Ik ben vroeger vaak zat gevallen, maar de kunst in met rijden op nat wegdek is korte slagen maken. Het is ook niet mijn favoriete bezigheid, om in de regen te rijden. Maar buienrader had mij voorgelogenquote:Op zaterdag 21 april 2012 16:56 schreef Luxuria het volgende:
Ik ben gelukkig nog nooit gevallen!
In de regen kan ik nog niet eens skeeleren, mijn skeelers glijden weg op het natte wegdek.
Au!quote:Op zaterdag 21 april 2012 17:44 schreef hugsy33 het volgende:
Ohja! Zo heb ik een keer een spagaat gemaakt, 42km zonder problemen en in m'n eigen straat val ik bijna over n scheve stoeptegel
Inderdaad, als ik alleen skate val ik eigenlijk nooit en heb ik ook geen bescgermers om. Maar bij de skate parade heb ik wel beschermers om, soms vallen ze voor je neus en grijpen ze alles wat ze mee kunnen pakken. Ook kun je niet altijd het wegdenk zien wat er aan komt, wat soms zorgt voor wat ballet achtige tafarelen...quote:Op zaterdag 21 april 2012 18:32 schreef Kandijfijn het volgende:
Wel paar keer hartverzaking gehad tijdens tourtochten. Lekker compact rijden klapt er iemand met zijn snuitert op het asfalt. En wonder boven wonder rijdt iedereen er keurig langs
Voel jezelf vrij ze zelf in te voegenquote:Op zaterdag 21 april 2012 21:24 schreef Susteren het volgende:
Waarom ontbreken deze helden in de spoiler met video's
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 22 april 2012 01:31 schreef Mappy het volgende:
De keren dat ik gevallen ben waren niet echt spannendIk probeer na de eerste klap op pols- en kniebeschermers door te rollen ipv te glijden, scheelt schaafplekken op andere lichaamsdelen.
Spectaculairder was dit: heerlijk weer, breed geasfalteerd fietspad, gezellig skaten samen met iemand naast me op de fiets. Kleine heuvel af, beetje snelheid maken, tunneltje door, daarna de zon weer in, *zoef*.
En toen ineens *SHIT!* een lang, breed, wildrooster midden voor me. Gras in aan de zijkant haalde ik niet meer, remmen al helemaal niet. Dus ik zag twee mogelijkheden: niet springen en m'n armen breken bij val op het rooster, of een poging doen om zo ver mogelijk te komen en daarna mezelf openschaven op het asfalt. Optie 2 leek me de meest redelijke, gezien de omstandighedenDus na een enorme sprong... landde ik aan de overkant van het wildrooster en rolde met knikkende knieën rustig verder. Niks gebeurd
Nog even teruggereden voor een fotootje (mountainbike voor volwassenen op achtergrond, zie spoiler).
Op die plek overigens geen enkele aanleiding voor een wildrooster, geen hekken langs de kant, geen bordje, dus nog maar even een mailtje aan de gemeente gestuurd, en inmiddels is ie weggeasfalteerd
Eerst verhaal lezen, dan pas plaatje kijken!a wild ''wildrooster'' appears,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mappy does superjump!
Its supereffective![]()
Leuk een verrassingswildrooster![]()
Op de skates naar Venlo is wel heul ambitieusquote:Op zondag 22 april 2012 22:07 schreef Luxuria het volgende:
Ga ik nu dan eindelijk eens een tweede skater tegenkomen in Venlo?
Joh, als ik al mijn favo free ride en aggressive skate filmpjes er tussen had gezet... dan was het draadje iedere keer vol na het plaatsen van van de OP.quote:Op zaterdag 21 april 2012 21:24 schreef Susteren het volgende:
Waarom ontbreken deze helden in de spoiler met video's
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |