Altijd die japanners weer héquote:
Mag ik dan appelsap?quote:Op zaterdag 28 april 2012 19:40 schreef stefanhaan het volgende:
Ik vind dat we met het gitaristen topic een keer met banjo's en ukelele's moeten gaan zitten jammen. Met wat bier derbij. Dit zou een epische track opleveren.
Vers geperste appelsap nog wel.quote:
Quote voor het nageslacht.quote:Op zaterdag 28 april 2012 19:42 schreef stefanhaan het volgende:
elektrische gitaren zijn nergens voor nodig.
Friggin' ranzig datquote:
Je mist het gedeelte over akoestischequote:
Ukuleles zijn kutquote:Op zaterdag 28 april 2012 19:40 schreef stefanhaan het volgende:
Ik vind dat we met het gitaristen topic een keer met banjo's en ukelele's moeten gaan zitten jammen. Met wat bier derbij. Dit zou een epische track opleveren.
Kom haten dan, jij mag dan wel trommelen op zo'n klein ding.quote:Op zaterdag 28 april 2012 19:46 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ukuleles zijn kut [ afbeelding ]
Maar banjo is uiteraard wel erg metal.quote:Op zaterdag 28 april 2012 19:46 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ukuleles zijn kut [ afbeelding ]
Baas wel.quote:
Trommelen is wel coolquote:Op zaterdag 28 april 2012 19:47 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Kom haten dan, jij mag dan wel trommelen op zo'n klein ding.
Geven we je ook wel zo'n bierpet, trommelen en pilzen tegelijk.quote:
quote:Op vrijdag 27 april 2012 22:36 schreef Aresdreams het volgende:
[ afbeelding ]
Gebroederlijk samen in het winkelpand waar ze beide vandaan komen
Dus, het grote Ares verkoopt wat topic:
[TK] 1 x Gitaar en 1 x Bas
Genakt: ik houd die schecter voor je achter, totdat je na je vakantie misschien iets meer er over weet.
En als we het toch over winkels toevoegen hebben:
Let's Play: http://letsplaymusiccenter.nl/
stefanhaan: 't is daar naar mijn mening een stuk gezelliger en leuker om iets te kopen dan bij de feedback, oke, ze hebben minder, maar gun 't ze gewoon meer. 200 meter verder dan feedback zitten ze (tussen de 2 spoorwegovergangen in).
ik heb geen stipjes meer op me fretboard staan, maar een hele tekening, hoe doe ik dit nu?quote:Op zaterdag 28 april 2012 19:29 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, gewoon opeenvolgende noten spelen. Waar de stipjes op je fretboard bij staan
Op gevoel wat van boven naar beneden op en neer gaan en af en toe van snaar wisselen of er eentje overslaan.quote:Op zaterdag 28 april 2012 20:09 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
ik heb geen stipjes meer op me fretboard staan, maar een hele tekening, hoe doe ik dit nu?
Ooit eens gehad... midden tijdens de set ff het toilet opzoekenquote:Op zaterdag 28 april 2012 20:10 schreef stefanhaan het volgende:
[..]
Op gevoel wat van boven naar beneden op en neer gaan en af en toe van snaar wisselen of er eentje overslaan.
Als je mis slaat maakt niet uit, gewoon kijken naar het publiek alsof je geconstipeerd bent. Zij zullen dit begrijpen,
Gewoon de roadie vragen om een sigaret, broek open en dan in een plantenbak ploempen. En uiteraard tijdens dit alles even een solo wingen.quote:Op zaterdag 28 april 2012 20:11 schreef Aresdreams het volgende:
[..]
Ooit eens gehad... midden tijdens de set ff het toilet opzoeken
was toch al een kut zaal, dus dat maakte verder ook niet uit...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |