Overdrijf niet zo.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:15 schreef macca728 het volgende:
Probeer het eens, ik heb ook bewust voor een Aziatische vriendin gekozen, ja ok niet geimporteerd en als je elkaar kan verstaan is het wel handig.
Er gaat wel een wereld voor je open, maar ieder zijn eigen ding.
Een hekel aan (alle) Nederlandse vrouwen lijkt mij nogal overdreven. Bovendien zullen er ook genoeg Aziatische/Oostblok vrouwen zijn waar jij een hekel aan zal hebben.quote:Op woensdag 25 april 2012 18:58 schreef Macabrefuture het volgende:
Ik heb ook een hekel aan Nederlandse vrouwen. Ik ga ook over op Oostblok en Aziatische dames.
Ik heb een compromis oplossing hiero; Italiaans.quote:Op woensdag 25 april 2012 18:58 schreef Macabrefuture het volgende:
Ik heb ook een hekel aan Nederlandse vrouwen. Ik ga ook over op Oostblok en Aziatische dames.
Veel autochtoon - autochtoon relaties eindigen ook in echtscheiding. Zo'n opmerking zegt dus eigenlijk helemaal niks wanneer het niet in verhouding tot andere relaties wordt gezet.quote:Op woensdag 25 april 2012 19:07 schreef paddy het volgende:
Quote:
De buitenlandse vrouwen volgen de man naar Nederland en vestigen zich hier. Veelal eindigen de relaties echter in een echtscheiding, aldus Latten.
Mja, snap de vrouwen wel, snap alleen niet waar de Nederlandse nuchterheid van de man is gebleven.
Mischien doe ik dat ook welquote:Op woensdag 25 april 2012 19:09 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Overdrijf niet zo.(En ja, ik als halve Aziaat waarvan kwart Chinees vind dat behoorlijk overdreven.)
Ja misschien gaat er een wereld voor je open als je zelf een lompe boerenpummel bent die normaal gesproken nooit met 'allochtonen'/Aziaten in aanraking komt.
[..]
Een hekel aan (alle) Nederlandse vrouwen lijkt mij nogal overdreven. Bovendien zullen er ook genoeg Aziatische/Oostblok vrouwen zijn waar jij een hekel aan zal hebben.
Dat je misschien niet op het standaard Nederlandse uiterlijk/mentaliteit valt is wat anders, maar zeggen "Ik heb een hekel aan Nederlandse vrouwen" vind ik behoorlijk overdreven, want dat betekent dat als je in Nederland woont, je de hele dag walgend rondloopt.
Ook als je smaak Thais is, zal de gemiddelde Thaise vrouw niet op een 9,5 uitkomen in jouw ogen.quote:Op woensdag 25 april 2012 17:46 schreef KreKkeR het volgende:
Jij begrijpt niet dat zoiets grotendeels een kwestie van smaak is?
Ja, laten we vooral net doen alsof die losers die op zo'n site winkelen vooral daar zitten omdat de vrouwen daar veel meer in hun smaak vallen en niet omdat ze gewoon een loser zijn en Nederlandse vrouwen minder afhankelijk zijn en dus liever alleen dan met een loser.quote:Sommige mannen zullen meer vallen op het uiterlijk van Russische, Thaise, etc, etc vrouwen dan op het uiterlijk van Nederlandse vrouwen. En anderen vallen weer meer op Nederlandse vrouwen. En weer anderen vallen misschien meer op Russische maar nemen uiteindelijk genoegen met een (in hun ogen) minder mooie Nederlandse, etc.
Waarschijnlijk is het wederzijds!quote:
Bedoel er alleen mee te zeggen dat dat onderdanigheid dus wel mee valt. Die onderdanigheid gaat er snel af wanneer ze door hebben wat hier hun rechtten zijn.quote:Op woensdag 25 april 2012 19:27 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Veel autochtoon - autochtoon relaties eindigen ook in echtscheiding. Zo'n opmerking zegt dus eigenlijk helemaal niks wanneer het niet in verhouding tot andere relaties wordt gezet.
Het "Nederlandse vrouwen-ABN", waarbij het woord "ik" in iedere zin minimaal een stuk of vijf keer voorkomt, is in mijn optiek mij niet veel beter...quote:Op woensdag 25 april 2012 19:53 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
Het verbaast me trouwens dat de Russische postorderbruid zo populair is. Er zullen heus mooie Russische vrouwen zijn hoor, maar ik vind de gemiddelde Russische vrouw helemaal niet zo mooi, maar groot, lomp, breed hoofd, lomp accent (dikke 'l'), manachtige stem.
Ook buiten de keuken.quote:Op woensdag 25 april 2012 19:10 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Ik heb een compromis oplossing hiero; Italiaans.
Minstens zoveel gezeik aan je hoofd.
Maar in de keuken heb je er tenminste nog wat aan.
Russische vrouwen in Rusland zijn vaak erg knap, totdat ze de 35 bereiken. Daarna.. tjaquote:Op woensdag 25 april 2012 19:53 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
Het verbaast me trouwens dat de Russische postorderbruid zo populair is. Er zullen heus mooie Russische vrouwen zijn hoor, maar ik vind de gemiddelde Russische vrouw helemaal niet zo mooi, maar groot, lomp, breed hoofd, lomp accent (dikke 'l'), manachtige stem.
Ah okquote:Op woensdag 25 april 2012 20:14 schreef paddy het volgende:
[..]
Bedoel er alleen mee te zeggen dat dat onderdanigheid dus wel mee valt. Die onderdanigheid gaat er snel af wanneer ze door hebben wat hier hun rechtten zijn.
Eens. Als we kijken naar mannen die speciaal naar zulke landen toe gaan om een vrouw mee te nemen hierheen kunnen we niet anders doen dan concluderen dat zulke mannen lelijk, sociaal niet helemaal 100% zijn en simpelweg geen Nederlandse vrouw kunnen krijgen.quote:Op woensdag 25 april 2012 09:02 schreef Angel-Joy het volgende:
Lol
Meestal zijn dat mannen die zelf lelijk zijn
Maar dat kunnen we dus ook zeggen over die Russische/Thaise/ whatever vrouwen.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:46 schreef Ziba het volgende:
[..]
Eens. Als we kijken naar mannen die speciaal naar zulke landen toe gaan om een vrouw mee te nemen hierheen kunnen we niet anders doen dan concluderen dat zulke mannen lelijk, sociaal niet helemaal 100% zijn en simpelweg geen Nederlandse vrouw kunnen krijgen.
Nee, zijn vaak mooie vrouwen die de mannen gebruiken. Ik weet niet wat ik daarvan moet vinden. Ik denk wel triest maar aan de andere kant ook wel weer slim.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:57 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Maar dat kunnen we dus ook zeggen over die Russische/Thaise/ whatever vrouwen.
Ja goed, het zijn vrouwen die duidelijk op één ding uit zijn: een huwelijk en kinderen. Maar zo zijn er ook genoeg mannen hoor.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:59 schreef Ziba het volgende:
[..]
Nee, zijn vaak mooie vrouwen die de mannen gebruiken. Ik weet niet wat ik daarvan moet vinden. Ik denk wel triest maar aan de andere kant ook wel weer slim.
Dat is niet altijd het geval. Ik ken en aantal Braziliaanse en Colombiaanse vrouwen die met Nederlanders zijn getrouwd die voor dat doel naar hun land kwamen. en een aantal van die Nederlanders hebben een leuke baan, een goede vriendengroep, zien er niet slecht uit en zijn sociaal vaardig, maar hadden na een aantal negatieve ervaringen met Nederlandse vrouwen besloten dat het allemaal aan die Nederlandse vrouwen lag, en zijn elders gaan zoeken.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:46 schreef Ziba het volgende:
[..]
Eens. Als we kijken naar mannen die speciaal naar zulke landen toe gaan om een vrouw mee te nemen hierheen kunnen we niet anders doen dan concluderen dat zulke mannen lelijk, sociaal niet helemaal 100% zijn en simpelweg geen Nederlandse vrouw kunnen krijgen.
quote:Op woensdag 25 april 2012 09:27 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Bij dat programma Exotische Liefde: "Ze doen tenminste wat je zegt."
Ja, want als dat eenmaal binnen is komt de man er al helemaal niet meer vanaf.quote:Op donderdag 26 april 2012 00:08 schreef Krantenman het volgende:
[..]
Ja goed, het zijn vrouwen die duidelijk op één ding uit zijn: een huwelijk en kinderen. Maar zo zijn er ook genoeg mannen hoor.
quote:Op donderdag 26 april 2012 09:22 schreef Ffleamig het volgende:
en altijd haar gaten ter beschikking stelt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |