Zijn dit niet érg weinig carbs? Dat je onder de 20 'moet' blijven, wil niet zeggen dat het verstandig is om er zo ruim onder te gaan zitten (nog geen 10). Maar ik heb niet zoveel verstand van low carb.quote:Op maandag 23 april 2012 08:24 schreef XcUZ_Me het volgende:
Planning:
O: h.k.-pannenkoek (2)
L: salade met gerookte kip + gekookt eitje (2)
T: kaas, cabernossi (<1)
D: gehakt met champignonroerbakgroente, bak witlofsalade (4)
T: wat crème fraîche (1)
Nou ik ga dinsdag overdag verhuizen en verven en woensdag afmaken, maar de normale mensen werken dan gewoon denk ikquote:Op maandag 23 april 2012 09:38 schreef Perruche het volgende:
[..]
Oei! Nou succes dan maarAls er nog gesjouwd moet worden hoor ik het wel
had ook nog IQ84 van Murakami gekocht & een Spaans kookboek, alleen is de baggage van vriendje waar dit inzat verdwenen
Haha ja, ik dacht al, nou V1z, volgens mij zijn het eierenquote:Op maandag 23 april 2012 09:34 schreef Perruche het volgende:
Todos hablamos el espanjol muy bien aki.
Trouwens maria, ik lees nu een boek van Zadie Smith (over schoonheid) > ik moest aan jou denken! Goed boek wel.
Vanwege dat eerstequote:Op maandag 23 april 2012 09:41 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Haha ja, ik dacht al, nou V1z, volgens mij zijn het eieren![]()
Zadie Smith![]()
Moest je aan mij denken ivm het feit dat ik haar aan alles en iedereen aanraad of vanwege iets anders?
Zelf vind ik White Teeth wel toffer dan On Beauty!
En bedankt hequote:Op maandag 23 april 2012 09:40 schreef Nallie het volgende:
[..]
Nou ik ga dinsdag overdag verhuizen en verven en woensdag afmaken, maar de normale mensen werken dan gewoon denk ik
Nou je bent welkom danquote:
Had ik ook met White Teeth hoor! Maar uiteindelijk kom je er wel in!quote:Op maandag 23 april 2012 09:44 schreef Perruche het volgende:
[..]
Vanwege dat eerste![]()
White Teeth heb ik inderdaad ook maar daar kwam ik niet doorheen, misschien omdat ik die in het Engels heb? Maar zelfs nu in het Nederlands vind ik het op de e.o.a. manier "lastig te lezen"; soms gebruikt ze echt een soort van spreektaal, is het onduidelijk wie wat zegt in de dialogen, veel "indirect" duidelijk maken enzo. Je moet wel geconcentreerd blijven, zeg maar. Ik geef White Teeth over een tijdje nog wel een kans.
Ja, Zadie Smith schrijft (vooral in White Teeth!) vaak nogal als een soort rollercoaster en een metaforenfeestjequote:Op maandag 23 april 2012 09:44 schreef Perruche het volgende:
[..]
Vanwege dat eerste![]()
White Teeth heb ik inderdaad ook maar daar kwam ik niet doorheen, misschien omdat ik die in het Engels heb? Maar zelfs nu in het Nederlands vind ik het op de e.o.a. manier "lastig te lezen"; soms gebruikt ze echt een soort van spreektaal, is het onduidelijk wie wat zegt in de dialogen, veel "indirect" duidelijk maken enzo. Je moet wel geconcentreerd blijven, zeg maar. Ik geef White Teeth over een tijdje nog wel een kans.
En toffe hakken blijven dragenquote:
quote:
Wat er staat is lekkerquote:Op maandag 23 april 2012 09:31 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ml, zo'n vermoeden had ik al hoorMaar ik heb wel vaker semi-grootse plannen
![]()
Heb overigens wel weer bijna een weekmenuutje rond, moet alleen woensdag nog! Uit mn hoofd:
Maandag: gegrilde zalm (vergeten uit de vriezer te halen dus kijken of het nog lukt) met haricot verts
Dinsdag: gekarameliseerde kip uit de oven met salade
Woensdag: ?
Donderdag: wraps met avocado-ei-spinazie-salade OF brood met geitenkaas/spinazie/honing/pijnboompitjes
Vrijdag: ehh even vergetenStaat thuis in mn docje iig
Zaterdag: bij een verjaardag
Zondag: pannenkoeken (maar misschien ook niet![]()
)
Goeiemorgen, Mo!
V1z, oe, ga zo kijkenBlije dingen op mijn wall
En ik zal mezelf nooit uitnodigen heur, ben ik veeeel te goed voor opgevoed
![]()
"quote:Op maandag 23 april 2012 10:00 schreef loveli het volgende:
Denk dat het omdat het een mannenomgeving is met 1 sympathieke vrouw wel kan meevallen. Als je "die bitch" of "dat wijf" genoemd wordt, zit je minder goed.
Nice!quote:Op maandag 23 april 2012 09:55 schreef _aurum_ het volgende:
Lol @ plaatje in de OP
volgens mij doe ik het wel goed hiero, collega kwam terug uit Scandinavie en die wist te vertellen dat ik andere dingen ga doen binnen de toko. De samenvatting is dat ik mijn collega voorbijstreef en hij werkt hier 3,5 jaar langer dan mij. GWD
En ik ben blij dat ik geen manager ben, want dit is natuurlijk een shit storm in the making.
toffe site he!quote:Op maandag 23 april 2012 10:09 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Owjee.... ik zit op de site van David Lebovitz te kijken.
Nu wil ik bakken.
Ik geloof dat ik daar de komende twee weken nog even wegblijf van die sitequote:Op maandag 23 april 2012 10:09 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Owjee.... ik zit op de site van David Lebovitz te kijken.
Nu wil ik bakken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |