Chicks diggen mijn moustache ja!quote:Op zaterdag 21 april 2012 16:58 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Je bent net ietsjes te dik en die snor mag er ook best af...
Graag, want ik heb geen fietsquote:Op zaterdag 21 april 2012 17:11 schreef Myraela het volgende:
Spring maar achter bij mij, achterop mn fiets.
herkenbaarquote:Op zaterdag 21 april 2012 17:19 schreef Myraela het volgende:
Godverdomme, ik sta op het punt weer 2 topjes te bestellen. Terwijl ik nog 2 bestellingen heb lopen van 7 topjes en een jeans. Ik moet echt eens voor andere dingen gaan shoppen.Maar ik kan geen toffe schoenen vinden.
Mijn iq is boven de 120 en ik heb een grote interesse voor de politiek. Ze zouden mij in mijn 1tje minstens 1 zetel moeten laten verdelen.quote:Op zaterdag 21 april 2012 16:57 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Erg elitair om te impliceren dat jij het wel waard bent om stemrecht te hebben...
zwart is mooier!quote:Op zaterdag 21 april 2012 17:23 schreef Myraela het volgende:
Hmm, ze hebben ze wel nog in het blauw. Wilde ze eigenlijk in het zwart.
Maar dan ben ik wel 2meter lang, maar daar moet ik eigenlijk schijt aan hebben.
Hebben ze niet in mn maat, ik vind deze blauw ook wel erg mooi. Draag er toch alleen maar jeans boven.quote:
Dat is paars. Tevens vind ik ze ook niet heel erg mooi.quote:Op zaterdag 21 april 2012 17:25 schreef Myraela het volgende:
[..]
Hebben ze niet in mn maat, ik vind deze blauw ook wel erg mooi. Draag er toch alleen maar jeans boven.
[ afbeelding ]
Alsjeblieft schatje, verschil tussen blauw en paars.quote:Op zaterdag 21 april 2012 17:29 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Dat is paars. Tevens vind ik ze ook niet heel erg mooi.
Ze zien er veels te goedkoop uit.quote:Op zaterdag 21 april 2012 17:28 schreef Myraela het volgende:
[..]
Mooiste pumps die ik in lange tijd heb gezien.
Qua kwaliteit of bedoel je hoerig-goedkoop?quote:Op zaterdag 21 april 2012 17:34 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]
Ze zien er veels te goedkoop uit.
Of een legging met panter-print.quote:Op zaterdag 21 april 2012 17:37 schreef Myraela het volgende:
Misschien als ik er een kort jurkje op zou dragen.
zonder stekels mooier.quote:Op zaterdag 21 april 2012 17:25 schreef Myraela het volgende:
[..]
Hebben ze niet in mn maat, ik vind deze blauw ook wel erg mooi. Draag er toch alleen maar jeans boven.
[ afbeelding ]
Nee man, dat maakt ze juist tof.quote:
quote:Op zaterdag 21 april 2012 17:40 schreef debeterebob het volgende:
[..]
matcht leuk met je gouden kettinkje
Dat word bepaald door je gedrag en de combinaties die je maakt. Niet puur door een paar schoenen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |