Misschien Hero Brinkman.quote:Op woensdag 25 april 2012 22:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Uiteindelijk speelt hij als autist een spelletje solitaire op een kazernekamertje op de Veluwe. Dat is zijn lot. En misschien nog een 'film' maken door het monteren van youtube-filmpjes.
De volkskrant komt met het volgende complotje:quote:Op woensdag 25 april 2012 22:04 schreef LXIV het volgende:
Iemand al een idee waarom Wilders politiek zelfmoord gepleegd heeft?
quote:'Wilders vertrekt waarschijnlijk - net als Ayaan - naar Amerika'
Het anti-islam boek van Wilders dat binnenkort officieel uitkomt, dient volgens jurist Sander Terphuis gezien te worden als een sollicitatiebrief voor een topfunctie in de VS. 'Het is wel heel erg pijnlijk voor Henk, Ingrid, de AOW'ers en in feite voor het hele land dat Wilders ons gebruikt als springplank voor zijn eigen succes en positie.'
Lees verder: http://www.volkskrant.nl/(...)--naar-Amerika.dhtml
Maar daar hoeft hij die onderhandelingen toch niet voor te laten klappen?quote:Op woensdag 25 april 2012 22:49 schreef Terecht het volgende:
[..]
De volkskrant komt met het volgende complotje:
[..]
De huidige VVD is nog wel stom genoeg om het nog een keer te proberen, maar het CDA zal er denk ik niet snel nog een keer intrappen.quote:Op woensdag 25 april 2012 22:45 schreef Truffelvarken het volgende:
Wilders PVV kreeg volgens hem te weinig van zijn punten verzilverd, en zijn punten die wel op de agenda stonden werden door de Leersens, linkse ambtenaren en een klein maar zeer machtig deel van het zieltogende CDA gesaboteerd.(Daar had de PVV gelijk in)
De VVD zal, als ze samen aan een meerderheid kunnen komen,(dat zou me niks verwonderen) zo weer met hem in zee gaan, desnoods samen met de licht groeiende, van het CDA en CU snoepende SGP.
Dan krijgen we eindelijk weer een kabinet dat de rit uitzit.
Het worden interessante tijden.
Nou ja, de PVV moest het wel hebben van problemen in de samenleving. Dat is ook waarom ze nooit met oplossingen zijn gekomen.quote:Op woensdag 25 april 2012 22:58 schreef LXIV het volgende:
Het enige wat ik kon bedenken (maar dat zal ook niet werken), is dat hij Nederland maximale schade wilde berokkenen, waardoor de economie instort, om op die manier de weg vrij te maken naar een nog grote aanhang voor een nog rechtsere partij.
Maar dat dus ook niet gebeuren.
Of het was nog een ander complotje: Dat van zijn geheime geldschieters die flink gespeculeerd hebben op een val van het kabinet en de reaktie van de markten daarop. Die konden handpop Geert zo de stekker uit het kabinet laten trekken op elk moment. Ik hoop dat er binnenkort wat naar buiten komt over deze geldschieters uit de rechts-extremistische lagen van de VS en Israel. Dan wordt duidelijk waar mensen echt op gestemd hebben.quote:Op woensdag 25 april 2012 22:58 schreef LXIV het volgende:
Het enige wat ik kon bedenken (maar dat zal ook niet werken), is dat hij Nederland maximale schade wilde berokkenen, waardoor de economie instort, om op die manier de weg vrij te maken naar een nog grote aanhang voor een nog rechtsere partij.
Maar dat dus ook niet gebeuren.
Goede analyse, Wilders heeft zijn flair verloren. Maar goed, wellicht bedien ik mij wel van wishful thinking want hoewel ik het vroegah stiekem nog wel goed vond dat ze in ieder geval in de Kamer zaten om vanuit de oppositie een beetje tegengeluid te geven, ben ik die partij inmiddels echt meer dan zat. Hoe dan ook, die verkiezingen gaan weer bere-interessant worden.quote:Op woensdag 25 april 2012 13:23 schreef Weltschmerz het volgende:
Het is el aflopende zaak denk ik. Het PVV-electoraat is nogal van de bewegingen, dat zag je met Verdonks beweging ook. Ging het omhoog dan trekt het aan, is de weg naar beneden ingezet dan laat iedereen haar vallen. Wilders is niet meer in opkomst, en het in opkomst zijn was een belangrijk deel van zijn aantrekkingskracht.
Daar komt dan nog bij dat zijn trucjes en oneliners meer van hetzelfde worden, dat hij steeds minder aandacht krijgt van de media, dat zijn gedraai en zijn gelieg zelfs bij zijn electoraat zal doorsijpelen, dat er steeds meer vragen komen rondom zijn loyaliteit aan Israel ipv die aan Nederland. Ook is duidelijk dat hij niet alles helemaal anders en beter kon doen.
Maar het belangrijkste is misschien nog wel dat de Telegraaf de frontale aanval op hem geopend heeft. Vrij genant natuurlijk in journalistiek opzicht, maar dat was de steun voor hem ook. Ik denk niet dat de Telegraaf nu ophoudt met Marokkanencriminaliteit uitvergroten en autochtone criminaliteit doodzwijgen, maar de PVV-stemmer is natuurlijk ook makkelijk slachtoffer van de minder subtiele propaganda. Brinkman zal ook wel flink gaan uithalen en een podium krijgen, en zetels afpakken. Ik gok alvast op rond de tien zetels.
Ik roep dat al jaren. Negeren is de beste optie. Helaas zie je juist het tegenovergestelde waar elke tweet (!) van Wilders voorpaginanieuws is...quote:Op woensdag 25 april 2012 22:43 schreef Schadenfreude het volgende:
Het viel me in het debat gisteren op dat negeren een buitengewoon effectieve manier is om Wilders buitenspel te zetten. Normaal vindt hij altijd wel een manier om een relletje te schoppen, maar gisteren was hij vrij onzichtbaar. Aangezien VVD en CDA hem bij elk plannetje zullen inwrijven dat hij de kans had om mee te beslissen maar die kans verspeeld heeft en de linkse oppositie überhaubt niets met hem te maken heeft denk ik dat het de komende jaren mogelijk moet zijn om hem te negeren en hem zo buitenspel te zetten.
de geruchten gaan dat ~5 kamerleden van wilders op zouden stappen als wilders zijn handtekening wou zetten.quote:Op woensdag 25 april 2012 22:04 schreef LXIV het volgende:
Iemand al een idee waarom Wilders politiek zelfmoord gepleegd heeft?
Interessant. Even je postgeschiedenis erbij pakken om een inschatting te maken van jouw verstandelijke capaciteiten.quote:
Dan ben je snel klaar:quote:Op donderdag 26 april 2012 11:29 schreef nikk het volgende:
[..]
Interessant. Even je postgeschiedenis erbij pakken om een inschatting te maken van jouw verstandelijke capaciteiten.
quote:aantal posts: 6 (gemiddeld 1 per dag)
http://www.nu.nl/kabinets(...)n-aow-65-houden.htmlquote:PVV wil btw verlagen en AOW op 65 houden
Laatste update: 26 april 2012 13:17 info
DEN HAAG - De PVV wil volgend jaar het hoge btw-tarief verlagen van 19 naar 18 procent. Dat is goed voor de koopkracht van burgers en bedrijven, liet de partij donderdag weten.
Ook wil ze een aantal voornemens uit het regeerakkoord terugdraaien, zoals het verhogen van de AOW-leeftijd van 65 naar 66 jaar in 2020.
Het overheidstekort komt in de PVV-voorstellen volgend jaar uit op 4 procent.
De partij maakt hiermee een radicale ommezwaai.
De afgelopen weken overlegde ze met CDA en VVD over maatregelen om het tekort terug te dringen van 4,6 naar 3 procent in 2013, zoals Brussel wil. Daarbij lagen plannen op tafel om de btw juist te verhogen en de AOW-leeftijd al in 2015 op te trekken.
Pakket
VVD, CDA en PVV waren al een heel eind met een bezuinigingspakket. Doordat de onderhandelingen tussen de partijen zijn stukgelopen, viel afgelopen zaterdag het kabinet Rutte.
Nederland moet voor 30 april een pakket maatregelen naar Brussel sturen dat aan de Europese begrotingseisen tegemoet komt. Demissionair minister van Financiën Jan Kees de Jager is daarom bij verschillende fracties aan het polsen om te kijken op welke terreinen eventueel meerderheden kunnen worden gevonden.
Donderdagmiddag debatteert de Tweede Kamer daarover met De Jager.
quote:Op donderdag 26 april 2012 18:31 schreef mlg het volgende:
De PVV zal nooit meer regeren. Zelfs als hij de grootste is, zal geen partij met hem willen samenwerken. Andersom ook niet.
Nu VVD en CDA hem geen podium mee geven valt hij makkelijk te negeren. Als Pechtold maar niet teveel op hem in gaat. Hij zou het proces om hem uit te schakelen nog wel kunnen belemmeren.quote:Op donderdag 26 april 2012 18:55 schreef Oldie57 het volgende:
Wat is nu de beste strategie om Wilders voorgoed uit te schakelen (figuurlijk bedoeld natuurlijk)? Moet je hem keihard aanpakken in de debatten of gewoon niet meer reageren op zijn domme gelul? Met name Pechtold zou eens minder als een bok op de haverkist moeten springen, lijkt mij zo.
Als hij zich er maar aan houdt, dan is het zo afgelopen met Wilders.quote:Op donderdag 26 april 2012 18:58 schreef remlof het volgende:
Pechtold heeft in het vorige debat al helemaal niet meer op Wilders gereageerd. Alleen Arie Slob interrumpeerde hem nog af en toe om de één of andere reden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |