Ja, en dan zijn drama van een groundgame, en dat Brown's vechtstijl ook wel heel ongunstig is voor Wonderboy. iig weer een derailed hypetrainquote:Op zondag 22 april 2012 03:33 schreef Hooidraad het volgende:
Achteraf gezien wel een mismatch, iemand met 6 pro-fights tegen iemand met 11 UFC-fights.
Soort van Thiago Alves vs. Papi Abedi.
Wonderboy is ook al 29 dus zijn wrestling zal waarschijnlijk nooit een tweede natuur worden.quote:Op zondag 22 april 2012 03:36 schreef Cardizzle14 het volgende:
[..]
Ja, en dan zijn drama van een groundgame, en dat Brown's vechtstijl ook wel heel ongunstig is voor Wonderboy. iig weer een derailed hypetrain
quote:Op zondag 22 april 2012 03:25 schreef datisstom het volgende:
Hoe noem je zo'n trap dat je 360 graden draait en dan met de bal/hiel van je voet de zijkant van iemands hoofd raakt?
quote:Op zondag 22 april 2012 03:40 schreef Geo4kant het volgende:
360 spinning heelkick? Geen expert dus dunnow
quote:Op zondag 22 april 2012 03:44 schreef datisstom het volgende:
[..]![]()
Erg toffe trap, instant KO mits vol raak.
Bedoelt ge deze?quote:Op zondag 22 april 2012 03:25 schreef datisstom het volgende:
Hoe noem je zo'n trap dat je 360 graden draait en dan met de bal/hiel van je voet de zijkant van iemands hoofd raakt?
bedoel je deze?quote:Op zondag 22 april 2012 03:44 schreef datisstom het volgende:
[..]![]()
Erg toffe trap, instant KO mits vol raak.
Die is classic, Leko had toen geloof ik toch ook zijn gezicht behoorlijk aan gort?quote:
Wat is t toch ook een draakquote:
Bij JBJ vs. Hendo gaan ze precies hetzelfde zeggenquote:Op zondag 22 april 2012 03:54 schreef Geo4kant het volgende:
Kut op met je gehype.. most anticipated title fight in historyecht niet.
Met alle plezier, heerlijke main card dit!quote:Op zondag 22 april 2012 04:05 schreef Hooidraad het volgende:
Nu nog 6 fights, wordt weer een latertje mensen
Ik probeerde om 22u wat voor de slapen maar ik heb tot 1u wakker gelegenquote:Op zondag 22 april 2012 04:07 schreef slashdotter3 het volgende:
Zzzzz.... ogen beginnen dicht te vallen en nog 2 uur te gaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |