minder flexibel worden. Maar het blijft een zeldzaamheid en denk niet dat het bij 'onze' gewichten van belang is. Verder dus inderdaad alleen bij de onderhandse grip, omdat je biceps voor deze positie zorgen (palm naar boven draaien) en er dan dus erg veel gewicht gaat hangen op een 1 spier.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:04 schreef Levolution het volgende:
[..]
Zijn er nadelen aan verbonden? Gescheurde biceps heb ik wel eens gehoord.
Wil je een gescheurde biceps krijgen, moet je wel veel gewicht pakken. Denk niet dat wij ons daar zorgen over hoeven te maken.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:04 schreef Levolution het volgende:
[..]
Zijn er nadelen aan verbonden? Gescheurde biceps heb ik wel eens gehoord.
Klopt, heb wel eens met verbazing naar het programma 'help mijn kind is te dik' gekeken. Wat een niveau echt somsquote:Op donderdag 26 april 2012 11:25 schreef Snakey het volgende:
Ik zag een tijdje geleden een programma over voeding waarbij ouders en kinderen werden onderwezen. Er was een moeder die niet wist dat melk van koeien kwam en niet van de supermarkt...
Over laag opgeleiden gesproken. Het is echt om te janken hoe weinig mensen van voeding weten.
En een verkeerde form. Er is ergens een filmpje waarbij het fout gaat bij iemand, je ziet zijn biceps afscheuren... Maar die pakt een behoorlijk gewicht waarmee hij tijdens de deadlift een soort van curl probeert te maken. Dan gaat het fout inderdaad.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:24 schreef Thom90 het volgende:
[..]
Wil je een gescheurde biceps krijgen, moet je wel veel gewicht pakken. Denk niet dat wij ons daar zorgen over hoeven te maken.
oh fuck man je ziet het gewoon gebeuren dat die bicep terug trekt. .quote:Op donderdag 26 april 2012 11:24 schreef Zith het volgende:
[..]
Er lijkt een correlatie te zijn tussen biceps trainen en biceps scheuren op de deadlfit, wrs omdat biceps minder flexibel worden. Maar het blijft een zeldzaamheid en denk niet dat het bij 'onze' gewichten van belang is. Verder dus inderdaad alleen bij de onderhandse grip, omdat je biceps voor deze positie zorgen (palm naar boven draaien) en er dan dus erg veel gewicht gaat hangen op een 1 spier.
Veilig om te kijken
Bloedneus tijdens het DLen?pussy
Minder veilig
Hoe graag wil je het resterende buikvet verbranden.... IF is wel ideaal hiervoor.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:25 schreef JanKort het volgende:
Wie heeft er een goeie tip voor me?
Tijdje aan het cutten, zeker sinds ik IF gaat dat voorspoedig.
Nu vind ik dat mn vet op het onderste deel van mn buik nog te veel is. Echter mn schouders en benen vind ik nu wel meer dan zat "gecut". Moet niet veel meer af heb ik het idee.
Kwestie van gewoon doorgaan op deze manier of die ondrste buikhelftop de koop toenemen en nu op onderhoud gaan eten?
Shit dude. Wat the fuck.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:24 schreef Zith het volgende:
[..]
Er lijkt een correlatie te zijn tussen biceps trainen en biceps scheuren op de deadlfit, wrs omdat biceps minder flexibel worden. Maar het blijft een zeldzaamheid en denk niet dat het bij 'onze' gewichten van belang is. Verder dus inderdaad alleen bij de onderhandse grip, omdat je biceps voor deze positie zorgen (palm naar boven draaien) en er dan dus erg veel gewicht gaat hangen op een 1 spier.
Veilig om te kijken
Bloedneus tijdens het DLen?pussy
Minder veilig
I call bullshit, plaatselijke vetverbranding is in de praktijk eigenlijk niet mogelijk, ook niet met IF. In dat artikel, dat ik zeer haastig heb doorgebladerd, zie ik ook voornamelijk een wetenschappelijke theorie die het zou kunnen verklaren gekoppeld met anekdotisch bewijs (en we weten allemaal dat dat eigenlijk geen bewijs is), en nergens onderzoeken die dit daadwerkelijk kunnen bevestigen.quote:Op donderdag 26 april 2012 11:31 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Hoe graag wil je het resterende buikvet verbranden.... IF is wel ideaal hiervoor.
http://www.leangains.com/(...)d-stubborn-body.html
Je kan ook je vast wat verhogen, zodat je lichaam meer tijd heeft om de wat lastige plekken aan te pakken.
Hij heeft het ook niet over plaatselijk vet. Maar het 'laatste' vet wat moeilijker weg te krijgen is als je onder de 10% zit.quote:Op donderdag 26 april 2012 12:25 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
I call bullshit, plaatselijke vetverbranding is in de praktijk eigenlijk niet mogelijk, ook niet met IF. In dat artikel, dat ik zeer haastig heb doorgebladerd, zie ik ook voornamelijk een wetenschappelijke theorie die het zou kunnen verklaren gekoppeld met anekdotisch bewijs (en we weten allemaal dat dat eigenlijk geen bewijs is), en nergens onderzoeken die dit daadwerkelijk kunnen bevestigen.
Maar goed, in de praktijk komt het toch neer op lekker door blijven cutten, uiteindelijk gaat ook dat stubborn fat wel weg.
Mijn rug mag idd nog wel wat horizontaler! Benen verticaler lukte me gister niet echt, misschien komt het omdat ik lang ben, en als ik verticaler ga met mijn benen kan ik tussen de reps door niet meer de grond raken met de bar, en dat is wel de bedoeling.quote:Op donderdag 26 april 2012 09:21 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Volgens mij mag je rug horizontaler, en mogen je benen verticaler. Meer richting een stiff legged deadlift in feite. Maar goed, dit moet je zelf even uitproberen, afhankelijk van je mechanica.
http://stronglifts.com/ho(...)h-correct-technique/
Thanks, goed filmpje!quote:Op donderdag 26 april 2012 09:30 schreef Zith het volgende:
Iemand genaamd Glen Pendlay legt graag de Pendlay Row voor je uit.
Bedankt voor de tip, zal deze tip de volgende keer meenemen!quote:Op donderdag 26 april 2012 10:51 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Je kijkt nu recht een spiegel in of niet? Probeer je nek rechter te houden, dus kijk de grond in, beetje een natuurlijke houding tov je rug. Doordat je nu recht naar voren kijken ben je eigenlijk je rug "omhoog" aan het trekken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |