Jaquote:Op zaterdag 21 april 2012 13:27 schreef EilandjeOnline het volgende:
pffff , is het zoveel moeite om ff wat leuks van de OP te maken
Zet ik die er inquote:Op zaterdag 21 april 2012 14:20 schreef Happel het volgende:
[..]
Die van jezelf? [USA] Nieuwe series #15
Het wordt sneller gecancelled.quote:Op zaterdag 21 april 2012 14:40 schreef motorbloempje het volgende:
NYC22, wat is daar precies anders aan dan Rookie Blue?
Thanks voor de infoquote:Op zaterdag 21 april 2012 16:25 schreef Tim86 het volgende:
Southland is erg goed. Wel heel rauw, aparte stijl..je moet er van houden
Is het te vergelijken met iets bekends?quote:Op zaterdag 21 april 2012 16:25 schreef Tim86 het volgende:
Southland is erg goed. Wel heel rauw, aparte stijl..je moet er van houden
Niet echt. De rauwe stijl doet me een beetje denken aan The Shield, maar daar houdt het ook op. Ik zou gewoon 2 eps kijken en als je het dan niets vindt dan gaat het ook niet meer komenquote:Op zaterdag 21 april 2012 17:15 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Is het te vergelijken met iets bekends?
Vond ik ook niets. Proberen mee te liften op het succes van Mad Men..beetje net zo'n fail als die serie met die stewardessen, al vond ik die nog redelijk vermakelijk at first.quote:Op zaterdag 21 april 2012 18:19 schreef JDx het volgende:
Net aflevering 1 van Magic City geprobeerd, beetje wannabe 60s serie, na halve aflevering uitgezet.
De pilot van Pan Am heb ik in Amerika gezien en vond ik best leuk. Toen kwam het hier op net 5 en wilde ik het gaan volgen maar de afleveringen erna vond ik niet zo veel meer aan.quote:Op zaterdag 21 april 2012 18:44 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Vond ik ook niets. Proberen mee te liften op het succes van Mad Men..beetje net zo'n fail als die serie met die stewardessen, al vond ik die nog redelijk vermakelijk at first.
Hmm ik dacht dat het zo'n goede serie was.quote:Op zaterdag 21 april 2012 19:23 schreef Fir3fly het volgende:
Revenge is wel uitzonderlijke bagger. Mooie opzet en goede acteurs maar het wordt na een aflevering al een soort belabberde soap.
Is het ookquote:Op zaterdag 21 april 2012 19:26 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Hmm ik dacht dat het zo'n goede serie was.
Toch gewoon erg origineel?quote:
Das waar. Ik zal hem toch eens downloaden. Het klinkt ook als een beetje ingewikkelde serie dus ik denk dat ik er goed aan doe om met subs te downloadenquote:Op zaterdag 21 april 2012 20:05 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Is het ookGewoon zelf kijken of je het wat vind. Dat iemand anders het niks vind wil niks zeggen over de algemene kwaliteit of hoe goed jij t vind
Mha Psych vind ik wel iets anders. Die serie neemt zichzelf niet zo serieus en het draait meer om de humor dan het oplossen van de misdaden. Enige serie uit dat rijtje die ik kan waarderenquote:Op zaterdag 21 april 2012 20:10 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Toch gewoon erg origineel?
Een excentrieke weirdo die misdaden oplost, met een love interest als partner die hem onder controle moet houden.
Ongezien sinds The Mentalist. En Lie To Me. En Castle. En Psych. En Bones. En The Finder.
Oh dat vond ik een verschrikkingquote:
Omg, whyquote:Op zaterdag 21 april 2012 12:36 schreef rhubarbje het volgende:
Het loopt al weer een paar weken maar ik ben echt weg van gcb!
Dat wou ik even kwijt
Na de eerste paar eps is het briljant. Lekker over de top. Maar dan niet zo erg zoals bij GCBquote:Op zaterdag 21 april 2012 20:23 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Oh dat vond ik een verschrikkingIk ging hem kijken om Kris Polaha
maar de serie is echt bagger
Ik kan nooit echt door kijken als ik het bagger vind. Misschien maar goed ook want ik kijk al te veelquote:Op zaterdag 21 april 2012 20:24 schreef Tegan het volgende:
[..]
Na de eerste paar eps is het briljant. Lekker over de top. Maar dan niet zo erg zoals bij GCB. Er gebeurt tenminste lekker veel.
het onderwerp en de humor. Owja en ik ben sowieso een mega fan van de (diep gelovige) zuidelijke statenquote:
Inderdaad, Californication heeft dat toch net niet. Teveel op seks gericht.quote:Op zaterdag 21 april 2012 20:06 schreef JDx het volgende:
Damn, keek net weer 2 afleveringen van Entourage, heb de neiging om alle seizoenen weer te kijken, waarom is er nog geen serie zoals deze!
Klinkt als Numbers vs House.quote:Op zaterdag 21 april 2012 20:10 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Toch gewoon erg origineel?
Een excentrieke weirdo die misdaden oplost, met een love interest als partner die hem onder controle moet houden.
Ongezien sinds The Mentalist. En Lie To Me. En Castle. En Psych. En Bones. En The Finder.
Hoe durftie!quote:Op zondag 22 april 2012 12:39 schreef loezzzje het volgende:
Zo'n 10 jaar geleden keek ik geen 1 serie. Ik geef mijn vriend de schuld, die heeft me leren downloaden
Toen ik in de eerste zat was Engels mijn slechtste vak...echt onvoldoende na onvoldoende. Toen ik series ging volgenn werd het mn beste vak met ruime voldoendes ; een 8 als laagste cijfer ofzo ^^ dus dat is een groot voordeel geweest ^^quote:Op zondag 22 april 2012 13:37 schreef Tegan het volgende:
Owja, ik keek als kind enorm veel Amerikaanse tv hoor, maar dat echte volgen enzo kwam later. Toen keek ik gewoon standaard de hele middag series enzo op tv. Hoe old school. Misschien was ik toen al verpest haha. Ik heb er wel een ding aan overgehouden, ik kan me redelijk goed redden in het Engels
.
Oja, Charmed begon ik ook te kijken tegelijkertijd met Gilmore Girls! Daarna kwamen pas Grey's en Desperate. Ik weet nog dat ik me op vrijdagavonden na hockey training naar huis haaste om charmed te kunnen kijkenquote:Op zondag 22 april 2012 14:23 schreef Goofoyou het volgende:
Misschien dat internet dan toch goed is geweest om meer kijkers aan te trekken. Enige probleem is dat veel mensen het dan ook niet meer via de tv volgen
Ik begon al jong met series kijken, Gilmore Girls en Charmed waren echt mijn seriesMijn vader moest het ook echt opnemen als ik het niet op tv kon kijken. Nu is series volgen wel intensiever geworden door internet
Dat is geen probleem dat een oplossing nodig heeft. Dat komt omdat het een verouderd medium aan het worden is. Net als dat niemand meer per minuut wil betalen voor internet. Niemand blijft meer thuis voor een serie. Tv on demand enzo is de toekomst.quote:Op zondag 22 april 2012 14:23 schreef Goofoyou het volgende:
Misschien dat internet dan toch goed is geweest om meer kijkers aan te trekken. Enige probleem is dat veel mensen het dan ook niet meer via de tv volgen
Ik begon al jong met series kijken, Gilmore Girls en Charmed waren echt mijn seriesMijn vader moest het ook echt opnemen als ik het niet op tv kon kijken. Nu is series volgen wel intensiever geworden door internet
Daarom dat series op dvd ook steeds populairder worden.quote:Op zondag 22 april 2012 14:47 schreef Tegan het volgende:
[..]
Dat is geen probleem dat een oplossing nodig heeft. Dat komt omdat het een verouderd medium aan het worden is. Net als dat niemand meer per minuut wil betalen voor internet. Niemand blijft meer thuis voor een serie. Tv on demand enzo is de toekomst.
Zo is het bij mij ook ongeveer gegaan alleen was bij mij OTH de eerste serie die ik keek. En toen vroeg mijn vriend of hij de rest van de seizoenen ook moest downloaden (blijkbaar waren ze al halverwege seizoen 3 toen ik eraan begon) en toen zei ik yes pleasequote:Op zondag 22 april 2012 13:28 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Hoe durftie!
10 jaar geleden keek ik ook helemaal geen serie. Mijn zus keek altijd naar Gilmore Girls en ik kwam er een keer bijzitten ; allemaal grapjes erover maken e.d. ; totdat ik het zelf ook opeens heel leuk begon te vinden. Toen wou ik het elke week volgen op net5, en toen merkte ik ook wat reclames op van wat andere series die me wel wat leken ( Grey's en Desperate net zoals Tegan ) en zo werden het er steeds meer...OTH, en nog wat anderen. Toen we ook nog internet kregen en ik het downloaden had ontdekt...auch
Ziggo belde gister op of we interesse hadden in HBO en mijn vriend heeft het maar gelijk aangevraagd. Is het een beetje de moeite? Eerste 2 maanden zijn sowieso gratis en anders kunnen we het natuurlijk gauw genoeg weer opzeggen.quote:Op zondag 22 april 2012 15:15 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Daarom dat series op dvd ook steeds populairder worden.![]()
Maar een goed TV on demand system mag er wel eens komen in Nederland. Volgens mij is HBO bij ziggo de enige op het moment die de moeite waard is.
Ik heb het zelf nietquote:Op zondag 22 april 2012 15:58 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Ziggo belde gister op of we interesse hadden in HBO en mijn vriend heeft het maar gelijk aangevraagd. Is het een beetje de moeite? Eerste 2 maanden zijn sowieso gratis en anders kunnen we het natuurlijk gauw genoeg weer opzeggen.
Zelfde hier.quote:Op zondag 22 april 2012 13:39 schreef Tegan het volgende:
Ik keek voor de middelbare school al enorm veel Amerikaanse series. Dus Engels was altijd mijn beste vak.
DVD is imo ook een uitstervend medium... Nieuwe lichting computers hebben niet eens allemaal meer een dvddrive. Software op usbsticks wordt steeds gewoner. Mediaspelers en htpc's worden hot. Tv's gaan steeds meer filetypes ondersteunen en krijgen zelfs internetaccess.quote:Op zondag 22 april 2012 15:15 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Daarom dat series op dvd ook steeds populairder worden.![]()
Maar een goed TV on demand system mag er wel eens komen in Nederland. Volgens mij is HBO bij ziggo de enige op het moment die de moeite waard is.
Mja, ik heb niet eens een tvabo. Een downloadverbod gaat er vast sneller komen dan wij allemaal hopen. Dan zou ik zo'n alternatief wel overwegen. Iets zoals Hulu of Tivo in Amerika.quote:Op zondag 22 april 2012 16:15 schreef EilandjeOnline het volgende:
pas wanneer series niet meer te downloaden zijn zou ik zoiets aanschaffengoed om te weten dat dat iig al kan bij ziggo
Ik ook niet. Briljant was dat. Want een klasgenoot die ook wel heel goed was die moest wel blijven komenquote:Op zondag 22 april 2012 17:00 schreef Gray het volgende:
[..]
Zelfde hier.
Op een gegeven moment hoefde ik niet eens meer naar Engelse les.
Past simple enzo al die termen, ik ken nu het verschil nog niet. Dat gaat compleet op gevoelquote:Op zondag 22 april 2012 17:27 schreef Xaobotnik het volgende:
Tsja, wanneer je een taal veel hoort, helpt dat natuurlijk. dat is ook de reden dat Nederlanders bovengemiddeld goed zijn in Engels. Tegenwoordig is dat minder. Dat merk ik ook aan de jeugd. Gaat ook wel gelijk op met de trent van tekenfims die tegenwoordig meer nagesynchroniseerd worden, waar mijn generatie keek naar Superchannel, Sky, zonder ondertiteling, en daarnaast op Nederlandse zenders mèt ondertiteling.
Voor mij was Engels op de middelbare school ook vrij makkelijk. Als voorbereiding op een proefwerk keek ik gewoon wat films. Al die naamvallen met van die schemaatjes over hoe het zat met de present continuous, past simple, etc. Allemaal onzin. Ik deed het op routine, en cijfers van boven de 8 waren geen uitzondering voor me.
Tijdens mijn studie, toen ik minder naar films keek, en voor school amper met Engels bezig was, werd het wel minder. Zelfs toen ik naar de Uni ging, en daar veel Engelstalige vakken kreeg, was het minder. Puur doordat ik gewoon minder TV keek. Of misschien dat ik door mijn leeftijd ook minder flexibel was in linguïstiek opzicht.
Dat wordt nog flink afkicken of als en junk goed opzoek gaan naar underground download mogelijkheden als het zover is en alleen hbo beschikbaar is op NL TVquote:Op zondag 22 april 2012 17:40 schreef Tegan het volgende:
Mja, ik heb niet eens een tvabo. Een downloadverbod gaat er vast sneller komen dan wij allemaal hopen. Dan zou ik zo'n alternatief wel overwegen. Iets zoals Hulu of Tivo in Amerika.
Nouja, gezien wij als enige land geen verbod hebben en de hele wereld onderhand druk aan het downloaden is gaat dat niet ineens veranderen ofzo. Je moet dan meer bang gaan worden of de overheid individuen gaat aanklagen. Tot die tijd niets aan het handje. Verder proxy's, Tor enzo. Genoeg mogelijkheden.quote:Op zondag 22 april 2012 17:46 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
Dat wordt nog flink afkicken of als en junk goed opzoek gaan naar underground download mogelijkheden als het zover is en alleen hbo beschikbaar is op NL TV
Ik volg het ook niet via de tv. Sowieso lopen we in NL achter, wordt het op debiele tijdstippen uitgezonden en blijf je die kloten reclames houden. Stel ze zouden een serie on demand iets maken waarvoor je bv 12.50 per maand moet dokken, kun je onbeperkt de nieuwste en oudere series checken ZONDER reclame... sign me in.quote:Op zondag 22 april 2012 14:23 schreef Goofoyou het volgende:
Misschien dat internet dan toch goed is geweest om meer kijkers aan te trekken. Enige probleem is dat veel mensen het dan ook niet meer via de tv volgen
Ik begon al jong met series kijken, Gilmore Girls en Charmed waren echt mijn seriesMijn vader moest het ook echt opnemen als ik het niet op tv kon kijken. Nu is series volgen wel intensiever geworden door internet
Joh, mocht het ooit zover komen, dan word je gewoon lid van een private serverquote:Op zondag 22 april 2012 17:46 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
Dat wordt nog flink afkicken of als en junk goed opzoek gaan naar underground download mogelijkheden als het zover is en alleen hbo beschikbaar is op NL TV
quote:Op zondag 22 april 2012 17:53 schreef Tegan het volgende:
Nouja, ik houd het nieuws wel een beetje in de gaten en als ze in Nederland individuen gaan aanpakken ga ik wel voorzichtiger zijn hoor. Software dat download ik ook eigenlijk niet met die reden.
Mocht er een verbod komen dan is gelukkig alles wat ik nu binnen heb gehaald niet strafbaar haha.
Boeie dat het illegaal isquote:Op zondag 22 april 2012 18:47 schreef Tegan het volgende:
Nee niet omdat Brein achter me aan zou zitten. Maar omdat het illegaal is. Itt series en films enzo.
Maar blijkbaar is dat volgens BREIN niet voldoende. Al zitten die gasten natuurlijk ook voor hun eigen geld te werken.quote:Op zondag 22 april 2012 19:26 schreef Tegan het volgende:
Nope. Wij betalen daar thuiskopierheffing voor. Daarom dvd's kopen in Duitsland en/of ze gewoon niet gebruiken.
Brein gaat tot noch toe achter de uploaders aan. Want dat is dan weer wel illegaal. Net zo warrig als het gedoogbeleid.quote:Op zondag 22 april 2012 19:39 schreef Gray het volgende:
[..]
Maar blijkbaar is dat volgens BREIN niet voldoende. Al zitten die gasten natuurlijk ook voor hun eigen geld te werken.
Mediaplayer ftwquote:Op zondag 22 april 2012 19:26 schreef Tegan het volgende:
Nope. Wij betalen daar thuiskopierheffing voor. Daarom dvd's kopen in Duitsland en/of ze gewoon niet gebruiken.
Is die niet een tijd geleden afgeschaft?quote:Op zondag 22 april 2012 19:26 schreef Tegan het volgende:
Nope. Wij betalen daar thuiskopieerheffing voor. Daarom dvd's kopen in Duitsland en/of ze gewoon niet gebruiken.
Edit: Oh, zie hieronder.quote:Op zondag 22 april 2012 21:16 schreef feeling_sinister het volgende:
[..]
Is die niet een tijd geleden afgeschaft?
Nope, deze is er nog steeds. Het verschil is dat sinds 2007 het opgestreken bedrag niet meer via een fonds wordt gedoneerd aan audiovisuele cultuurprojecten in Nederland, maar rechtstreeks naar de rechthebbenden gaat.quote:Op zondag 22 april 2012 21:16 schreef feeling_sinister het volgende:
[..]
Is die niet een tijd geleden afgeschaft?
Ik ben bijna klaar met het eerste boek. Echt geniaal! Ergens wil ik dat het zo lang mogelijk duurt en aan de andere kant kan ik ook niet wachten tot de boeken uit zijn en ik de serie kan gaan kijken.quote:Op zondag 22 april 2012 17:49 schreef EilandjeOnline het volgende:
oja ik heb ee game of thrones marathon achter de rug van 1.5 dag ... 13 afleveringenmaar ernstig spannend
maandag weer een nieuwe aflevering
Ik kijk liever de serie , ookal weet ik dat de boeken een stuk beter zijn maarja, ik ben een seriejunkquote:Op maandag 23 april 2012 10:20 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ik ben bijna klaar met het eerste boek. Echt geniaal! Ergens wil ik dat het zo lang mogelijk duurt en aan de andere kant kan ik ook niet wachten tot de boeken uit zijn en ik de serie kan gaan kijken.
Ik merk trouwens amper iets van veel tieten en sex in het boek. Er worden alleen wat vrouwen verkracht na een battle en bij die Dothraki weten ze er wel raad mee. Maar dat wordt niet gedetailleerd beschreven.
Ik ben een boekenjunk en een seriejunk. Kan prima tegelijkquote:Op maandag 23 april 2012 10:45 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
Ik kijk liever de serie , ookal weet ik dat de boeken een stuk beter zijn maarja, ik ben een seriejunk
En als je normaal geen porno kijken gewend bent gaat er wel een wereld voor je open wanneer je aan de serie begint qua naakt
Liefquote:Op zaterdag 21 april 2012 15:04 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Gemaakt door Splodgenessabounds overigens.
quote:Op maandag 23 april 2012 10:45 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
Ik kijk liever de serie , ookal weet ik dat de boeken een stuk beter zijn maarja, ik ben een seriejunk
En als je normaal geen porno kijken gewend bent gaat er wel een wereld voor je open wanneer je aan de serie begint qua naakt
Zoek een vriendje, dat is feitelijk de normale weg..... En serie-wise misschien (weet ik trouwens wel zeker, en niet alleen vanwege het naakt) dat True Blood je ook enige bevrediging kan brengen (meer dan bij Game of Thrones en gladder geproduceerd)...quote:Op maandag 23 april 2012 10:45 schreef EilandjeOnline het volgende:
[..]
Ik kijk liever de serie , ookal weet ik dat de boeken een stuk beter zijn maarja, ik ben een seriejunk
En als je normaal geen porno kijken gewend bent gaat er wel een wereld voor je open wanneer je aan de serie begint qua naakt
Whut?quote:Op maandag 23 april 2012 15:21 schreef Kenju het volgende:
[..]
Zoek een vriendje, dat is feitelijk de normale weg..... En serie-wise misschien (weet ik trouwens wel zeker, en niet alleen vanwege het naakt) dat True Blood je ook enige bevrediging kan brengen (meer dan bij Game of Thrones en gladder geproduceerd)...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |